نظرسنجی: آیا در این برنامه شرکت می‌کنید؟
بله
100.00%
10 100.00%

0%
0 0%
در کل 10 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ششمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر
ششمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر

اینبار هم برنامه نوردیدن ایستگاه دو توچال هست ... البته شاید چند تن از دوستان مثل سری قبل بخوان چند متری بالاتر رو هم بنوردن ....

موضوع : راهپیمایی به ایستگاه 2 توچال
تاریخ 4 اسفند 91
ساعت حرکت : 7 صبح
مکان : ولنجک - مسیر تله کابین
مقصد : ایستگاه 2 تله کابین
ارتفاع : 2000 متر
وسایل مورد نیاز:
کفش (لزومی به کفش حرفه ای کوهنوردی نمی باشد، ولی کف کفش لیز نباشه و آجدار باشه، یه مقدار ساقدار باشه و پاتون توش راحت باشه) – لباس گرم، باد گیر – کلاه و دستکش – لیوان – صبحانه (چای، نان، پنیر و …) – خرما، شکلات و کاکائو – ناهار (سعی شود از کنسرو ، الویه و یا کوکو استفاده شود) – آب معدنی
* یک کوله سبک و راحت جهت کوهپیمایی انتخاب شود از سنگین کردن کوله پرهیز شود

پی نوشت:

◄ دوستان عزیز حتما” قوانین و مقررات گروه کوهنوردی ام اس سنتر را مطالعه و بعد از قبول آن اقدام به شرکت در برنامه نمائید.
◄ افرادی که تمایل به شرکت در برنامه را دارند حتما در نظرسنجی شرکت کرده و با پیغام خصوصی با من یا حمید در ارتباط باشن یعنی شماره من یا حمید رو داشته باشن .
◄ دوستان عزیز خواهشمندم راس ساعت 7 صبح در محل قرار حضور داشته باشید، زمان حرکت راس ساعت 7:30 صبح می باشد.
◄ اعضایی که می خواهند همراه یا مهمان بیاورند حتما قبل از برنامه از طریق پیغام خصوصی هماهنگ کنند در غیر این صورت از شرکت دوستان در برنامه جلوگیری می شود .

دوستان حتما و حتما یادتون نره که فصل زمستونیم و اونجا هم هوا سرد خواهد بود ... حتما لباس گرم و گرمتر با خودتون بیارین

کروکی محل دیدار
[تصویر:  attachment.php?thumbnail=7464]
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : مـه ســـا , sargol , melody , hamid t , paeazan , paeeze , hamid , سـاناز , نگار1353 , یه غریبه , nafass , نگار توانا , Yanis , shokolat , booshveg , chipchip , طاهره کسمایی , Majid
اگه نتونیم پیاده بیاییم با تله کابین میشه بیایم ایستگاه دو اونجا ببینیمتون؟؟
آرزو جان هیچ مسئولیتی قبول نمیکنیم که 100% بتونیم در ایستگاه 2 همدیگه رو ملاقات کنیم .
اگر تمام شرایط محیا باشه امکان رخ دادن این اتفاق زیاد هست .
ولی بازم میگم که هیچ تضمینی وجود نداره
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : آرزو
خوش به حالتون بادوستان عزیزکوهنوردی میرین.به همراه دوستان انسان گذشت زمان روحس نمیکنه,بهتون بی نهایت خوش بگذره ,اینومطمنم که حتمابهتون خوش میگذره.به سلامتی اون بالاکه رسیدن جای ماغایبین روخالی کنیدودسته جمعی دعاکنیدکه برای دیداربعدی موقعیت فراهم بشه ماتوی جمع شمادوستان عزیزباشیم.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : یه غریبه , Hasty
سلام من دانشجوم نمیتونم بیام کلاسدارم دوستان جای ما/خوش بگذره

اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
فقط 4 روز تا برنامه
بازم حرف سینا رو تاکید کنم که :
نقل قول: افرادی که تمایل به شرکت در برنامه را دارند حتما در نظرسنجی شرکت کرده و با پیغام خصوصی با من یا سینا در ارتباط باشن یعنی شماره من یا سینا رو داشته باشن .
مث حس ی عشق تازه بودی
ایشالا تهران باشم حتما میام
آخ جووووووووون
بچه ها بیاین حتما
چه خوب شد اومدم دیدم اینجا رو
احتمال خیلی زیاد هستم
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
منم خیلی دوست دارم بیام کوهنوردی آخ همراه دوستان کوهنوردی خیلی حال میده اماچرامن,نمی تونم بیامsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsad
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
دوستانی که میخوان در این برنامه شرکت کنن تا فردا فرصت دارند که اعلام امادگی کنن .
حتما با من یا سینا در ارتباط باشید

انشالا جمعه خوبی داریم wink2
مث حس ی عشق تازه بودی

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,253 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,450 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 251,839 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,813 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 72,617 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,907 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 58,898 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,586 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,807 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,516 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست