نظرسنجی: ایا در تحقیق حاضر مایل به همکاری هستید؟
حضوری شرکت میکنم
38.89%
7 38.89%
امکان شرکت حضوری ندارم
61.11%
11 61.11%
در کل 18 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرکت در تحقیق
دوستای عزیزم سلام وامیدوارم همگی خوب وشاد باشیدicon_biggrin

راستش همیشه فکر میکردم به این جمله: از ماست که بر ماستagreement2
بعد از پافشاری های بسیار آخر موفق شدم کار تحقیقی ای درمورد خودمون با همکاری خودمون انجام بدیم که یه تفاوت متمایزی که با دیگر کارهای تحقیقاتی که از طریق محققین اینجا انجام شده داره اینه که:

ما با نتایج این تحقیق میخواهیم به یه برنامه کاربردی برای خودمون برسیم.

حالا از همه دوستام میخوام که موافقتشون رو برای شرکت توی این پروژه با عنوان"تحلیل مسیر ارتباط فعالیت بدنی با رضایت از زندگی جوانان مبتلا به ام اس (با درنظر گرفتن کیفیت زندگی" بهم اعلام کنن.
روند کارمون هم اینه که بعد از اعلام کسانیکه دوست دارن توی این کارمنو همراهی کنن، یه دیداری برگزار خواهد شد وحضورا در جریان کار ونحوه پرکردن پرسشنامه ها دوستان قرار میگیرند.
البته لازم به ذکر هست کارمون فقط پرکردن سه پرسشنامه زیر هست:
پرسشنامه بین المللی فعالیت بدنی(IPAQ)
پرسشنامه بررسی سلامت(SF-36)
پرسشنامه رضایت از زندگی(SWLS)
وقتی از دوستان گرفته نمیشه فقط اینکه در یک دور هم جمع شدن باهمدیگه این پرسشنامه هارو پر کنیم.

ازکسانیکه افتخار میدن تا منو همراهی کنن دعوت میکنم اعلام آمادگی کنند درهمین تاپیک.
پیشاپیش از تیم مدیریتی سایت وشما دوستای عزیزم ممنونمicon_question
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : melody , نازی ی , hamid t , paeazan , paeeze , شهرزاد , Hasty , chipchip , رنگین کمان , مـه ســـا , hamid , zenith , DavidBili , نازلی , آنا , هانی , آقا صادق , Yanis , ابراهیم , parastoo joon , naarin.p
من که طبق معمول عاشق تحقیقات اونم پرسشنامه کی؟ دوست جون خوبم شکلات که به کارش ایمان و اعتقاد دارم ، رو من حساب بنما عزیزم !!!!!!
نفر اول نازی یicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gif
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : shokolat
شکلات جون حالا نمیشه غیرحضوری در این طرح شرکت کنیم؟
مثلا شما اطلاعاتی رو که لازمه برامون در همین پست بنویس یا اینکه مثل مصاحبه سینا فایل صوتی برامون بزار.
آخه به نظرم خیلی حیفه که عده زیادی نتونن در این تحقیق که از ماست که بر ماست شرکت کنن.
قطعا نتایج این کار علمی باید خیلی جالب باشه و طیف گسترده ای از بیماران از شهرهای مختلف و با شرایط گوناگون میشه درش شرکت کنن.
تو منو تنها نذار....ای خدا.....خدا.....
 تشکر شده توسط : shokolat , parisa2011
ما که تهران نیستیم که نمی تونیم بیایم ... دوستان درست می گن یا فایل صوتی باشه و یا اینکه نوشتاری...
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم وتو چون خود نداری...

گلی جون وعاطفه عزیز ممنونم از بودن وداشتن دوستان بادرایت ومهربونی مثل شماlove28
قطعا ازکمک شما دوستان هم بصورت غیر حضوری دراین تحقیق استفاده خواهد شد.
اینکه الان فقط اعلام کردم برای اینه که بدونم چند نفر حضوری شرکت خواهند کرد که براش دیداری درشان شرکت کننده ها تدارک دیده بشه که نه وقت زیاد ونه زحمت زیادی رو متقبل بشن.
قطعا از شماهاهم کمک میگیرم.ممنونم از توجهتونicon_question
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : paeazan , goli61
همه امکانات توی تهرانه !!!laughing3laughing3laughing3
اونوقت میگن چرا آمار ام اس توی ایران زیاده angry2angry2angry2
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
سارا جان من هم اعلام آمادگی می کنم icon_question

امیدوارم بتونه کمکی باشه واسه بررسی تحقیقت
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
(2013/01/05, 02:14 PM)parisa2011 نوشته است: همه امکانات توی تهرانه !!!laughing3laughing3laughing3
اونوقت میگن چرا آمار ام اس توی ایران زیاده angry2angry2angry2

عزیز دلم قطعا از شماهاییکه امکان حضورتون در تهران نیست هم استفاده خواهد شد.
فقط اینکه به امار شرکت کننده های تهرانی نیاز دارم برای تدارک محل جمع شدنمون.صددرصد از خجالت تمام دوستان خارج از تهران که توی این تحقیق کمک کنن در میام وتقدیرخواهم کرد.

تشکر شده توسط : parisa2011
من هم هر کاری از دستم بر بیاد با کمال میل حاضرم........دیدار رو هم بگید سعی می کنم حضورا خدمت برسمwink2wink2wink2
جالبه من همیشه از پرسشنامه پر کردن خیلی خوشم میومد الانم خیلی دوست دارم شرکت کنم.....برای طرح کریمیزون 2 بار به من زنگ زدن چون پالس گرفتم گذاشتند برای اواسط اسفند ماه که اگه یک دیدار هم همون موقع بشه خیلیییی خوب میشهwink2wink2wink2
بالاخره سارا جون همه جوره در خدمتم چه اینجا چه اونجا عزیزمicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , shokolat
Rainbow 
سارا جان روی منم حساب کن...
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تولید یک دارو توسط چند شرکت داروسازی چه لزومی داره ؟! nahid 14 4,547 2018/07/16, 08:29 PM
آخرین ارسال: nahid
  تقاضای همکاری برای انجام تحقیق و پژوهش jafari_h 12 7,237 2017/02/07, 09:25 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  همایش بیماران شرکت سیناژن rashvand-cinnagen 5 5,275 2015/05/11, 10:32 PM
آخرین ارسال: nahid
  شرکت و همکاری در پروژه تحقیقی کیانی 0 1,846 2015/04/26, 01:35 PM
آخرین ارسال: کیانی
  همایش شرکت سیناژن hoda sa 6 4,530 2014/02/04, 05:40 PM
آخرین ارسال: مرتضی
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,189 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه
  مصاحبه شرکت Cinnagen marmar 33 19,531 2012/01/01, 01:19 PM
آخرین ارسال: yas
  اعلام امادگی برای تحقیق روی درمان ام اس hesam 42 25,356 2011/06/20, 07:19 PM
آخرین ارسال: mahdi_de

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست