• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراسم استقبال از فاتحان ام اس ساعت 5، فلکه اول تهرانپارس
به نام او که منشاء تمامی اراده ها و تصمیمات بزرگ است

دوستان تصمیم داریم به لطف خدا مراسم استقبالی هر چند شاید کوچک اما با صفا و صمیمی از دوستان کوهنوردمون « فاتحان ام اس» داشته باشیم

از همگی دوستان تقاضا دارم نظر و ایده خودشون رو در این زمینه بیان کنن و از دوستانی که تمایل دارن از کوهنوردامون استقبال کنن خواهش میکنم تو این تاپیک اعلام آمادگی کنن

از همگیتون ممنونمicon_question
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : sargol , paeeze , spring , eglantine , visko , الهام ج , asall , paeazan , fireboud , neda.n , matinfard , hamid , Ali 324 , نازی ی , baran , Ghost , ماه
حمید اینجا نوشته بود که :
(2013/08/05, 11:40 AM)hamid نوشته است: هیلدا جان برگشتمون روز شنبه بین ساعت ۱۲ تا ۲ هست که دنبال همین موضوعی که گفتی هستیم واسه خبرگزاری ها
حضور شما دوستان هم که باعث خوشحالی تک تک بچه های گروه هست
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : eglantine , visko , asall , spring
دوستم خودت برنامه خاصي توي ذهنت هست؟!
 تشکر شده توسط : spring
(2013/08/09, 09:09 PM)یه غریبه نوشته است: دوستم خودت برنامه خاصي توي ذهنت هست؟!

چون دیره برای اجاره جایی و اجرای جشنی درخور، فقط حضور در مکانی که دوستان از ماشین پیاده میشن و در صورت امکان تهیه حلقه گل و شیرینی

بیشتر حضورمون مهم هستش که بچه ها رو مطمئنن خوشحال میکنه

شایدم به جای حلقه گل نفری یه شاخه گل بهشون هدیه کنیم قشنگتر باشه، البته اگه تعدادمون زیاد باشه هدیه یه شاخه گل خیلی قشنگ میشهicon_question

نظر شما چیه؟
 تشکر شده توسط : sooorooosh , asall , paeazan , نادیا , parisa2011 , fireboud , matinfard , neda.n , hamid
چراچراچرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من تهران نیستم که برم استقبالشون دلم خیلی گرفته چهره هاخوشگلشون بعدازبرگشت دیدن داره که متاسفانه من ازش محروممsad2sad2
عید من آن روزی است که زحمت یک سال دهقان، شام یک شب پادشاه نباشد!
 تشکر شده توسط : الهام ج , sooorooosh , asall , spring
درسته... بودنمون ه كه خيلي مهمه.
 تشکر شده توسط : Aram , asall , نادیا , fireboud , matinfard , neda.n
ارزومه ارزومه که بتونم بیام ودست تک تکتون وببوسم sad2شماها برای همه ما خیلی با ارزش هستیدsad2خداقوتicon_question
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : yummy , Aram , sooorooosh , asall , الهام ج , نادیا , spring , fireboud , matinfard , neda.n
[تصویر:  imageload?ttl2=15;table=cat_images;key1=...=-100mag01]

چون نمیتونم بیام استقبال گلهامو اینجا میزارم
زندگی
 تشکر شده توسط : یه غریبه , Aram , sooorooosh , asall , نادیا , spring , parisa2011 , fireboud , matinfard , neda.n
(2013/08/09, 10:10 PM)الهام ج نوشته است: [تصویر:  imageload?ttl2=15;table=cat_images;key1=...=-100mag01]

چون نمیتونم بیام استقبال گلهامو اینجا میزارم
الهام جان حلقه گلت خیلی قشنگهwink2
 تشکر شده توسط : asall , الهام ج , نادیا , spring
agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

هرکدوم از بچه ها و دوستان ام اس که برای این بیماری زحمت می کشند (علمی، فکری، فیزیکی و...........)باعث افتخارند به این نوع دوستان ام اسی افتخار می کنم.icon_questionicon_questionicon_question
از ترس فاسد شدن
دلت را حراج نکن!
خشک کردن هنوز هم جواب میدهد
 تشکر شده توسط : Aram , الهام ج , نادیا , spring , fireboud , matinfard , neda.n

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گفتگو با فریدون آسرایی در حاشیه مراسم انجمن ام اس سنتر fireboud 1 3,159 2013/05/25, 11:04 AM
آخرین ارسال: yas
  در مراسم روز جهاني ام اس، انجمن ام اس ایران با اهدا جايزه به نگار ج nazaninn 45 29,207 2011/12/13, 12:44 PM
آخرین ارسال: pinkrose

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست