نظرسنجی: آیا در این برنامه شرکت می‌کنید؟
بله
100.00%
10 100.00%

0%
0 0%
در کل 10 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ششمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر
ما هم آمدیمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
امروز روز خیلی خوبی بود فراخوان های قبلی عالی بود اما این برنامه یه جور دیگه بود وخیلی بیشتر از قبل خوش گذشت agreement2
جای همه کوهنوردهای عزیز که تو برنامه ها همراهمون بودن بسیار خالی بودicon_question
امروز طبق معمول اخرین نفر که منتظرش بودیم تا بیاد وحرکت کنیم اقا حمید بودangry2N_aggressive (35)
صبحانه عالی با همراهی اهبر آقا دوست اقامجید صرف شدlaughing3
امروز خیلی سریعتر از قبل به ایستگاه 2 رسیدیم ساعت10 30happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifبازم یه تعدادیمون بالاتر رفتیم وچون برف بود جاتون خالی یه برف بازی حسابی کردیمSmile (16)
آقای حمید ومجید دارم براتوووووووووووووونevilgrin0039.gif
بعدشم چون خیلی امروز سرعتمون نسبت به قبل خیلی بهتر بود 1ساعت تا ناهار جا داشتیم ووقت بود ،
جاتون خالی یه ضیافت اساسی از انواع خوراکی ها برگزار شد وامروز بساط چایی حسابی فراهم بودSmile
خلاصه ناهار بسیار شاهانه امروز رو خوردیم وبرگشتیم پیش دوستای عزیزمون تو سایتSmileSmile
امیدوارم این برنامه ها همیشه برپا باشه ممنون از همگیlove28love28love28
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : pesareshoja_ir71 , hamid , یه غریبه , Majid , Ali 324 , Yanis , parisa2011 , sargol
سلام
چه خبرا شنیدم رفتید کوه خوش گذشت
به من که خیلی خوش گذشت
دست همه درد نکنه آقا حمید آقا مجید اونیی که الویه دادن
اونای که حالا ما میگیم نوشابه شمام فکر دیگه ی نکنید نوشابش قرمز بود
سالاد ماکرونی و انواع تنقلات
خلاصه مخلص کلام خیلی عالی بود جای همه خالی ممنون از همتون
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : shokolat , hamid , Majid , Yanis
سارا یه جور میگه الان همه فکر میکنن من واقعا دیر اومدم
به خدا اولین نفر من و مجید و شهرزاد رسیدیم
اونیم که سارا میگه رفته بودم وسایل شهاب رو بزارم تو ماشین Smile
یکی دیگه هم طلبت smiling

مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : Majid , Yanis , sargol , pesareshoja_ir71 , shahrzad
عجبا !!!!!!!
حالا یه بار زود اومده هاconfused
تیم گول خورده هاN_aggressive (35)اولین نفر تو گول خوردی وگوله برف رو نوش جان کردیاfighting0030.gif
دلم اون غذاییکه از صبح پای گاز بودی و میپختی رو میخوااااادlaughing3
بچه ها درس آشپزی جدید ،مدرس اقای حمیدخان:خانوم های عزیز دقت کنن که پیاز داغ در آخر غذا درست کردن به غذا اضافه میشه:60::60::60:
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : hamid , Majid , pesareshoja_ir71
سارا خانم شما نمی گید دل ماها میسوزه شما این قدر دقیق جزئیات رو بیان میکنید ؟؟؟؟sad2

یعنی هم سالاد ماکارونی بوده هم الویه هم ناهار شاهانه ؟؟؟؟؟confusedconfusedconfusedconfused

تازشم برف بازی هم کردید ؟؟؟؟؟ خوش به حالتون !! میگن هرچی امکاناته برا بچه های پایتخته !!!!confusedconfusedconfusedconfusedconfusedlaughing3laughing3laughing3laughing3

واقعا خوشحالم وقتی می بینم یه برنامه ی تفریحی از طرف سایت این قدر توی روحیه ی اعضا اثر میذاره !!

این نشان از زحمت بی وقفه ی دوستان و مدیران محترمه !! و همیاری و لطف دوستانی که زحمت میکشن و در مراسم ها شرکت میکنند !!!

امیدوارم این برنامه های سایت روز افزون بشه و شلوغ تر از همیشه !!!!

راستی به خدا حمید به حساب من پول واریز نکرده تا اینارو بگما !!!!

اگر هم واریز کنه من شاکی نمی شم !!! وضعیت اونس و طلا زیاد خوب نیست !!پول لازمیم جمیعا !!!!laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : Majid , shokolat , Yanis , parisa2011 , hamid , pesareshoja_ir71
خیلی خوش گذشتتتتتتتتتتتتتتتتت !! icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

جای همه خالی، مخصوصن برف بازی خیلی حال داد، یه بار هم سارا و شهرزاد ما رو سره کار گذاشتن، ما سکته کردیم و تا به خودمون بیایم کلی برف خوردیم البته که انتقامش رو هم گرفتیم !! laughing3laughing3

یانیس هم بین راه مدرک دکتری خودش رو دریافت کرد !! laughing3laughing3

صبحونه خیلی مفصل در کنار دوست خوبمون آقا اهبر برگزار شد که آقای دهتر زحمت کشیدن به اهبر آقا صبحانه دادن ! smiling

ناهارررررر و خوارکی هر بگید بود، خیلی خوب بود..

خیلی خوش گذشت، واقعن از هر دفعه که می رم کوه اینبار خیلی بیشتر خوش گذشت، کنار بچه ها پا به پای هم سعود خیلی لذت بخش بود Smile

محمد رضا هم که رژیم گرفته بود در حد بندسلیگا !! هیچی نمی خورد این پسر ! Smile

پریا و شهاب هم یه تلکابین سواری خوب کردن

شهرزاد فارسی و طاهره رو هم تو کوه دیدیم !! laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

بعضی وقت ها با ما راه میومدن ! Smile

برگشتن هم خیلی خوش گذشت سارا بعضی وقت ها راه رو صاف می رفت، شهرزاد هم موفق شد تو کوه جیغ بکشه !! laughing3laughing3

حمید هم مثل همیشه می خواست ادای مدیرا رو در بیاره، باید جورررری جکش بزنیم که آدم شه !! laughing3laughing3

این کوه مصادف شد با بازگشت امین به کوه نوردی بعد از مدت ها، سری بعد باید بریم کوه های خارج ، آخه کوه های اینجا برای آقای دکتر کلاس نداره ! smiling

منم که مثل همیشه یه گل پسر، شاخ شمشاد، باحال،... اصن یه وضعی !! evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifsmiling
 تشکر شده توسط : shokolat , Ali 324 , ورپریده , طاهره کسمایی , sargol , hamid , pesareshoja_ir71 , shahrzad
سلام
اولا خیلی خوش گذشت
کاش منم یکمی نهار میخوردم اصلا همگی ظالم بودن یه لقمه بیشتر به من نرسید بابا من تو سن رشد هستم
برف بازی هم خوب بود فقط شهرزاد یکی از من طلب داره
خلاصه جای غایبین خالی
 تشکر شده توسط : shokolat , hamid , Majid , pesareshoja_ir71
یا خدااااااااااااااااااconfused
معلومه ضربه خیلی کاری بوده حافظه سواد بعضیا لطمه خوردهN_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
کنار بچه ها پا به پای هم سعود خیلی لذت بخش بود
بابا صعود!
تازشم دختر خوبی بودم راهمو صاف میرفتم مثل بعضیا نبودم که گرفتن دسته کیفو کشیدن پاره کردن که!Smile (16)Smile (16)Smile (16)

تشکر شده توسط : sargol , hamid , Majid , pesareshoja_ir71
تازه اینم اضافه کنم من نقش وانت رو برای بارکشی بازی کردم. انوقت یه لقمه غذا بیشتر بهم ندادن بی انصافاangry

من بدون اکسیژن اورست میرم هر ماه این کوه ها که چیزی نیست اقا مجید معلومه به کلاس من نمیخوره !!!!N_aggressive (35)N_aggressive (35)
کاش همه وانت ها همینجور باشن که بارهاشون نصیب خود آدم بشه!Smile (16)Smile (16)Smile (16)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,506 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,555 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,073 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,907 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 72,724 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,959 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,005 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,636 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,860 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,538 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست