نظرسنجی: سفر همدان را از لحاظ کیفیت و کمیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
63.16%
12 63.16%
9
5.26%
1 5.26%
8
10.53%
2 10.53%
7
5.26%
1 5.26%
6
0%
0 0%
5
15.79%
3 15.79%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 19 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34(current)
  • 35
  • 36
  • 37
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر همدان - ثبت نام آغاز شد
فربود ما تا نصف راه فکر میکردیم تو هستی نمی دونستیم نمیای confused
خوب رای نداده بودی دیگهههههههههههههههه laughing3
می خواستی رای نداده بیای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ laughing3
ولی واقعاًجات خیلی خالی بود اینو جدی میگم
ازت ممنونم که 5 صبح اومدی بدرقه icon_question
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , Maz , kaveh_plus , nahid , neda.n , fireboud , nanaz , hamid_147 , یه غریبه , paeazan , parastoo joon , chipchip , matinfard , نازی ی , ahya , نارنجی مدرسه موشها , Nooranta
(2013/08/25, 01:51 AM)fireboud نوشته است: ولی نامردا شونصد تا پست زدین یکی نگفت این فربود بدبخت کله سحر اومد خداحافظی و بدرقه اگه دیگه من اومدم تحویلتون بگیرم angry2

فربود اینا هنوز اثرات افسردگی ناشی از عدم حضور تو در سفره wink2،
خوب میزان این افسردگی در بعضی ها (!!!) خیلی حادتر بود که به مرحله خودزنی رسیده بود sad
اما بعد از همه این حرفا...
جات واقعاً خالی بود، خیلی زیاد، یا به قول این رفقای شیرازی جاتون سبز Smile
چقدر شعـــــــر نوشتیم برای باران
غافل از آن دل دیوانه که بارانی بود
 تشکر شده توسط : hilda , ehsan 10054 , Maz , kaveh_plus , nahid , neda.n , fireboud , nanaz , hamid_147 , یه غریبه , paeazan , parastoo joon , chipchip , نازی ی , ahya , نارنجی مدرسه موشها , Nooranta
وای انگاری جدی جدی حالم خیلی بده و خیلی گیج تشریف دارم
یه مطلب نوشتم برا این تاپیک تا فرستادمش دبدم توی تاپیک به چی فکر میکنی هست

این الان اسپم هست فکر کنم
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , kaveh_plus , nahid , neda.n , fireboud , paeazan , hilda , parastoo joon , chipchip , hamid_147 , نارنجی مدرسه موشها , ahya
سفر خوبی بود
من بعد از 10 سال دوستم بام صحبت کردfighting0030.gif
حالا دارم دارو میخورم
یعنی باختمHuh
از فربودم ممنون که اومد بد رقه
...
 تشکر شده توسط : Maz , نازی ی , kaveh_plus , nahid , hessam , neda.n , fireboud , paeazan , hamid , nanaz , yummy , م.ه , hamid_147 , hilda , یه غریبه , parastoo joon , chipchip , damoun , spring , sooorooosh , ahya , Nooranta
ای کسانی که از من عکس در دوربین هایتان دارید عکسهای من را برایم بفرستید تا من هم چنین کنمagreement2
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : neda.n , damoun , hamid , paeazan , matinfard , hessam , hamid_147 , ahya , Nooranta
من نیومدم دلم غصه دارهsad
 تشکر شده توسط : hilda , kaveh_plus , matinfard , ahya
دوست عزیز ما بازم سفر خواهیم داشت ایشالا دفعه ی بعد بتونی بیای و ما هم از دیدنت و آشناییت خوشحال بشیم
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , chipchip , matinfard , ahya
سلام به همگی
از اونجایی که من تازه عضو شدم لازم میدونم اول خودمو معرفی کنم، من دامون هستم، 30 سالمه، ام اس ندارم، پسرعمه ی kaveh_plus هستم، تا حالا دو بار افتخار داشتم که در جمع شما حضور داشته باشم، اولی یک دیدار بود در بوستان گفتگو و دومی سفر همدان

و اما سفر همدان : ازتون ممنونم که من رو در جمع فوق العاده و صمیمی خودتون پذیرفتین، به شدت خوشحالم که تو این سفر بودم و دوستای خوبی پیدا کردم و تجربه ی واقعاً لذت بخشی بود...
برای من بیش از مقصد و جاهای دیدنی دور هم بودن با دوستان لذت بخش بود، و این دور هم بودن در جاهای مختلف حس خارق العاده ای بهم می داد ، راستی یه سوال: تا حالا به آب غار دست زدین ؟ laughing3 قایق سواری تو غار علی صدر واسه من یکی که بی نظیر بود،حتی خوابیدن کف غار هم خوب بود agreement2 . تو مسیر برگشت تو اتوبوس یه دست فروش محشر داشتیم که مسواک های دو کاره ی کولردار Smile (16) می فروخت ، دمپایی های نانو و... آهان داشت یادم می رفت یکی دیگه هم بود که لواشک های ترشششٍ ترشششششش Tongue می فروختsmiling

از حمید تشکر ویژه دارم 1. به خاطر همه ی زحمتایی که کشید و 2. به خاطر اینکه باعث شد به همه به ویژه من خیلی خوش بگذره. از سروش هم خیلی ممنونم که جمع رو شاد نگه می داشت و با هماهنگی با یکی از بچه ها ( شهرزاد یا هیلدا ) لقب بمب خنده را به او اعطا نمودیم agreement2 از ندا و مهسا سپاسگذارم که تهایت انرژی و صمیمیتشون رو گذاشتن تا به همه خوش بگذره. و از تک تک بچه ها بازم ممنونم.

به امید یه سفر فوق العاده ی دیگه
نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد
      عالم پیر دگرباره جوان خواهد شد
 تشکر شده توسط : neda.n , paeazan , یه غریبه , chipchip , yummy , matinfard , نازی ی , hessam , fireboud , hamid , مـه ســـا , kaveh_plus , sooorooosh , hamid_147 , seyyed reza , nahid , ahya , م.ه , Maz , hilda , Nooranta
راستی یه چیزی ، این صندلیای اتوبوس ما همچین یه نمور شناور بود . مثلا من خیلی عادی و صاف و ساده راه می رفتما ، بعد اینا میومدن همچی ناغافل خودشون رو می کوبوندن به پاهای من confused الان همیجور الکی الکی نمیدونم چرا پاهام کبود شده Smile (16) بعد اصن من به این آرررووووومی این روغنای کف ماشین و زیر صندلیا نمی دونم چجوری اومدن خودشون مالیدن به شلوارم ، اونوخت الکی الکی ، یعنی خیلی الکی ، شلوار سفیدم به طرز ترسناکی ، سیاه شده Smile (16) واقعا چقدر این دنیا عجیبه evilgrin0039.gif
و البته فربود واقعا مرسی اون موقع صبح با دوربینت اومدیم بدرقه .
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : paeazan , damoun , یه غریبه , parastoo joon , chipchip , FBF , matinfard , نازی ی , fireboud , hamid , kaveh_plus , sooorooosh , hamid_147 , nahid , ahya , م.ه , hilda , بی تـــا , Nooranta
وای تدا تو این عکسم سندرمت بسیار نمود داره البته مهسام دست کمی نداشت !!!!wink2wink2N_aggressive (35)N_aggressive (35) راستی مهسا کفشات احیانا بنتون نیستن؟
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : neda.n , مـه ســـا , ahya

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34(current)
  • 35
  • 36
  • 37
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...