•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیتالوپرام عوارض و فایده ها
صداقت عزیز، شما با خوردن سیتالوپرام 30 کیلو وزن کم کردید؟ چه خوب پس در شما اثر لاغری هم داشته.smiling smiling agreement2 agreement2 agreement2 love51

(2013/03/27, 09:13 PM)یه غریبه نوشته است: من برای افسردگی دکتر بهم دادن. بعد از یک ماه حدودا، اثرش شروع شد و عـــــــــــــــــــالی بود!
حالم خیلی خوب شده بود. اما الان یه مدته که سر خود قطع کردم. نمی دونم کارم درست بوده یا نه...confused2

غریبه جان ! منم چند ساله دارم می خورم یه بار چون آنزیمهای کبدیم بالا رفته بود دکتر گفت قرصهاتو قطع کن اما یادش به سیتالوپرام نبود بعد دکتر مربوطه گفت که نباید قطع می کردی خدا بهت رحم کرد که حالت بد نشدRolleyes Sad Sad Undecided wink2 wink2

(2012/06/22, 04:09 PM)amirreza نوشته است: منم یه سه ماهیه که روزی یه دونه 20 میخورم یکم خوابمو بهم ریخته ...

رضا جان دکتر بمن گفت برای خوابت هم خیلی خوبه و همینطور هم هست نمی دونم چرا بعضیا نوشتن خوابمون به هم ریختهangel angel angel confused2 icon_biggrin icon_biggrin
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : سورنا
سلام سیتــــــــــــــــــــالوپرام آرامبخش
من چند ماه مصرف کردم بدلیل ... اما اثرات منفی روم گذاشت یکیش این بود که باعث بالا رفتن آنزیم های کبدم شد و همین باعث شد مشکوک به هپاتیت بشنDodgy البته خواب آور بودن و احساس بحالیش سر جای خودSleepy ولی در کل آدم آرامش پیدا می کنه البته بقیمت پیدا کردن هزار و یک مشکل دیگهTongueTongueTongue
اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد
بگذارید دنیا هر چه میخواهد پیله کند
 تشکر شده توسط : برگ 7
خدا بهم رحم کنهsad2...از این پس، میریم که داشته باشیم مصرف سیتالوپرام روangry3
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
این دارو دوز های متفاوتی داره من حدود یک ماه مصرف کرده بودم یادمه همش خواب آلود بودم دیگه مصرف نکردم
اثر خاصی هم نداشت جز خوابشlaughing3
من پارسال خارجیش رو داشتم خوب بود
این سری دکترم باز بهم داد ولی داروخانه ایرانی بهم داده
نمی دونم تفاوتشون چیه
اما
از افسردگیم این سری جلوگیری که نکرده هیچ مدام افکار خودکشی توی ذهنم رژه میرن confused2
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
كلاً با اينجور قرص ها مخالفم angry2

حدیث جونم این حرفو نزنangry
من خیلی داغون افسرده بودم فلوکستین که اصلا حرفشو نزن واسه من بچه بازی بود,چند سال آسنترا خوردم اوایل 25 ,بعدشد آسنترا 50, بعد از یه مدت اونم ج نداد ,دکتر نبویم که قربونش برم دست به داروش حرف نداره,کردش آسنترا100 ,1 سال 100 خوردم ولی متاسفانه بعداز 1 سال اونم ج نداد,دکتر نبوی کردنش 150!!!!
تا همین چندوقت پیش که تصمیم گرفتم دیگه نخورمش ,خب یه مدت اذیت شدم ولی الان خداروشکر خوب خوبم,هیچ قرص افسردگی و آرام بخشیم استفاده نمیکنم,
گلم کم کم ,کمش کن ,قول میدم پشیمون نشیagreement2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : hadisss , nahid
مرسی مهدیه جونی love28
میدونی احساس می کنم شدم اون لاغره هست که توی لرل هاردی بود و مثلا یه آجر میفتاد روی سرش و چند دیقه بعد دردش میگرفت، الان من اونجوری ام
متاسفانه الان داره حالیم میشه که توی چند ماه اخیر چه اتفاق و اتفاقای تلخی برام افتاده و الان بابتشون افسردگی و این چیزا گرفته ام گویا
نمی دونم شاید هم از عوارض داروهامن که مدام افکار خودنابودی و اینا میاد سراغم
فعلا توی تریپ از زندگی سیر شدن و این حرفام
البته اینم بگم سیتالوپرام رو مرتب استفاده نمی کنم و چند روز در میون. کلا دیگه حال قرص خوردنو ندارم مدتیه
بازم مرسی از راهنماییت icon_question
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , afsaneh , nahid
حدیث جان شما که تازه نفس ما چی بگیم که ام اسمون داره 10 ساله میشه, بچم داره میره کلاس چهارمsmiling love28
ولی در کل سعی کن خودتو به اینجور قرصا وابسته نکنی, چون بعداز یه مدت که بدن بهش عادت کنه دیگه بهت ج نمیدهconfused2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : hadisss
حديث جونم سيتالوپرام رو اگه مرتب مصرف نكني كه فايده اي نداره. يه مدت مرتب مصرف كن. اگه از نظر روحي و فكري آرومتر نشدي حتما حتما پزشكت رو در جريان بذار. تصميم هاي بعدي رو ايشون ميگيره.
 تشکر شده توسط : hadisss , nahid

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثر و عوارض پرگابالین (لایریکا) - تجربه ها SSA 46 208,432 2022/07/19, 10:26 AM
آخرین ارسال: imanager

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان