•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیتالوپرام عوارض و فایده ها
آرهههههههههه سیتالوپرام برای خودکشی
نیست شاید یه دوره بتافرون رو قطع کنن براتون
داروهای خاصی برای افسردگی بدن بعد شروع
کنید دوباره
داروهای دیگه رو نمی دونم ولی بتافرون برای
کسایی که افکار خودکشی دارن نمی گم بده
ولی توی توضیحات دارو یکی از موارد منع مصرفش
در مورد همین افکار هست
ولی باز پزشکتون باید تشخیص بدن...icon_cry
 تشکر شده توسط : ارزو
ولی کلا من شنیدم سیتالوپرام داروی بسیار کم خطر و کم عارضه ایِ
باید نشانش بدهم که نمی‌شکنم؛ که شاخ و شانه هم نمی‌کشم برایش؛ خم می‌شوم مثل یک ساقه نرم، و می‌گذارم که بگذرد.
 تشکر شده توسط : برگ 7
سیتالوپرام تا زمانی کم خطر و کم عارضه س که دکتری بنا به هر دلیلی اون رو منع نکرده باشه!
مثلا مصرف سیتالوپرام همراه با داروی ما یعنی مارلا، فینگولید ممنوع اعلام شده چون داروی خودمون عادی عادی برامون افت فشار خون میاره و مصرف همزمانش با سیتالوپرام خطرناکه!!!!!
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : sweetbasil , ارزو
(2015/05/09, 01:09 PM)hadisss نوشته است: سیتالوپرام تا زمانی کم خطر و کم عارضه س که دکتری بنا به هر دلیلی اون رو منع نکرده باشه!
مثلا مصرف سیتالوپرام همراه با داروی ما یعنی مارلا، فینگولید ممنوع اعلام شده چون داروی خودمون عادی عادی برامون افت فشار خون میاره و مصرف همزمانش با سیتالوپرام خطرناکه!!!!!

استفاده از این دارو (فینگولیمود) را با هر یک از داروهای زیر (که یکیش سیتالوپرام) معمولا توصیه نمی شود، اما ممکن است در برخی موارد مورد نیاز باشد. اگر هر دو دارو با هم تجویز شود، دکتر شما ممکن است دوز یا چگونگی استفاده از دارو را تغییر دهد.
اینم لینکش: yon.ir/Mbmd یعنی صددر صد ممنوع نیست Smile
باید نشانش بدهم که نمی‌شکنم؛ که شاخ و شانه هم نمی‌کشم برایش؛ خم می‌شوم مثل یک ساقه نرم، و می‌گذارم که بگذرد.
من چهار ساله که دارم میخورم. نمیدونم بازم اثر داره یا نه . به دکتر گفتم ولی تغییرش نداد فقط دوزش رو زیاد کرد. ولی بازم موقعیتش که پیش بیاد جلوی عصبانیت و اضطراب رو نمیتونه بگیره.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : ارزو
(2015/05/09, 03:01 PM)sweetbasil نوشته است:
(2015/05/09, 01:09 PM)hadisss نوشته است: سیتالوپرام تا زمانی کم خطر و کم عارضه س که دکتری بنا به هر دلیلی اون رو منع نکرده باشه!

استفاده از این دارو (فینگولیمود) را با هر یک از داروهای زیر (که یکیش سیتالوپرام) معمولا توصیه نمی شود، اما ممکن است در برخی موارد مورد نیاز باشد. اگر هر دو دارو با هم تجویز شود، دکتر شما ممکن است دوز یا چگونگی استفاده از دارو را تغییر دهد.
اینم لینکش: yon.ir/Mbmd یعنی صددر صد ممنوع نیست Smile

در هر حال مصرف همزمان سیتالوپرام با فینگولید، به علت اینکه دارم فینگولید میخورم، برام فعلا ممنوع شده!
و الا اوایل بیماریم که هنو دارویی از ام اس برام تجویز نشده بود سیتالوپرام خارجیش رو مصرف می کردم اون خیلی خوب بود
اصن بی احساسم کرده بود
یخ یخ
بی تفاوت
آرام و...

ایرانیشو هم یه دوره ای خوردم ولی جالبه اصن روم جواب نمیداد Unknown
 تشکر شده توسط : silent , ارزو
حدیث جان خارجیش اسمش همین سیتالوپرامه ؟
آخه من قبلش یعنی اول تشخیص ، دکتر اسنترا داده بود ، بعد یه دکتر دیگه بعد از دوسال گفت بیا سیتا بخور عین همونه ترکیبش ، فرقی نمیکنه ، فقط به خاطر این که تغییری داده باشی.
حالا میخوام ببینم خارجی سیتالوپرام چیه ؟
 تشکر شده توسط : hadisss
خارجیش اسمش همین سیتالوپرام بودش
سه سال پیش دکترا تهران برام تجویز کرده بودن و همون تهران هم خریده بودمش

و آخرین باری بود که خارجیشو دیدم
دیگه بعد از اون ایرانی گرفتم
خارجیش تحت پوشش بیمه نبود و آزاد گرفتم

البته دوزش یادم نیس

شایدم چون اوایل بیماریم بود و اول بار بود استفاده ش میکردم روم خوب جواب میداد Unknown
 تشکر شده توسط : nahid , نازلی , ارزو
اینجا و اینجاالان دیدم که سیتالوپرام همش تولید شرکتهای دارویی ایرانه ولی سیتالوپرام هگزال نمونه خارجی دارو هست از شرکت هگزال که آلمانیه.Hexal

این قرصهایی که این بار گرفتم شرکت داروییش فرق می کرد ، فکر کنم قبلیا بهتر بود! حالا هر دو ایرانینا !
میخوام خارجیش رو امتحان کنم ولی خیلی قرص داده تا تموم شه خیلیه !
 تشکر شده توسط : hadisss , silent , نازلی
(2012/06/19, 05:03 PM)nahid نوشته است: لطفا کسانی که مصرف کردن یا میکنن ، تجربیاتشون رو بگن که چه اثراتی براشون داشته.

فقط بگم که اگه تا حالا شروع نکردی اصلااااااااااااا شروع نکن من سه سال به خاطر میگرن مصرف کردم و وقتی دکترم رو عوض کردم گفت این دارو اصلا ربطی به بیماری شما نداره و نباید مصرف میکردی کم کم قطش کردم اما چون داروی اعتیاد آوری هست خیلی ترک کردنش سخته سردرد های شدید و عصبی شدن و تاری در بینایی و ... از عوارض مصرف این قرص و قطع کردنشه..من عضو این سایت نبودم فقط به خاطر پاسخ دادن و آگاه کردن شما عضو شدم چون ترس دارم از مصرف این دارو...ان شاءالله همیشه سالم و موفق باشید!

(2012/06/22, 04:09 PM)amirreza نوشته است: منم یه سه ماهیه که روزی یه دونه 20 میخورم یکم خوابمو بهم ریخته ...

نخور عاقا نخوور من سه ساله مصرف کردم الان که کم کم قطش کردم دارم بدبخت میشم اعتیاد آوره ترکش سخته توروخدا نخورید...!

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثر و عوارض پرگابالین (لایریکا) - تجربه ها SSA 46 209,219 2022/07/19, 10:26 AM
آخرین ارسال: imanager

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان