امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همه با هم در صعود به آرارات
به نام خالق زیبائیها

سلام به همگی دوستان ارجمندم

دوستان دو روزه دارم فکر میکنم در همراهی با دوستانمون که جهت آگاه سازی جامعه در مورد بیماری ام اس قراره قله آرارات رو فتح کنن، ما چه کارهایی میتونیم انجام بدیم؟

مواردی به ذهنم اومد که تصمیم گرفتم با شما درمیون بذارم و برای بررسی و اجرایی کردنشون با هم همفکری کنیم و چنانچه شما عزیزان هم راهها و موارد دیگه ای به نظرتون میرسه لطفا اینجا بیان کنید تا با هم بررسی و اجراشون کنیم

1/ تشکر و قدردانی و فرستادن انرژی مثبت به دوستانمون
خدا رو شکر این کار رو شما دوستان عزیزم با پشتکار و شادابی تمام دارید انجام میدید و با شرمندگی هر چه تمام تر من از قافله عقبم

2/ پخش تراکت و پوستر
پخش تراکت و پوستر در چندین جا امکان پذیر هست
2_1/ مطب پزشکهامون
2_2/ مراکزی که مربوط به ام اس هست و رفت و آمد بیماران اونجاها بیشتر هست
2_3/ مغازه ها و سوپرها و فروشگاهها
2_4/ محل کارمون
2_5/ جلوی تئاترها و سینماها
2_6/ پارک ها و مکانهای تفریح خانواده ها
2_7/ اماکن پر تردد و شلوغ
2_8/ ...
خدا رو شکر بعضی از موارد این پیشنهاد رو قبلا دوستانمون انجام دادن و در مراکز خاصی مثل مطب برخی از پزشکان و مغازه های کوهنوردی و ... پوسترها و تراکت ها رو پخش کردن
اما برای اینکه بیشتر اطلاع رسانی بشه و افراد بیشتری از این صعود غرور آفرین باخبر بشن، و از نظر هزینه باری از رو دوش دوستان برداشته بشه، پیشنهاد میکنم فایل تراکت رو برداریم و با هزینه شخصیمون که مبلغ زیادی هم نمیشه، چاپش کنیم یا اگه تو منزل پرینتر داریم، با پرینتر خونمون که به مراتب ارزونتر هم میشه پرینت سیاه و سفید هم خوبه، لازم نیست حتما پرینتش رنگی باشه، نهایتا رو کاغذهای رنگی، مثل نارنجی پرینت سیاه و سفید بگیریم یا کپی سیاه و سفید بعد هر کدوم ما تو محله و منطقه و شهر خودمون تراکت ها رو پخش کنیم، ببریم به سوپری محل و چند تا مغازه دار محل بدیم و ازشون خواهش کنیم به مشتریهاشون ارائه اش کنن، ببریم به محل کارمون، اینطوری اونهایی که اهل سایت و پیگیری اخبار ام اس نیستن، یعنی همون مردم عادی جامعه که بیشترین ترس رو از ام اس دارن با ام اس به درستی آشنا میشن

هر کدوم ما بشیم سفیر و مبلغ این حرکت خوبه بچه ها در منطقه و شهر خودمون

در مکان های پر رفت و آمد هم اگه تنهایی خجالت میکشیم! میتونیم با هم قرار بذاریم و چند نفر با هم بریم و تراکت ها رو پخش کنیم، قرارهامون رو هم از طریق همین تاپیک هماهنک کنیم، مثلا بریم جلوی هایپرها و فروشگاهها و سینماها و بریم مثلا میدون های شلوغ مثل تجریش، جلوی امام زاده صالح و میدون ونک، اصلا یه روز قرار بذاریم و همه میدان هایی که تو مسیر خیابان ولیعصر هست رو بین خودمون مشخص کنیم و در قالب گروههای دو سه نفره تو ساعت مشخصی اون میدون ها حاضر بشیم و تراکت ها رو پخش کنیم و فرداش میدان ها و تقاطع های مهم یه خیابان دیگه و همین طور جلو بریم.
ببخشید مثال های من مال تهران بود شما عزیزان تو شهرهای خودتون هر میدون و محلی که شلوغه، مثلا سی و سه پل، مثلا حافظیه، مثلا باباطاهر، خیام و مثلا میدون ساعت تبریز و هر جایی که شلوغه و محل رفت و آمد مردم هست رو مشخص کنید و با هم برید.

3/ معرفی گروه کوهنوردیمون به برنامه های تلویزیونی
همه با هم زنگ بزنیم به برنامه های مهمان محور صدا و سیما و گروه کوهنوردیمون رو بهشون معرفی کنیم تا به عنوان مهمان دعوتشون کنن، مثل برنامه "امشب" شبکه یک، مثل "خندوانه" شبکه نسیم که برنامه شادی هم هست و پرطرفدار

4/ دعوت از برنامه های تلویزیونی و خبرنگاران
میتونیم همه با هم به همون برنامه های مهمان محور که معمولا گزارشی هم تو برنامه هاشون دارن، زنگ بزنیم و به مراسم بدرقه و پیشواز از کوهنوردامون دعوتشون کنیم تا بیان و گزارش تهیه کنن، از طریق تلفن های برنامه و اینستاگرامشون میتونیم دسته جمعی ازشون دعوت کنیم، قرار بذاریم تو یه روزها و ساعات خاص براشون پیام بفرستیم، طوری که نتونن تماس ها و پیام های ما رو ندید بگیرن

5/ ....

شما چه پیشنهادهایی دارید؟
نظرتون درباره این پیشنهادها چیه؟
چه کسانی حاضرن همراهی کنن؟
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : hamid , coffeedot , hadisss , afsaneh , niloofary , elham 66 , tinookhe , glassheart , سمیرا67 , Exhautless , nahid , arman alagha , paeeze
مرسی از آرام عزیز بابت این همه پیشنهاد خوب
راجع به کارهایی که تا الان انجام دادیم و آرام هم بهش اشاره کرد بگم که (به طور مفصل امشب در سایت گروه کوهنوردی توضیح میدیم)

تراکت و پوستر رو در مطب دکترهای عزیزمون آقایون عظیمی ، صحراییان و خوشنام
بیمارستان و درمونگاه سینا
کلینیک مغز و اعصاب کرج
انجمن ام اس خوزستان و چند تا مراکز استان
انجمن ام اس کرج
مغازه های کوهنوردی منیریه
پخش کردیم .

از وبلاگ نویس ها هم درخواست داریم تا بهمون در پخش این خبر کمک کنن
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : coffeedot , hadisss , elham 66 , tinookhe , glassheart , niloofary , سمیرا67 , Aram , nahid , arman alagha , paeeze
[size=medium]من معمولا کوه صفه زیادمیرم باگروهای کوه نوردی زیادی درارتباطم ازین جانب حله امابشرطی که خواستین برین تلویزیون منم بیامangel
میتونیم توپیامهای بازرگانی شبکه Gemهم تبلیغ بدیمicon_biggrin
من ام اس دارم اماام اس مرانداردShy
 تشکر شده توسط : hamid , hadisss , coffeedot , elham 66 , Aram , kaveh_plus , silent
منم فک کنم بتونم از شنبه تو پخش تراکت کمک کنمSmile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : tinookhe , hamid , hadisss , یاسی , coffeedot , elham 66 , Aram
از وقتی تایپک آرارات درست شده هرجای شلوغی میرم کلی از اینجا وبچه ها وموضوع کوهنوردای ام اس سنتری تعریف میکنم اونم با کلی فیس وافاده SleepySleepy
agreement2smilingSmile (16)
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : hamid , hadisss , یاسی , coffeedot , elham 66 , glassheart , Aram , silent
خوشحالم که من و انجمن استانمون خوزستان نقش کوچیکی توی اطلاع رسانیه این افتخارآفرینیه بزرگ داریم icon_question
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : یاسی , tinookhe , coffeedot , elham 66 , glassheart , hamid , Aram , fariba 68
سلام به همگی
از دوستانی که تا الان نظر دادن خیلی خیلی ممنونمicon_question

دوستان لطفا در مورد پیشنهادات هم نظرتون رو بگید، بگید که شدنی هست یا نه؟ و اگه شدنی هست به چه شکل و روشی مناسبتره

لطفا پیشنهادات خودتون رو هم بیان کنید

(2015/07/29, 12:29 PM)glassheart نوشته است: منم فک کنم بتونم از شنبه تو پخش تراکت کمک کنمSmile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)

مریم جان ممنونم از لطف و توجه ات، عزیزم فایل تراکت رو داری؟
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : hadisss , glassheart , hamid
(2015/07/30, 12:13 AM)Aram نوشته است: سلام به همگی
از دوستانی که تا الان نظر دادن خیلی خیلی ممنونمicon_question

دوستان لطفا در مورد پیشنهادات هم نظرتون رو بگید، بگید که شدنی هست یا نه؟ و اگه شدنی هست به چه شکل و روشی مناسبتره

لطفا پیشنهادات خودتون رو هم بیان کنید

(2015/07/29, 12:29 PM)glassheart نوشته است: منم فک کنم بتونم از شنبه تو پخش تراکت کمک کنمSmile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)

مریم جان ممنونم از لطف و توجه ات، عزیزم فایل تراکت رو داری؟
بله آرام عزیز
من الان توی دفتر فنی هستم برای چاپ
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : coffeedot , hamid , afsaneh , Aram
(2015/07/30, 09:01 AM)glassheart نوشته است: بله آرام عزیز
من الان توی دفتر فنی هستم برای چاپ
مریم جان بی نهایت از همت و تلاشت ممنونم love51
 تشکر شده توسط : hamid , glassheart
سلام...منم خیلی دوست دارم کمک کنم...میتونمicon_question؟؟؟چیکار باید بکنمicon_question
 تشکر شده توسط : hamid , Aram , glassheart

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 249,083 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  گزارش صعود به دماوند 93 گروه کوهنوردی ام اس سنتر 57 28,502 2014/08/16, 08:19 PM
آخرین ارسال: sooorooosh
  تقویم ورزشی صعود به دماوند گروه کوهنوردی ام اس سنتر (6 ماه اول 92) fireboud 19 9,746 2013/08/14, 09:44 AM
آخرین ارسال: damavand

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان