•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صدور دفترچه بیمه رايگان براي بيماران خاص
اصلا رو درفترچه درج نمیشه بیمار خاص,من هم تامین اجتماعی داشتم الآنم که دفترچه خدمات درمانی دارم,

اگه کسی هم دفترچه نداره با دادن کپی کارت هوشمندومدارک شناسایی واسش صادر میکنن فقط1000تومن واسه صدور دفترچه میگیرن,(یه سری از دفاتر خدمات ارتباطی این کار رو انجام میدن)
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : shilan , خاطره68
(2015/04/28, 04:24 PM)Exhautless نوشته است: اصلا رو درفترچه درج نمیشه بیمار خاص,من هم تامین اجتماعی داشتم الآنم که دفترچه خدمات درمانی دارم,

اگه کسی هم دفترچه نداره با دادن کپی کارت هوشمندومدارک شناسایی واسش صادر میکنن فقط1000تومن واسه صدور دفترچه میگیرن,(یه سری از دفاتر خدمات ارتباطی این کار رو انجام میدن)

کارت هوشمند چیه و فایده داشتنش چیه؟ تاثیری روی بیمه و هزینه دارو داره؟؟
باید نشانش بدهم که نمی‌شکنم؛ که شاخ و شانه هم نمی‌کشم برایش؛ خم می‌شوم مثل یک ساقه نرم، و می‌گذارم که بگذرد.
(2015/04/28, 05:38 PM)sweetbasil نوشته است:
(2015/04/28, 04:24 PM)Exhautless نوشته است: اصلا رو درفترچه درج نمیشه بیمار خاص,من هم تامین اجتماعی داشتم الآنم که دفترچه خدمات درمانی دارم,

کارت هوشمند چیه و فایده داشتنش چیه؟ تاثیری روی بیمه و هزینه دارو داره؟؟
کارت هوشمند یه کارت الکترونیکیه مخصوص بیماران خاص که با درخواست به بیمه سلامت و طی یه سری مراحل بهت میدن,من باکارت هوشمند رایگان دفترچه خدمات درمانی گرفتم ,آمپولامم تا حدبالایی بهش تخفیف تعلق میگیره,
یعنی درحال حاضر فقط تو تخفیف دارو موثر هست بعدا رو نمیدونم خلاصه داشتنش بهتر از نداشتنشه
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : sweetbasil , یاسی , shilan , الیکا , خاطره68
تامین اجتماعی هم کارت بیماران خاص صادر میکنه یه کارت سبز رنگ که مشخصات فردی وتاریخ بیماری روش هستagreement2البته نمیدونم چه کارایی داره چون تا حالا ازش استفاده نکردمicon_cryicon_cry
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : یاسی , shilan , خاطره68
از اون کارت سبزرنگ فقط کسانی که دفترچه خدمات درمانی دارن برای دریافت دارو فعلا استفاده میکنن.......
برای دارندگان دفترچه تامین اجتماعی فعلا کارایی نداره.......
دفترچه برای شخص بیمار صادر میشه یا اعضا تحت پوشش هم شامل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟icon_cry
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
دوستای عزیزم سلام

بیمه من خدمات درمانیه و رایگان .

ببخشید یه سوال داشتم
میخوام دندونم و عصب کشی کنم و همزمان هم پاهام خواب رفتگی دارن

به نظرتون عصب کشی مشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 تشکر شده توسط : خاطره68
این سوال ارتباطی به تاپیک ندارد. لطفا در تاپیک مناسب و مربوط به دندانپزشکی سوال بپرسید.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : 0MID , خاطره68
ناهید خانم سلام و خسته نباشید .......
اگه ممکنه سوال منو راجع به دفترچه بیمه خدمات درمانی جوابگو باشید.......متشکرم...icon_questionicon_question
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : خاطره68 , nahid
دوستای عزیزم سلام
دفترچه بیمه من خدمات درمانیه ولی هر ماه حق بیمه پرداخت میکنیم یعنی از حقوق همسرم کسر میشه وتو صفحه اولش هم نوشته خاص 5.
confused2confused2با اون کارت سبزرنگ هم فقط آمپولهامون میگیریم که سینوکس پولش حدود دو میلیون تومان میشه که با بیمه رایگانه .happy0065.gifhappy0065.gif
البته من بیمه تکمیلی هم دارم .

خستگی را تو به خاطر مسپار که افق نزدیک است...
و خدایی بیدار که تو را می بیند...
و به عشق تو، همه حادثه ها می چیند...
که تو یادش افتی... Huh

تشکر شده توسط : خاطره68 , 0MID
آقا امید ،سلام ، سلامت باشید.
من در مورد تامین اجتماعی نمیدونم . بیمه خودم خدمات درمانیه.
دفترچه بیمه هم فقط برای شخص بیمار کلمه خاص 5 ( یا ام اس ) روی برگهاش نوشته نه برای خانوادش چون اونا که ام اس ندارن .
از همون 6 سال پیش به من گفتن اجباریه و بدون تعویض دفترچه بهت دارو با بیمه نمیدن.

ولی موضوع این تاپیک و خبر بیمه رایگان فقط برای کسانی هست که هیچ بیمه ای نداشتن ، به اونا دفترچه بیمه سلامت میدن بدون پرداخت حق بیمه.در راستای همون گسترش بیمه همگانی نه فقط برای ام اسی ها.

ولی برای ما که بیمه بودیم و حقوق میگیریم همونطور که حبیبه جان گفتن از حقوقمون حق بیمه کم میکنن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : 0MID

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماران ام اس تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرارمی‌گیرند. hessam 20 10,800 2020/06/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: MOHSENATASHI
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 30,206 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  تمديد اعتبار دفترچه بيمه خدمات درمانى( ايرانيان) hessam 5 4,355 2015/07/13, 07:11 PM
آخرین ارسال: hessam
  تایید اینترنتی نسخ بیمه سلامت همگانی nahid 0 5,128 2014/09/30, 07:22 PM
آخرین ارسال: nahid
  از یکم اردیبهشت/ثبت‌نام رایگان بیمه سلامت ایرانیان از متقاضیان آغاز می‌شود hamid_147 12 10,560 2014/05/01, 01:38 PM
آخرین ارسال: hamid_147
  بیمه عایله جانباز mahdiye1989 0 2,618 2013/12/24, 08:33 PM
آخرین ارسال: mahdiye1989
Rainbow بیمه SOS Hasty 15 28,369 2012/04/09, 03:21 PM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست