•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صدور دفترچه بیمه رايگان براي بيماران خاص
مرسی

پس اداره قرار دادی برای کارکنانش با بیمه میبنده، من خودم و همسرم رو بیمه تکمیلی هم کردم متاسفانه اصلا نمیدونم چقدر هم از حقوقم کم میشه، اصلا نمیدونم بدرد بخوره یا نه

مرسی
یک سوال
دفترچه تامین اجتماعیم اعتبار نداره
ازاین دفاترپستی یه دفترچه بیمه گرفتم,ازاداره بیمه سلامت هم سوال کردم گفتن باداشتن کارت هوشمند آمپولا رایگانه,کسی ازدوستان ازاین طریق دارو میگیره با اطلاعاتی داره؟
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
(2014/04/04, 05:46 PM)Exhautless نوشته است: یک سوال
دفترچه تامین اجتماعیم اعتبار نداره
ازاین دفاترپستی یه دفترچه بیمه گرفتم,ازاداره بیمه سلامت هم سوال کردم گفتن باداشتن کارت هوشمند آمپولا رایگانه,کسی ازدوستان ازاین طریق دارو میگیره با اطلاعاتی داره؟

آره من می گیرم
چه اطلاعاتی می خواین؟
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : Exhautless
درسته که آمپولا رایگانه؟
داشتن دفترچه وکارت هوشمند کفایت میکنه؟
هزینه های دیگه مثلاmriکمتر از دفترچه تامین اجتماعی هست؟
ضمنا ممنون بابت همکاریتون
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
(2014/04/04, 06:29 PM)Exhautless نوشته است: درسته که آمپولا رایگانه؟
داشتن دفترچه وکارت هوشمند کفایت میکنه؟
هزینه های دیگه مثلاmriکمتر از دفترچه تامین اجتماعی هست؟
ضمنا ممنون بابت همکاریتون

بله بیمه سلامت ایرانیان بیماری ام اس را جزء بیماری های خاص حساب می کنه و حق بیمه را از شما نمی گیره
در مورد دارو کمی فرق می کنه
تا جایی که می دانم بعضی داروهای ایرانی ام اس رایگان ولی همه داروها رایگان نیست و برخی داروها را 90% پوشش می ده و متاسفانه برخی دیگه که مشابه ایرانی داره را 70% و حتی یکی را هم 60% پوشش می ده اینجا که حق انتخاب ماها بخاطر تولید داخلی رعایت نمی شه ولی مثل این که این وظعیت بهتر می شه
هزینه MRI نسبت به دفترچه تامین اجتمایی نمی دانم فقط این را بگم که به تازگی تعرفه های MRI را افزایش داده و تو مراکز دولتی خیلی کم شده
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : Exhautless
(2013/09/24, 04:58 PM)hessam نوشته است: حمید درست می گه
بیمه خدمات درمانی یا همون بیمه ایرانیان که اسم درستش بیمه سلامت ایرانیانه (حالا بماند که در قانون پنچ ساله پنچم چی ذکر شده که خدمات درمانی به بیمه سلامت ایرانیان تغییر کرده )
صدور دفترچه اش برای بیماران ام اس رایگانه

من خودم بیمه خدمات درمانی دارم روش نوشته بیماری خاص ولی اصلا هم رایگان نیست هر ماه هم پول بیمه میدم شما منبع خبر را میدونید به من هم اطلاع بدید.

خستگی را تو به خاطر مسپار که افق نزدیک است...
و خدایی بیدار که تو را می بیند...
و به عشق تو، همه حادثه ها می چیند...
که تو یادش افتی... Huh

منم بیمه تکمیلی تامین اجتماعی دارم هر ماه هم از حقوقم250هزارتومن کم میشه داخل دفترچه بیمم نوشته بیماری خاص ولی هیچ فرقی نداره و برای تمام دارو درمانام هزینه کامل میدم البته بستری شدن داخل بیمارستان تامین اجتمای برام رایگان حساب میشه نه بیمارستانای دیگه
 تشکر شده توسط : ابراهیم , movahedi
گفته شده صدور دفترچه بیمه برای کسانی که بیمه نیستن رایگانه نه خود بیمه !
بیمه های تکمیلی هم هزینه هایی مثل ام آر آی ، داروهای خاص ام اس ، قسمتی از ویزیت دکتر مغز و اعصاب(!) ، رو میپردازن.اینطور که گفتن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : ابراهیم , movahedi , kohedard
ناهید خانم الان برای شما صدور رایگانه؟
ما برای همون صدور ناقابل که زیر 1000 تومنه هم پول میدیم

(2014/10/23, 02:15 AM)كوه درد نوشته است: منم بیمه تکمیلی تامین اجتماعی دارم هر ماه هم از حقوقم250هزارتومن کم میشه داخل دفترچه بیمم نوشته بیماری خاص ولی هیچ فرقی نداره و برای تمام دارو درمانام هزینه کامل میدم البته بستری شدن داخل بیمارستان تامین اجتمای برام رایگان حساب میشه نه بیمارستانای دیگه

خدمات در مراکز بهداشتی درمانی تامین اجتماعی برای کلیه بیمه شده های تامین اجتماعی رایگانه و ربطی به بیماری خاص نداره
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : nahid , movahedi
نه منظور پول چاپش نیست .
برای ما که هزینه چاپ دفترچه 200 تومن بیشتر نیست ، اگه حق بیمه نمیگرفتن باز یه چیزی ! چون ما بیمه بودیم باید حق بیمه بدیم و اونایی که نبودن نباید بدن !

قبلا هم نوشتم توی این ارسال که فقط کسانی که هیچ بیمه ای ندارن میتونن بدون پرداخت حق بیمه ، دفترچه بیمه ایرانیان بگیرن با هزینه چاپ 1000 تومن.

البته این طرح بیمه همگانیه و مختص بیماران خاص نیست ، امسال گفتن هر کسی بیمه نیست بیاد دفترچه بگیره بدون حق بیمه ، دیگه منتی بر بیماران خاص نیست !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : movahedi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماران ام اس تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرارمی‌گیرند. hessam 20 10,879 2020/06/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: MOHSENATASHI
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 30,228 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  تمديد اعتبار دفترچه بيمه خدمات درمانى( ايرانيان) hessam 5 4,362 2015/07/13, 07:11 PM
آخرین ارسال: hessam
  تایید اینترنتی نسخ بیمه سلامت همگانی nahid 0 5,134 2014/09/30, 07:22 PM
آخرین ارسال: nahid
  از یکم اردیبهشت/ثبت‌نام رایگان بیمه سلامت ایرانیان از متقاضیان آغاز می‌شود hamid_147 12 10,569 2014/05/01, 01:38 PM
آخرین ارسال: hamid_147
  بیمه عایله جانباز mahdiye1989 0 2,621 2013/12/24, 08:33 PM
آخرین ارسال: mahdiye1989
Rainbow بیمه SOS Hasty 15 28,382 2012/04/09, 03:21 PM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان