•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صدور دفترچه بیمه رايگان براي بيماران خاص
ناهیدجان تاپیک را من ایجاد کردم از خبرهم اطلاع نداشتم.مراجعه کردم بیمه بعداز تلاش برای بیمه شدن بهم گفتندمن هم سوالی از دوستان پرسیدم اطلاع داشتندیانه؟ببخشید
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : nahid , pariya1361
من خودم کار میکنم و بیمه تامین اجتماعی هستم حق بیمه هم حسابی از حقوقم کم میشه اونو میشه کاری کرد؟
 تشکر شده توسط : pariya1361
دوستان من خودم از سال 87بیمه تامین اجتماعی بودم و تا زمانی که مشغول کار بودم حق بیمه ازم کسر میشد از ابتدای پاییز به دلایلی دیگه سرکار نرفتم اگر خودم میخواستم بیمه روادامه بدم باید تقریبا ماهی 130000تومان پرداخت کنم اما از تامین اجتماعی انصراف دادم و از خدمات درمانی ویژه بیماران خاص استفاده کردم اصلا هم مشکل خاصی نداره
فقط کسانی که تحت پوشش تامین اجتماعی از خدمات بازنشستگی در آینده استفاده میکنند
تمام "امن يجيب" های دلم را
گره زده ام به کلماتت
و روانــہ ی آسمان کرده ام
من مطمئنم
خدا تو را براي دلم نگــہ می دارد...
 تشکر شده توسط : nahid , ابراهیم , چکاوک , pariya1361
من جفتشون رو دارم

هم تامین و هم خدمات Blush
 تشکر شده توسط : pariya1361
ولی فک کنم قانونی نیست هر دوتاش رو داشتن. آخه وقتی داری تحت پوشش یکی قرار میگیری، ازت میپرسن که تحت پوشش بیمه ی دیگه ای هستی یا نه. که اگه باشی باید بری باطل کنی بقیه رو و تحت پوشش یکی بمونی فقط. من اینطوری میدونمconfused2
 تشکر شده توسط : nahid
این روزها خبرش هست که دارن تمام بیمه ها رو زیر مجموعه بیمه سلامت ایران ( خدمات درمانی)میکنن. یعنی اطلاعات بیمه ای همه رو درمیارن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hessam , چکاوک , pariya1361 , zohrevand , zohaa
فعلا
با این وظعیت بیمه ای که کشور داره می شه دو تا بیمه درمان داشت
آن کسی که دو تا بیمه درمانی داره ناچاره
که دو تا حق بیمه درمان به سازمان های بیمه ای پرداخت کنه ( البته اگه از خدمات درمانی دفترچه بیماران خاص نگرفته باشه )
اگه از خدمات درمانی دفترچه بیماری خاص گرفته باشه که به آن یکی بیمه مبلغی بابت هزینه درمان می ده
این وظعیت هم پایدار نیست
چون سال آینده می خواهند صندوق های درمان را یکی کنند
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : nahid , minoshka , pariya1361 , zohrevand , zohaa
(2014/02/04, 04:50 PM)یه غریبه نوشته است: ولی فک کنم قانونی نیست هر دوتاش رو داشتن. آخه وقتی داری تحت پوشش یکی قرار میگیری، ازت میپرسن که تحت پوشش بیمه ی دیگه ای هستی یا نه. که اگه باشی باید بری باطل کنی بقیه رو و تحت پوشش یکی بمونی فقط. من اینطوری میدونمconfused2

خوب این بیمه خدمات درمانی به درد بازنشسگی نمیخوره
فعلا هم رایگان

بعدشم تامین فقط به درد بازنشستگیش میخوره - من فقط یک سال اول دفترچشو داشتم و استفاده هم نمیکردم - الان دیگه دفترچشون رو دادم به خودشون کارفرما هم از خداش بود ماهی 20 تومن کمتر بریزه

وقتی سرکار بیمه میکنن من بگم بیمه نمیخوام ؟!! Dodgy
 تشکر شده توسط : hessam , pariya1361 , zohrevand , zohaa
دوستان من یه سوالی دارم: من تحت پوشش بیمه خدمات درمانی از طرف پدرم هستم. ولی هر ماه داره حق بیمه من از حقوق بابام کم میشه! مگه بیمه بیماران خاص رایگان نیست!؟ کار خاصی باید انجام بدیم؟ در ضمن دفترچه من مخصوص بیماران خاص هست یعنی قسمت بیماری خاص عدد 5 درج شده
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : minoshka , pariya1361 , zohrevand , zohaa
(2014/02/04, 06:45 PM)الی کوچولو نوشته است: دوستان من یه سوالی دارم: من تحت پوشش بیمه خدمات درمانی از طرف پدرم هستم. ولی هر ماه داره حق بیمه من از حقوق بابام کم میشه! مگه بیمه بیماران خاص رایگان نیست!؟ کار خاصی باید انجام بدیم؟ در ضمن دفترچه من مخصوص بیماران خاص هست یعنی قسمت بیماری خاص عدد 5 درج شده

اره دیگه

ار بیمه پدرت خارج شو

خودت مدارکت رو ببر تشکیل پرونده بده
 تشکر شده توسط : pariya1361 , zohrevand , zohaa

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماران ام اس تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرارمی‌گیرند. hessam 20 10,902 2020/06/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: MOHSENATASHI
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 30,253 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  تمديد اعتبار دفترچه بيمه خدمات درمانى( ايرانيان) hessam 5 4,366 2015/07/13, 07:11 PM
آخرین ارسال: hessam
  تایید اینترنتی نسخ بیمه سلامت همگانی nahid 0 5,134 2014/09/30, 07:22 PM
آخرین ارسال: nahid
  از یکم اردیبهشت/ثبت‌نام رایگان بیمه سلامت ایرانیان از متقاضیان آغاز می‌شود hamid_147 12 10,580 2014/05/01, 01:38 PM
آخرین ارسال: hamid_147
  بیمه عایله جانباز mahdiye1989 0 2,624 2013/12/24, 08:33 PM
آخرین ارسال: mahdiye1989
Rainbow بیمه SOS Hasty 15 28,395 2012/04/09, 03:21 PM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست