•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراسم استقبال از فاتحان ام اس ساعت 5، فلکه اول تهرانپارس
من بی اندازه دلم میخواد در مراسم استقبال فاتحان ام اس شرکت کنم ویک خسته نباشید اساسی رودر رو بهشون بگم اما متاسفانه خواسته دل هیچوقت باقسمت همراهی نمیکند به امید خدا براشون پیام خسته نباشید وتبریک ارسال میکنم.agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : Aram , asall , spring , parisa2011 , fireboud , matinfard , neda.n
(2013/08/09, 10:14 PM)asall نوشته است: agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

هرکدوم از بچه ها و دوستان ام اس که برای این بیماری زحمت می کشند (علمی، فکری، فیزیکی و...........)باعث افتخارند به این نوع دوستان ام اسی افتخار می کنم.icon_questionicon_questionicon_question
[/size]

گل گفتی عسل جان من هم به دوستان ام.اسی امون که از توانایی های قابل توجه علمی، فکری ، ورزشی و ...............برخوردارند غبطه میخورم .
آجر میچینم روی هم...
دور تا دورٍ بودنم...

آنقدر که دیواری شود...

تا هیچ احساسی...

نتواند سرک بکشد...

و سر به سرم بگذارد!
 تشکر شده توسط : Aram , naarin.p , asall , spring
[تصویر:  r7324_1150859_632616863423.jpg]
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : FBF , یه غریبه , naarin.p , yummy , نادیا , Aram , asall , spring , parisa2011 , neda.n , fireboud , Ali 324 , نازی ی
(2013/08/10, 12:04 AM)earth نوشته است:
[تصویر:  r7324_1150859_632616863423.jpg]

سعیده جان عکس خیلی قشنگی رو انتخاب کردی عزیزمlove51
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : asall , spring , parisa2011
[تصویر:  lkthl9y9vvigbvx0d9t.jpg]

امروز خیلی هیجان دارم. با افتخار تمام به نامزدم گفتم دوستان ام اس ام دارند از صعود دماوند بر می گردند.icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
از ترس فاسد شدن
دلت را حراج نکن!
خشک کردن هنوز هم جواب میدهد
 تشکر شده توسط : Aram , spring , yummy , neda.n , fireboud , matinfard , نازی ی
(2013/08/10, 07:30 AM)گروه کوهنوردی ام اس سنتر نوشته است: اعضای گروه کوهنوردی ام اس سنتر، هم اکنون از "پناهگاه سیمرغ" به سمت پایین در حرکت هستند. تا پس از چشمه آبگرم، به سمت تهران حرکت کنند.
دوستان عزیز، مکان و ساعت حضور اعضای گروه در تهران جهت مراسم استقبال به شرح زیر می باشد:

ساعت 2، فلکه اول تهرانپارس.

بچه ها، دوستانمون ماه هاست دارن زحمت میکشن و سختی ها رو برای همچین روزی تحمل کردن، امروز ساعت 2 فلکه اول تهرانپارس جمع میشیم تا بهشون بگیم ازشون ممنون هستیم که بخاطر سربلندی ماها و تغییر دید جامعه این رنج و سختی رو تحمل کردن، خدا رو شکر امروز هم تعطیل هست و به راحتی میتونیم بریم استقبالشون، حضور تک تکمون باعث شادی و دلگرمیشون هست

ساعت 2 می بینمتونwink2
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : asall , spring , paeazan , parisa2011 , عمومهربان , یه غریبه , fireboud , matinfard , neda.n , نازی ی
منم دوس داشتم باشم خوrolleyes
 تشکر شده توسط : fireboud , matinfard , Aram , neda.n
دوستان جاي همتون رو خالي ميكنيم...
 تشکر شده توسط : paeazan , hessam , nazaninamiri70 , yummy , naarin.p , nahid , fireboud , matinfard , Aram , neda.n , نازی ی
مه ســـا جونم love28 jumping0047.gif یعنی به جای تک تکمون شیرینی میخوریconfused
من شربتم میخواما به جام شربتم بخورlaughing3
 تشکر شده توسط : Aram , مـه ســـا , نازی ی
دوستان عزیز ، با توجه به تغییری که در برنامه اعضای گروه کوهنوردی به وجود آمد، اعضای گروه ساعت 5 بعد از ظهر فلکه اول تهرانپارس خواهند بود.
 تشکر شده توسط : paeazan , یه غریبه , yummy , nahid , N00shin , fireboud , matinfard , Aram , neda.n , hamid , نازی ی

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گفتگو با فریدون آسرایی در حاشیه مراسم انجمن ام اس سنتر fireboud 1 3,215 2013/05/25, 11:04 AM
آخرین ارسال: yas
  در مراسم روز جهاني ام اس، انجمن ام اس ایران با اهدا جايزه به نگار ج nazaninn 45 29,354 2011/12/13, 12:44 PM
آخرین ارسال: pinkrose

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست