•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراسم استقبال از فاتحان ام اس ساعت 5، فلکه اول تهرانپارس
رادیو ورزش کانالش کدومه؟ من اینجا رو باز کردم پخش که نمیشد!

خوش اومدینicon_biggrin
یه هیجان خاصی داره آدم love28

[تصویر:  78000a64523bc3181.gif]
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , earth , sooorooosh , neda.n , spring , fireboud , مـه ســـا , matinfard , Aram , asall , شيدا رها , nahid , نازی ی , Nooranta
منم همین رو می خواستم. منم از رادیو نتونستم گوش کنم. خواستم برم تو سایتشون دانلود کنم نشد. هر کس تونست زودتر دانلود کنه برای ما هم بگذاره. ممنون.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : sooorooosh , neda.n , fireboud , matinfard , Aram , spring , asall , شيدا رها , نازی ی
[تصویر:  134417_welcome.gif][تصویر:  134417_welcome.gif][تصویر:  134417_welcome.gif][تصویر:  134417_welcome.gif][تصویر:  134417_welcome.gif][تصویر:  134417_welcome.gif]
 تشکر شده توسط : sooorooosh , neda.n , spring , fireboud , matinfard , Aram , asall , شيدا رها , earth , نازی ی , Nooranta
چرا نمیان؟ من خیلی منتظرم icon_cry Shy

http://www.helloms.blogfa.com/
http://www.avazchat.com/?p=146508

http://www.majazitv.com/%D8%B1%D9%81%D8%...%B3%D8%AE/
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : sooorooosh , neda.n , fireboud , spring , matinfard , Aram , asall , شيدا رها , earth , parisa2011
تقدیم به قهرمانان بزرگ دوستان عزیزم.به امید موفقیتهای جهانی شما امیدوارم درهمه مراحل زندگی موفق باشید.شماعزیزان مایه ی افتخار ما هستید.    
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : spring , matinfard , Aram , neda.n , asall , شيدا رها , earth , naarin.p , parisa2011
[تصویر:  3d-s-other-irangif62.gif][تصویر:  3d-s-other-irangif62.gif][تصویر:  3d-s-other-irangif62.gif][تصویر:  3d-s-other-irangif62.gif]
[تصویر:  3d-s-other-irangif62.gif]
 تشکر شده توسط : sargol , fireboud , matinfard , Aram , neda.n , asall , شيدا رها , earth , naarin.p , parisa2011 , نازی ی
می خونم، می خونم، می خونم
و همینطور اشک می ریزم
کمتر از این همه لطفیم (خودم رو میگم)
از دوستان خوبی که با حضورشون شرمنده مون کردم یه عالمه سپاس (چه حس عجیبی بود!)
و یه دنیا تشکر از کامنت های زیباتون
...
چقدر چقدر چقدر دوستتون دارم Heart Heart Heart
چقدر شعـــــــر نوشتیم برای باران
غافل از آن دل دیوانه که بارانی بود
 تشکر شده توسط : یه غریبه , sargol , yummy , Aram , paeazan , sooorooosh , asall , مـه ســـا , شيدا رها , رنگین کمان , melody , neda.n , N00shin , nahid , earth , chipchip , پویش , naarin.p , parisa2011 , نازی ی , Nooranta , kheiri.mahdi
واااااای بچه هاااااا چقــــــد خوشحالم اینجا میبینمتون...
شما باعث افتخار ما هستین [تصویر:  51521_544120_l_daisy.gif]
ممنونیم ازتون
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : asall , spring , Aram , matinfard , شيدا رها , melody , neda.n
agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)HeartHeartHeartHeartHearticon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhooray
تبریکات قلبیicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhoorayhooray
از ترس فاسد شدن
دلت را حراج نکن!
خشک کردن هنوز هم جواب میدهد
 تشکر شده توسط : spring , Aram , matinfard , شيدا رها , naarin.p , نازی ی , Nooranta
جای همگیتون خالی
مراسم درسته با تعداد اندکی برگزار شد، اما از شور و شوق بالایی برخوردار بود، بچه های کوهنوردمون پر از انرژی و روحیه بودن و کلا مراسم فوق العاده برگزار شد، بهم ثابت شد با تعداد کم هم میشه مراسم پرانرژی رو برگزار کرد، من حدود 20 دقیقه است که رسیدم، لحظات خوب و خوشی رو کنار فاتحان ام اس و هم نوردای با معرفتشون گذروندیم، جای تک تکتون خالی بود

فاتحان ام اس از همگیتون بابت این همه انرژی و شور ممنونم، بابت تحمل سختیهایی مسیر و سختیهای چندین ماهتون ممنونم

امیدوارم بلندترین قله های زندگیتون رو فتح کنید، تقدیم به شش باغیرتicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

(2013/08/10, 08:15 PM)matinfard نوشته است: می خونم، می خونم، می خونم
و همینطور اشک می ریزم
کمتر از این همه لطفیم (خودم رو میگم)
از دوستان خوبی که با حضورشون شرمنده مون کردم یه عالمه سپاس (چه حس عجیبی بود!)
و یه دنیا تشکر از کامنت های زیباتون
...
چقدر چقدر چقدر دوستتون دارم Heart Heart Heart

متین جان راست میگی یه حس عجیبی بود
شماها با این همه غیرت و همت و تلاش ماها رو شرمنده کردیدlove28love28love51love51
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : spring , یه غریبه , yummy , asall , paeazan , sargol , fireboud , matinfard , شيدا رها , neda.n , nahid , earth , naarin.p , parisa2011 , نازی ی , Nooranta , ماه

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گفتگو با فریدون آسرایی در حاشیه مراسم انجمن ام اس سنتر fireboud 1 3,218 2013/05/25, 11:04 AM
آخرین ارسال: yas
  در مراسم روز جهاني ام اس، انجمن ام اس ایران با اهدا جايزه به نگار ج nazaninn 45 29,376 2011/12/13, 12:44 PM
آخرین ارسال: pinkrose

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان