•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیتالوپرام عوارض و فایده ها
من که تازه واردمbaybay
اما چند هفته ای سیتالوپرام استفاده کردم و نمیدونستم قرص چیه!
به محض اینکه فهمیدم قرص افسردگیه قطعش کردم
یه هفته ای میشه
حالم خوبه party0048.gif
این روزای سختو که بگذرونم، میزنم رو شونه خدا و میگم :
جنبه رو حال کردی ؟!!
 تشکر شده توسط : 111reza , ارزو
حدیث عزیزم حرفات ناراحتم میکنه
شرایطت سخته اما باور کن همونطور که تو الکی میخندی بعضیهای دیگه هم الکی میخندن و همه کم و بیش درگیر مشکلاتشون هستن

بنظر من سیتالوپرام داروی خوبیه.دکتر مجدی یا هرکی برات نوشته حتما بهت گفته چطور استفاده کنی:
من خودم به دکترم گفتم برام بنویس.گفت تا یک هفته نصف و بعدش کامل بخور.اما من چون باهاش همش خوابالوده بودم از یک چهارم شروع گردم بعد نصف و بعدش سه چهارم تا بهش عادت کردم و دیگه خابالوده نبودم که بعد از 6 ماه شروع کردم کامل خوردنش

باید مرتب بخوری هر شب
من که ازش راضیم
دیگه تو خودم نیستم و خوش بودنم بیشتر شده
مواظب خودت باش گلم
--------
یه چیزی که یادم رفت بگم اینکه از اولش که شروع کردم آروم شدم و دیگه مثل قبل عصبانی نمیشم.اینو خواهرم چندبار بهم گفته
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : 111reza , برگ 7 , hadisss , nahid , ارزو , لاله وحشی
(2014/04/16, 09:38 AM)عروس نوشته است: من که تازه واردمbaybay
اما چند هفته ای سیتالوپرام استفاده کردم و نمیدونستم قرص چیه!
به محض اینکه فهمیدم قرص افسردگیه قطعش کردم
یه هفته ای میشه
حالم خوبه party0048.gif

سلام انقدم ترسناگ نبود که سر خود قعطش کردید. نمیدونم کی بشما گفته فقط واسه افسردگی کارایی داره دوز 20 رو فقط واسه آرام بخش بودن استفاده می کنن مثل زمانی که امتحان داری خیلی ماثره agreement2 دوز 40 رو هم واسه واسه موارد قوی ترwink2
 تشکر شده توسط : برگ 7 , nahid
وای اوایل اون دکتر سومی به منم اینو دادن، فقط دو روز خوردم، نزدیک بود بمیرم، نفسم میگرفت، فشار به قفسه سینه و بهم خوردن خواب و...بعد که دکی جون خودمو یافتم گف بیخیال، تو فقط ریلکس باشی کافیهagreement2
پلاکو چه به افسردگی، ولم کنین عامو...
خدای درهای باز، خدای درهای بسته، ما را از این آستانه بگذران.
 تشکر شده توسط : ارزو
دوست خوبم بعضی از دکترها با توجه با شرایط بیمار تشخیص میدن این دارو باید مصرف بشه. دکتر شما هم با توجه به شرایطتون تشخیص دادن مصرف نشه. به نظر من اگه دکتری تجویز کردن دوستان اعتماد داشته باشن به دکترشون و مصرف کنن.
 تشکر شده توسط : hadisss , nahid , ارزو
من که روزی 18 قرص میخورم سیتا لوپرام 40 میخورم خوبه خوبمmen
 تشکر شده توسط : naazanin , 111reza , برگ 7 , لاله وحشی
(2014/04/16, 10:43 AM)زخمی نوشته است: من که روزی 18 قرص میخورم سیتا لوپرام 40 میخورم خوبه خوبمmen
خوب اشتباه میکنی
بابا به این دکترا تا یچیزی میگی فوری قرض ضد افسردگی واست تجویز میکنن HuhHuh
میشه بهش بگی یواش یواش واست قطعش کنن DodgyDodgyDodgy
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : 111reza , عروس
من از اولش دکتر اسنترا تجویز کرد هر صبح یکی .
تا حدود 2 سال خوردم، یه مدت پیش دکتر نبوی رفتم که فکر میکرد هر کی انتقاد کنه عصبیه و میخواست قرص اعصاب رو زیاد کنه !
دکتر بعدیم سیتالوپرام 20 نوشت هر صبح یکی و گفت هیچ فرقی از نظر ترکیبات با قبلی نداره ، حدود 2 سال خوردم و بعدش کمش کرد نوشت هر صبح نصف قرص!
از وقتی نصف قرص می خورم احساس میکنم خیلی بیشتر از قبل عصبانی میشم.قبلا اعصابم راحت تر بود.
هیچ قرصی بدون عارضه نیست ولی اگه این قرص ها به آدم آرامش بده ، از عود بیماری میتونه جلوگیری کنه پس می ارزه که بخوریم تا بیماری های دیگر رو هم نگیریم. تنش و عصبی شدن عامل خیلی از بیماریها و مشکلات هست.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss , برگ 7 , لاله وحشی
در اولین پست نوشته که "در صورت بروز موارد زیر به پزشک مراجعه شود: تغییرات خلقی یا رفتاری،اضطراب،حملات پانیک،اختلال خواب،بی قراری،عصبانیت و پرخاشگری،بیش فعالی ذهنی یا حرکتی،بدترشدن افسردگی،افکارخودکشی."
یکی از بچه ها گفت که با مصرف گه گاه سیتالوپرام، فکر خودکشی اومده به ذهنش.اول اینکه باید منظم مصرف بشه.نه فوری دوز کامل مصرف بشه و نه فوری قطع بشه.اگه با رعایت اینا افکار خودکشی ادامه داشت پس حتما به دکتری که اینو براش نوشته مراجعه کنه و اینو بهش بگه مسلما داروشو عوض میکنه
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : hadisss
زهرا منظورت منم دیگه آره؟ icon_cry
آره من افکار خودکشی توی ذهنم رژه میرن اما قبل از سیتالوپرام فکرای خودکشی اومد توی کله م که به دکتر مجدی گفتم و ایشون بهم سیتالوپرام داد
پارسال هم دکتر شریفی بهم داده بود
icon_cry

البته دیدم ارزش نداره خودمو بکشم Smile (16)
فک میکنم جهنمه این دنیا و مبارزه باهاش بهتر از جهنمه اون دنیاس!
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : paeazan , nahid , SSA , برگ 7 , ارزو

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثر و عوارض پرگابالین (لایریکا) - تجربه ها SSA 46 208,356 2022/07/19, 10:26 AM
آخرین ارسال: imanager

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان