•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیتالوپرام عوارض و فایده ها
(2012/06/19, 05:03 PM)nahid نوشته است: لطفا کسانی که مصرف کردن یا میکنن ، تجربیاتشون رو بگن که چه اثراتی براشون داشته.
من این دارو رو مصرف کرده ام این دارو خیلی به اعتماد بنفس من کمک کرده وانگیزه ام برای زندگی ده برابر شده روهم رفته خیلی از درمان با این داروراضی بودم

بااین داروتونستم اعتماد بنفسم روبیشترکنم وچون اضافه وزنم داشتم تونستم30کیلوکم کنم خیلی خوب بود
 تشکر شده توسط : movahedi , nahid , برگ 7
من برای مقابله با حملات وحشت و پانیک استفاده مینم واقعا معجزه ایجاد کرد تغییری در من به وجود نیاورد و فقط حملات ضد و حشتم خیلی خیلی کاهش پیدا کرد قبلا به شدت افسرده و گوشه گیر بودم و از همه آدمها و قضاوتهاشون میترسیدم حتی از حضور در جمعهای خونوادگی یا حضور در کلاس درس و همصحبتی با همکلاسی ها وحشت داشتم اما خدا رو شکر بعد از یکماه مصرف همش برطرف شد ولی هنوز هم مصرف میکنم
 تشکر شده توسط : movahedi , nahid , khatereh. , برگ 7
من برای افسردگی دکتر بهم دادن. بعد از یک ماه حدودا، اثرش شروع شد و عـــــــــــــــــــالی بود!
حالم خیلی خوب شده بود. اما الان یه مدته که سر خود قطع کردم. نمی دونم کارم درست بوده یا نه...confused2
 تشکر شده توسط : movahedi , khatereh.
غریبه جان من شنیدم قطع خود سرانش افسردگی حاد و حملات پانیک و وحشت رو شدید میکنه باید با مشورت پزشک مصرفتو قطع کنی
 تشکر شده توسط : یه غریبه , movahedi , برگ 7
چه جالب اون اوایل به منم دادن یکی دوتا خوردم انداختم دور اصلا برام مهم نبود واسه چیه!!!

یعنی من افسرده بودمicon_cry

فکر نکنمlaughing3

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : movahedi , hannane
منم 6 ماه روزی یدونه 20 میخورم کلن شبا بیدارم و پرش های عضلانی دارمhappy0065.gif
انگار این قرص ضرراش بیشترهangry
 تشکر شده توسط : khatereh.
من دوباره با نظر پزشکم مصرف سیتالوپرام رو شروع کردم. واقعا حالم خیلی بهتره...
دوست عزیز برای جلوگیری از بی خوابی ناشی از مصرف سیتالوپرام، بهتره که صبحها بخورید قرصتون روicon_question
 تشکر شده توسط : neda.n , khatereh. , برگ 7
این دارو تو گروه جذب کننده یرتونیین SSR عملکردش عالی هست. صبح ها مصرف بشه که تو خواب اختلال ایجاد نکنه.
دارو خوبیه. عوارض جانبی کم. حالا مهم نیست تو این گروه سرترآلین یا ونلافکسین یا همین سیتالو پرام مصرف بشه کلاً داروهای خوبین. یعنی تو پروتکل های درمان بیان شده که حین مصرف دارو از یک دارو در باز جذب کننده سرتونین یا سه حلقه ایها استفاده بشه.
دارویی سیف و امن هست.
چون ملکول پیچیده آی نداره مصرف دارو داخلی پیشنهاد میشه. اجازه ندارم اسم شرکت سازنده رو بیارم هر کس خواست بدونه پ خ بزنه. والا ما که پستامون پاک میشن.
دارو بینهایت خوبیه-یعنی اینو جدی میگم پولتون رو برای خریدن آسنترا دور نریزین. نمونهشرکت ... عالی هست. از هر دکتری میخواین سوال کنید
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeazan , khatereh. , برگ 7
من دوسال خوردم خیلی راضی بودم.اما دیگه بدنم عادت کرده بود.براهمین حدود دوسال اسنترا وسرتالین شروع کردم.موندماثر اینها هم کم بشه چی بخورم!!!!!!!!!!!confused2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : khatereh.
(2013/03/27, 10:43 PM)hannane نوشته است: غریبه جان من شنیدم قطع خود سرانش افسردگی حاد و حملات پانیک و وحشت رو شدید میکنه باید با مشورت پزشک مصرفتو قطع کنی

من ثابت مصرف نميكنم و خيلي راحت قطع ميكنم اينا رو كه ميگين احساس نكردم اما حالت تهوع از عوارضش اذيت ميكنه كه هر وقت از نو شروع ميكنم تا عادت كنم بدتر ميشه. براي بيخوابي هم دارو ميخورم اذيتم نميكنه

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثر و عوارض پرگابالین (لایریکا) - تجربه ها SSA 46 208,413 2022/07/19, 10:26 AM
آخرین ارسال: imanager

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان