وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
شرکت در تحقیق - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: شرکت در تحقیق (/Thread-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82)

صفحه ها: 1 2 3 4

شرکت در تحقیق - shokolat - 2013/01/05

دوستای عزیزم سلام وامیدوارم همگی خوب وشاد باشیدicon_biggrin

راستش همیشه فکر میکردم به این جمله: از ماست که بر ماستagreement2
بعد از پافشاری های بسیار آخر موفق شدم کار تحقیقی ای درمورد خودمون با همکاری خودمون انجام بدیم که یه تفاوت متمایزی که با دیگر کارهای تحقیقاتی که از طریق محققین اینجا انجام شده داره اینه که:

ما با نتایج این تحقیق میخواهیم به یه برنامه کاربردی برای خودمون برسیم.

حالا از همه دوستام میخوام که موافقتشون رو برای شرکت توی این پروژه با عنوان"تحلیل مسیر ارتباط فعالیت بدنی با رضایت از زندگی جوانان مبتلا به ام اس (با درنظر گرفتن کیفیت زندگی" بهم اعلام کنن.
روند کارمون هم اینه که بعد از اعلام کسانیکه دوست دارن توی این کارمنو همراهی کنن، یه دیداری برگزار خواهد شد وحضورا در جریان کار ونحوه پرکردن پرسشنامه ها دوستان قرار میگیرند.
البته لازم به ذکر هست کارمون فقط پرکردن سه پرسشنامه زیر هست:
پرسشنامه بین المللی فعالیت بدنی(IPAQ)
پرسشنامه بررسی سلامت(SF-36)
پرسشنامه رضایت از زندگی(SWLS)
وقتی از دوستان گرفته نمیشه فقط اینکه در یک دور هم جمع شدن باهمدیگه این پرسشنامه هارو پر کنیم.

ازکسانیکه افتخار میدن تا منو همراهی کنن دعوت میکنم اعلام آمادگی کنند درهمین تاپیک.
پیشاپیش از تیم مدیریتی سایت وشما دوستای عزیزم ممنونمicon_question

RE: شرکت در تحقیق - نازی ی - 2013/01/05

من که طبق معمول عاشق تحقیقات اونم پرسشنامه کی؟ دوست جون خوبم شکلات که به کارش ایمان و اعتقاد دارم ، رو من حساب بنما عزیزم !!!!!!
نفر اول نازی یicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gif

RE: شرکت در تحقیق - goli61 - 2013/01/05

شکلات جون حالا نمیشه غیرحضوری در این طرح شرکت کنیم؟
مثلا شما اطلاعاتی رو که لازمه برامون در همین پست بنویس یا اینکه مثل مصاحبه سینا فایل صوتی برامون بزار.
آخه به نظرم خیلی حیفه که عده زیادی نتونن در این تحقیق که از ماست که بر ماست شرکت کنن.
قطعا نتایج این کار علمی باید خیلی جالب باشه و طیف گسترده ای از بیماران از شهرهای مختلف و با شرایط گوناگون میشه درش شرکت کنن.

RE: شرکت در تحقیق - atefeh.l - 2013/01/05

ما که تهران نیستیم که نمی تونیم بیایم ... دوستان درست می گن یا فایل صوتی باشه و یا اینکه نوشتاری...

RE: شرکت در تحقیق - shokolat - 2013/01/05

گلی جون وعاطفه عزیز ممنونم از بودن وداشتن دوستان بادرایت ومهربونی مثل شماlove28
قطعا ازکمک شما دوستان هم بصورت غیر حضوری دراین تحقیق استفاده خواهد شد.
اینکه الان فقط اعلام کردم برای اینه که بدونم چند نفر حضوری شرکت خواهند کرد که براش دیداری درشان شرکت کننده ها تدارک دیده بشه که نه وقت زیاد ونه زحمت زیادی رو متقبل بشن.
قطعا از شماهاهم کمک میگیرم.ممنونم از توجهتونicon_question

RE: شرکت در تحقیق - parisa2011 - 2013/01/05

همه امکانات توی تهرانه !!!laughing3laughing3laughing3
اونوقت میگن چرا آمار ام اس توی ایران زیاده angry2angry2angry2

RE: شرکت در تحقیق - شهرزاد - 2013/01/05

سارا جان من هم اعلام آمادگی می کنم icon_question

امیدوارم بتونه کمکی باشه واسه بررسی تحقیقت

RE: شرکت در تحقیق - shokolat - 2013/01/05

(2013/01/05, 02:14 PM)parisa2011 نوشته است: همه امکانات توی تهرانه !!!laughing3laughing3laughing3
اونوقت میگن چرا آمار ام اس توی ایران زیاده angry2angry2angry2

عزیز دلم قطعا از شماهاییکه امکان حضورتون در تهران نیست هم استفاده خواهد شد.
فقط اینکه به امار شرکت کننده های تهرانی نیاز دارم برای تدارک محل جمع شدنمون.صددرصد از خجالت تمام دوستان خارج از تهران که توی این تحقیق کمک کنن در میام وتقدیرخواهم کرد.

RE: شرکت در تحقیق - Hasty - 2013/01/05

من هم هر کاری از دستم بر بیاد با کمال میل حاضرم........دیدار رو هم بگید سعی می کنم حضورا خدمت برسمwink2wink2wink2
جالبه من همیشه از پرسشنامه پر کردن خیلی خوشم میومد الانم خیلی دوست دارم شرکت کنم.....برای طرح کریمیزون 2 بار به من زنگ زدن چون پالس گرفتم گذاشتند برای اواسط اسفند ماه که اگه یک دیدار هم همون موقع بشه خیلیییی خوب میشهwink2wink2wink2
بالاخره سارا جون همه جوره در خدمتم چه اینجا چه اونجا عزیزمicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: شرکت در تحقیق - رنگین کمان - 2013/01/05

سارا جان روی منم حساب کن...