•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صدور دفترچه بیمه رايگان براي بيماران خاص
خیلی ممنونم از بذل توجه شما......icon_questionicon_question
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
سلام ویژه خدمت دوست خوبم خواستم بدونم مراحل گرفتن بیمه سلامت یا بقول دوستمون بیمه ایرانیان چگونه است البته ما بیمه تامین اجتماعی از طرف شرکت هم هستیم ممنون راهنمایی
(2015/05/14, 09:06 AM)abed6311 نوشته است: سلام ویژه خدمت دوست خوبم خواستم بدونم مراحل گرفتن بیمه سلامت یا بقول دوستمون بیمه ایرانیان چگونه است البته ما بیمه تامین اجتماعی از طرف شرکت هم هستیم ممنون راهنمایی

سلام .....
من هم پیگیرم درصورت حصول نتیجه ،،،خدمتتون اعلام میکنم....icon_questionicon_question
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
من شنیدم دفترچه بیمه سلامت که برای بیماران خاص صادر میشه فقط خدمات درمانی و دارو رو شامل میشه.یعنی بازنشستگی و..نداره فکر کنم از نظر پرداختی خیلی مناسب باشه اما اگه بیمه ای که الان دارین داروتون حمایت میکنه فکر نمیکنم داشتن بیمه سلامت خیلی فایده ای برای ما داشته باشهicon_cryicon_cryicon_cry
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : 0MID
(2015/05/14, 09:06 AM)abed6311 نوشته است: سلام ویژه خدمت دوست خوبم خواستم بدونم مراحل گرفتن بیمه سلامت یا بقول دوستمون بیمه ایرانیان چگونه است البته ما بیمه تامین اجتماعی از طرف شرکت هم هستیم ممنون راهنمایی
من کارت هوشمندمو از قبل گرفته بودم,بعد بادادن کپی کارت هوشمندومدارک شناسایی به یکی از این دفاتر پیشخوان رایگان دفترچه درمانیمو دادن فقط 1000تومن بابت صدور دفترچه هزینه داشت,معطلی هم نداره ظرف چند دقیقه کارامو انجام دادن,
اگه کارت هوشمند ندارین رو نمیدونم چطوره,احتمالایه نامه تایید بیماری از بیمه سلامت باید بگیرین,
تاجایی که من میدونم بیمه سلامت فقط واسه دارو ها بدرد میخوره که به نظر من اونم خوبه,چون من ازموقعی که دفترچه تامین اجتماعیم اعتبار نداره با همین دفترچه دارو هامو رایگان میگیرم
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : شهریار , 0MID
(2015/05/15, 02:01 PM)Exhautless نوشته است:
من کارت هوشمندمو از قبل گرفته بودم,بعد بادادن کپی کارت هوشمندومدارک شناسایی به یکی از این دفاتر پیشخوان رایگان دفترچه درمانیمو دادن فقط 1000تومن بابت صدور دفترچه هزینه داشت,معطلی هم نداره ظرف چند دقیقه کارامو انجام دادن,
اگه کارت هوشمند ندارین رو نمیدونم چطوره,احتمالایه نامه تایید بیماری از بیمه سلامت باید بگیرین,
تاجایی که من میدونم بیمه سلامت فقط واسه دارو ها بدرد میخوره که به نظر من اونم خوبه,چون من ازموقعی که دفترچه تامین اجتماعیم اعتبار نداره با همین دفترچه دارو هامو رایگان میگیرم
دیروز رفتم یکی از دفترای پیشخوان........
طرف حال نداشت که جوابمو بده فقط گفت نه همچین طرحی وجود نداره......کاملا معلوم بودکه نمیخواد زحمت بکشه و بخودش یه تکونی بده......ای خاک......
به کسی که خودش بیمه هست که این دفترچه ها رو نمیدن . مال کسانی هست که هیچ بیمه ای ندارن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : 0MID
همونطور كه ناهيد جون گفتن شما نبايد تحت پوشش هيچ بيمه اى باشيد براى گرفتن اين دفترچه. ازتون امضا هم ميگيرن كه تحت پوشش هيچ بيمه اى نيستيد؛ اگه هستيد و بنا به دلايلى ميخوايد اين دفترچه رو بگيريد، بايد بريد باطل كنيد اون يكى دفترچتون رو. مدارك پزشكى رو بايد ببريد. يه فرم هست كه دكترتون بايد پر كنه. عكس، كارت ملى و پول صدور دفترچه( يادم نيست ١٠٠٠ تومن بود يا ٢٠٠٠ تومن).
روند پيچيده اى نداره. مهمترين نكتش اينه كه شما نبايد تحت پوشش هيچ بيمه اى باشيد.
 تشکر شده توسط : nahid , سمیرا67 , 0MID
تازه بیمه های مکمل بیشتر به داد آدم میرسن نه این بیمه سلامت ایران (خدمات درمانی سابق )
آزمایش تست آنزیم کبد و .... که میگن 4 ماه یک بار انجام بدین ، هزینش 96 تومن بود با دفترچه بیمه سلامت از من 71 تومن گرفتن . یعنی حدود 25 درصد از هزینه رو بیمه اصلی داد. اون بیمه مکمل هست که بیشتر هزینه رو میده.

بله فقط صدور دفترچه بیمه سلامت ایران برای کسانی که محروم از بیمه هستن رایگانه نه این که خدمات فوق العاده ای داشته باشه. فقط چون طبق قانون اساسی ، گسترش بیمه همگانی از وظایف دولته که تا قبل از این ازش غفلت شده ، دولت جدید خواست عمل کنه. معمولا کسانی شغل رسمی ندارن و یا بیکارن و از طرف خانواده هم بیمه نبودن، تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستن .
یعنی شاید اینقدر ارزش نداره که بیمه اصلی تون مثلا تامین رو باطل کنید که این بیمه رو داشته باشید ، مگر اینکه خدمات درمانی بهتر از تامین باشه .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : یه غریبه , سمیرا67 , 0MID

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماران ام اس تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرارمی‌گیرند. hessam 20 10,857 2020/06/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: MOHSENATASHI
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 30,209 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  تمديد اعتبار دفترچه بيمه خدمات درمانى( ايرانيان) hessam 5 4,355 2015/07/13, 07:11 PM
آخرین ارسال: hessam
  تایید اینترنتی نسخ بیمه سلامت همگانی nahid 0 5,132 2014/09/30, 07:22 PM
آخرین ارسال: nahid
  از یکم اردیبهشت/ثبت‌نام رایگان بیمه سلامت ایرانیان از متقاضیان آغاز می‌شود hamid_147 12 10,562 2014/05/01, 01:38 PM
آخرین ارسال: hamid_147
  بیمه عایله جانباز mahdiye1989 0 2,619 2013/12/24, 08:33 PM
آخرین ارسال: mahdiye1989
Rainbow بیمه SOS Hasty 15 28,371 2012/04/09, 03:21 PM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست