•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صدور دفترچه بیمه رايگان براي بيماران خاص
(2014/10/23, 10:08 AM)nahid نوشته است: گفته شده صدور دفترچه بیمه برای کسانی که بیمه نیستن رایگانه نه خود بیمه !
بیمه های تکمیلی هم هزینه هایی مثل ام آر آی ، داروهای خاص ام اس ، قسمتی از ویزیت دکتر مغز و اعصاب(!) ، رو میپردازن.اینطور که گفتن.

برای ام ار ای30%میدن و برای پول وزیت برا دکتری که فوق تخصص هست20%از وزیتشو میدن و متخصص را قبول نمیکنن که وزیتشو بدن.
ولی داروی تزریق برا ام ار ای28هزارتومن با دفترچه میگیرن که من همین2ماه پیش ام ار ای دادم در ضمن این پولی نیست درمقابل این همه پول بیمه که از ما میگیرن الان10ساله که هر ماه ازمون کلی پول بیمه کم شده که اینطور مواقه به کمک برسن نه این که برامون شرط و شروط درمان بذارن و همه چیزو برامون با%درصد حساب کنن مگه خودشون از ما با درصد پول بیمه کم کردن که الان اینطوری جواب میدن
سلام
دوستان جدیدا تشخصی داده شده که بنده بیماری سی آی اس با ریسک بالا دارم و برای من که مرد هستم داروی تزریقی سینووکس هفتگی تجویز شده. من دفترچه بیمه ندارم و برای تهیه دارو به داروخانه طالقانی میدان قدس مراجعه کردم که قیمت هر آمپول را حدود 120 هزار تومان اعلام کردند که پرداختش به این شکل برای من سنگین یا ناممکن است. هیچکدام از دوستان پیشنهادی برای تهیه ارزانتر دارو دارن؟ (البته من در فکر تحت پوشش قرار گرفتن بیمه سلامت یا تامین اجتماعی هستم اما این پروسه زمانبر است)
سلام
میتونید به مراکز بیمه خدمات درمانی مراجعه کنید
با تحویل مدارک به صورت رایگان بیمه بیماران خاص خدمات درمانی میشید .
کلا هم شاید 2-3 ساعت زمان ببره تا دفترچتون صادر بشه ( در صورت کامل بودن مدارکتون )
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : SSA , mj.ny-luise
سلام آقا آرش. به انجمن هم مراجعه کنید راهنماییتون میکنن.البته راهکار حمید هم درسته.
سلام میخواستم بگم بیمه تامین اجتماعی هم برای داروی بیماری خاص رایگان (mc)

یعنی امپولش

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

(2015/04/28, 11:57 AM)mostafa00 نوشته است: سلام میخواستم بگم بیمه تامین اجتماعی هم برای داروی بیماری خاص رایگان (mc)

یعنی امپولش
سلام
بیمه تامین اجتماعی کدام دارو را رایگان می دن ؟
تامین اجتماعی برای بیمار ام اس چجور دفترچه ای می ده ؟
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
(2015/04/28, 11:57 AM)mostafa00 نوشته است: سلام میخواستم بگم بیمه تامین اجتماعی هم برای داروی بیماری خاص رایگان (mc)

یعنی امپولش

بچه ها ببخشید یه سوال
این خانوم الان کیه ...؟!icon_cry
مسئول بیمه هستند؟
خیلی خووووبهlove51
 تشکر شده توسط : majid1
من تحت بیمه تامین اجتماعی بابام هستم بابام بازنشسته تامین اجتماعی مشاغل آزاد هستن داروم رایگانه خدمات تمام بیمارستانای تامین اجتماعی هم رایگانه بیمارستانای دولتی هم خیلی خیلی ارزون میشه خدماتش با بیمه.البته الان جدیدا مطرح شده قراره تمامی خدمات بیمارستانای دولتی هم برای دفترچه های تامین اجتماعی رایگان بشهwink2wink2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : sweetbasil , majid1
(2015/04/28, 04:11 PM)سمیرا67 نوشته است: من تحت بیمه تامین اجتماعی بابام هستم بابام بازنشسته تامین اجتماعی مشاغل آزاد هستن داروم رایگانه خدمات تمام بیمارستانای تامین اجتماعی هم رایگانه بیمارستانای دولتی هم خیلی خیلی ارزون میشه خدماتش با بیمه.البته الان جدیدا مطرح شده قراره تمامی خدمات بیمارستانای دولتی هم برای دفترچه های تامین اجتماعی رایگان بشهwink2wink2

سمیرا جون دفترچه تامین اجتماعی ت بیماری های خاصِ؟
باید نشانش بدهم که نمی‌شکنم؛ که شاخ و شانه هم نمی‌کشم برایش؛ خم می‌شوم مثل یک ساقه نرم، و می‌گذارم که بگذرد.
نه دفترچه معمولیwink2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : sweetbasil

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماران ام اس تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرارمی‌گیرند. hessam 20 10,568 2020/06/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: MOHSENATASHI
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 29,848 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  تمديد اعتبار دفترچه بيمه خدمات درمانى( ايرانيان) hessam 5 4,295 2015/07/13, 07:11 PM
آخرین ارسال: hessam
  تایید اینترنتی نسخ بیمه سلامت همگانی nahid 0 5,091 2014/09/30, 07:22 PM
آخرین ارسال: nahid
  از یکم اردیبهشت/ثبت‌نام رایگان بیمه سلامت ایرانیان از متقاضیان آغاز می‌شود hamid_147 12 10,457 2014/05/01, 01:38 PM
آخرین ارسال: hamid_147
  بیمه عایله جانباز mahdiye1989 0 2,572 2013/12/24, 08:33 PM
آخرین ارسال: mahdiye1989
Rainbow بیمه SOS Hasty 15 28,206 2012/04/09, 03:21 PM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان