نظرسنجی: آیا در این برنامه شرکت می‌کنید؟
بله
100.00%
10 100.00%

0%
0 0%
در کل 10 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ششمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر
تازه حمید تنبل ترین فرد گروه بود بیشتر مسیر رو من کشیدمش طوری که بند کیسه ی مخصوص زحمتکشهای اجتماع رو پاره کرد و در تمام مسیر برگشت من همانند یک نون خشکی و بسیار با سلابت اون کیسه رو حمل کردم
 تشکر شده توسط : shokolat , hamid , Majid , pesareshoja_ir71
مرسی از حمید بابته رهبری گروه Smile (16)

ولی خدایی جاتون تو کوه خالی بود خیلی بهتر از راه صاف بودSmile (16)Smile (16)Smile (16)

خیلی امروز خوش گذشت و خیلی روزه خوبی بود

مرسی دوستانicon_question
خنده های تـــو
آرزوهـــای مـن انـد
بخــند
تا برآورده شوندwomanHeart . . .
 تشکر شده توسط : hamid , Majid , pariya1361 , pesareshoja_ir71 , shokolat
سارا نوشت اهبر نفهمیدم جریان چیه smiling گفتم شاید حرف زدید من تو باغ نبودم !
مجیدم گفت اهبر ! گفتم اینا چی میگن ؟؟ بعد نوشته بود صبحانه رو در کنار اهبر خوردیم دو زاریم افتاد که اکبر رو میگن Smile (16)Smile (16)Smile (16)
عکس اهبر رو پیوست میکنم حالشو ببرید .
این اهبر ما نیمرو میخورد در حد تیم ملی
بعدش که نیمرو ها تموم شد امین با چنگال بهش خامه عسل داد یک حالی میکرد انگار داریم بهش چلوکباب میدیم laughing3laughing3
بعد تو این عکس هم من میخواستم ازش عکس بگیرم ! فکر کرد غذا جدیده حمله کرد جلو که عکس اینجوری شد laughing3laughing3laughing3

سارا زیاد به مجید سخت نگیر . دقیقا تو این 5-6 ماهه که کوه میریم ! هر صعودی داشتیم اومده نوشته سعود . بعد من خودمو کشتم که مجید جان دلبندم صعود درسته ! سری بعد دوباره میشد صعود

[تصویر:  ahbar.jpg]

مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : sargol , Yanis , Majid , pesareshoja_ir71 , shokolat , ghaside , shahrzad , رنگین کمان , طاهره کسمایی
چقدر حال حال کردین شماهاواقعاحیف شدمن نتونستم بیام ایشالابرای کوهنوردی بعدی برام موقعیتی فراهم بشه بتونم بیام.ساراوحمیداینقده سخت نگیرین همین غلط املایی های عمدی خیلی حال داره.حالامجیددلش خواسته عمداصعودروسعودبنویسه مگه ایرادی داره اینقده ادای معلمهای املارودرنیارین.اینجامگه کلاس ادبیات واملاهست؟که اینقدگیرمیدین.بیخیال شین.
خواهشاهمه اش روخط راست حرکت نکنین اگریک کم مسیرزیگ زاگی باشه بنظرم خیلی حال میده ,نظرشماهاچیه؟
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : Majid , pesareshoja_ir71 , shokolat
خوش بحالتون
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : Majid , pesareshoja_ir71 , shokolat
سلام واقعا جای همگیتون خالی بود کلی خوش گذشت دست آقا حمید هم درد نکنه با این هماهنگی بسیار عالی خسته نباشیدhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
مادر گلم دستهاتونو می بوسم
 تشکر شده توسط : Majid , pesareshoja_ir71 , Yanis , shokolat , hamid , shahrzad , طاهره کسمایی
ای بابا من می نویسم صعود می گن اشتباهه باید بگی سعود، می گم سعود باز می گن اشتباهه باید بنویسی صعود !! من چی بنویسم آخر !؟!! laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : سمانه , sanaz-sss , sargol , pesareshoja_ir71 , shokolat , hamid , shahrzad
از اینکه بهتون خوش گذشت خوشحال شدم
کاش منم معذوریت بدنی نداشتم و میتونستم بیام
البته شاید بعضیا از قیافه من زیاد خوشششون نیاد وتودلشون میگن همون بهتر که نمیتونه بیاد
ولی برام دعا کنید , محتاج به دعای همتون هستم , نه اینکه خوب بشم چون کار من از این حرفا گذشته , تازه اینفدر واجبنر از من هستن واسه خوب شدن که من روم نمیشه دیگه چیزی از خدا بخوام ,فقط سلامتی همه بیماران بخصوص دوستان عزیزم حتی اونایی که ازم خوششون نمیاد ,مصلحت خدا رو نمیدونم شاید بیشتر از چند ماه یا حداکثر تا یکسال دیگه مهموتون نباشم ولی بازم دلم به شما ها خوشه حتی اونایی که .......
بازم از این برنامه ها برای خودتون بزارین , خوبه که روحیتون عوض میشه
مخصوصا دیدن برف که عاشقشم ولی امسال هنوز نتونستم ببینم
آرزوی سلامتی و موفقیت برای همتون دارم حتی اونایی که ................
زندگی باوری میخواهد از جنس امید که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد , آن امید از ته دل به تو گوید که خدا هست هنوز ...... Heart
 تشکر شده توسط : Majid , یه غریبه , pesareshoja_ir71 , Yanis , shokolat , hamid , ghaside , shahrzad , طاهره کسمایی , Ali 324
ای سارگل جان ساده ای ها!!!!!!!!!!!!!!!confused
این اقا مجیده دیگه همه حرفهاشو برعکس برداشت کن wink2
منظورش از اینکه سارا صاف میرفت همون مسیر مارپیچهSmile (16)Smile (16)Smile (16)
بسیار با سلابت اون کیسه رو حمل کردم
بابا صلابت!
عوارض استفاد بی رویه از محصولاتی که توی وانت بار بوده است دیگهlaughing3laughing3laughing3laughing3
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : hamid , Yanis , sargol , shahrzad
سلام سلام
ایشالا دفعه بعدی همتون بیاین بچه ها
بازم یه تشکر ویژه از حمید که زحمت کشید تا یه مسیری ما رو رسوند
منم براش یه جای پارک توپ پیدا کرده بودم حیف که یه پراید اشتباهی اونجا بود!!!
بچه ها سعی کنید ساعت ناهاری رو برای اون دکتر رو به رشد بیشتر کنید...agreement2
اینقدم بهش گیر ندید که مجبور شه آشغالای خوراکیاشو پشتش قایم کنهlaughing3
مجید مگه صدای جیغ منو شنیدیدwink2
پریا جون بابت سالاد ماکارانی خوشمزت ممنون.از مامانت دستور پختشو بپرسlove28
سارا جونم بابت همکاری صمیمانت ممنونicon_question
راستی زانوت که طوری نشده؟sad2
به علت دندون درد هم نشد از تخمه های محمدرضا بخورم.چشمم توشه هنوزangry3
خیلی دوستون دارمlove28
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : Yanis , shokolat , hamid , طاهره کسمایی

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,532 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,569 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,102 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,914 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 72,743 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,978 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,023 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,642 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,864 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,538 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست