نظرسنجی: سفر همدان را از لحاظ کیفیت و کمیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
63.16%
12 63.16%
9
5.26%
1 5.26%
8
10.53%
2 10.53%
7
5.26%
1 5.26%
6
0%
0 0%
5
15.79%
3 15.79%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 19 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 37
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر همدان - ثبت نام آغاز شد
سلام به همه دوستان
همون طور که اعلام کرده بودیم ثبت نام از امروز آغاز میشه .
من به نمایندگی از تیم مدیریت این اطلاعیه رو درج میکنم و جا داره از تک تک اعضای تیم مدیریت تشکر کنم که واقعا واسه این سفر تا الان خیلی زحمت کشیدن .

سفر به شهر زیبا و کوهستانی همدان، نخستین پایتخت ایران، به مدت 2 روز و یک شب در تاریخ 31 مرداد و 1 شهریور هست.

حرکت در ساعت 5 صبح روز پنجشنبه 31 مرداد ماه از تهران آغاز و بعد از عبور از شهرهای کرج - قزوین به همدان ختم میشود .
و برگشت در روز جمعه 1 شهریور ماه بعد از عبور از شهر قم در ساعت 10 شب در تهران به پایان میرسد.

**دوستانی که در مسیر و در شهرهای بین راهی سکونت دارن برای راحتی میتونن بعد از تایید و در ساعت مشخص، در بین راه به گروه بپیوندند.

**به دلیل شرایط سفر امکان تغییر ساعت وجود نداره چون باید راس ساعت مشخص غار علیصدر باشیم و ساعت مشخص دیگه ای در هتل

به دلیل رفاه حال همسفران و هماهنگی های لازم، این سفر با محدودیت 60 نفر برگزار خواهد شد.
شرکت مبتلایان به ام اس و خانواده درجه یک آنها بلامانع می باشد و سایر دوستان بعد از تایید یکی از اعضای تیم مدیریت میتونن در سفر شرکت کنن.

وسیله نقلیه :
میدل باس

محل اسکان :
هتل چهار ستاره بوعلی

وعده های غذایی :
2 صبحانه ، 2 ناهار ، 1 عصرانه توسط تور
شام در یکی از رستوران های شهر برعهده مسافر

بازدید از مناطق :
غار علیصدر ، کاخ هگمتانه ، گنجنامه ، شیرسنگی ، آرامگاه بوعلی ، آرامگاه باباطاهر ، روستای لالجین ، استخر عباس آباد و ...
**مناطق تفریحی برای رفاه حال دوستانی که تمایل به پیاده روی غارعلیصدر ندارند در نظر گرفته شده که میتوانند از این مناطق استفاده نمایند.

وسایل مورد نیاز :
لوازم شخصی ، لباس گرم ، کارت شناسایی ، داروهای مورد نیاز ، دفترچه بیمه ، مقداري خوراکي و مواد غذايي ، کفش راحت برای پیاده روی ، مقداری وجه نقد برای پرداخت ورودیه ها ( درصورت تمایل )

هزینه سفر :
مبلغ : 170.000 تومان

افرادی که تمایل به شرکت در این سفر رو دارند بعد از هماهنگی از طریق پیغام خصوصی وجه اعلام شده رو به

شماره کارت : 5022.2910.1060.1027
شماره حساب : 3906.800.836557.1
به نام : حمید رضا رحیمی
بانک : پاسارگاد

واریز نمایند.

قوانین :
  • حمل و استفاده از مواد و تجهیزات ممنوعه که در قانون جرم شمرده می‌شود در سفرهای ام اس سنتر اکیدا ممنوع است.
  • همراه داشتن وسایل خطرناک برای سلامتی خود و دیگران در طول سفر اکیدا ممنوع می‌باشد.
  • به منظور احترام به حقوق همسفران، مصرف مواد مخدر در اماکن عمومی مجاز نیست.
  • گرفتن عکس دست جمعی فقط توسط سرپرستان گروه مجاز هست و بعد از سفر برای تمامی شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.
  • در سفرها، ام اس سنتر تعهدی برای در اختیار قرار دادن اتاق اختصاصی به افراد (حتی زوجین) ندارد.
  • در طول سفر به صحبت های تورلیدر و سرپرستان گروه توجه کنید و وقت شناس باشید.

لازم است مجددا یاداور بشم که ظرفیت سفر 60 نفر هست که تعداد ثبت نام شده ها از طریق شمارشگر نظرسنجی قابل مشاهده می باشد . همچنین مهلت ثبت نام فقط تا پایان تیر ماه می باشد

با آرزوی سفر خوب و بیادموندنی
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : yummy , kaveh_plus , aarnika , naarin.p , یه غریبه , hadisss , Maz , مـه ســـا , Pooya.N , mehdisalimi , Saina , نازی ی , nahid , hilda , فرناز , shahrzad , paeazan , Hasty , omid , blue sky , neda.n , علی دنیانورد , پویش , م.ه , melody , هانیه , arezoo_azizi , بابک57 , hedieh , chipchip , hamid_147 , Ali 324 , m.a1361_2008 , نگار1353 , Mirani , parisa28336 , FBF , nazii , movahedi , marmar , Asalbano , nosrati , ehsan 10054 , nemo , matinfard , elijoon , pariya1361 , mohsen121 , niloufar , rezami , ahya , aalieh , eli1365
اولممممممممممممممممممممممممممممم [تصویر:  849820_blush.gif]
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : hadisss , Maz , kaveh_plus , mehdisalimi
باسلام وخسته نباشید من ستار هستم وهنوطز شرزکت نکردم زود نظر سنجی تموم شد.icon_question
مگه شروع شده!!!
هنوز شروع نشده که تموم بشه!
زندگی باوری میخواهد از جنس امیدicon_question
 تشکر شده توسط : movahedi
آقا مام هستیم icon_biggrin
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : ashrafi
نظر سنجی که فعلا بسته س [تصویر:  305320_JC_thinking.gif]
ب حمید پیام خصوصی بدین بعد از پرداخت وجه اسمتون ثبت میشه. اینطوری به من گفت
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
آهااااااااااااااااااااااااان پس اول باید پولو بدیم بعد پیام خصوصی بدیم حمید من پیام دادم بهت ولی پول ندادم هنوز laughing3
فکر کردم اول باید پیام بدم بعد پول بدم confused
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : shahrzad , movahedi , eli1365
دوستان مراحل ثبت نام به ترتیب زیر هست :

1 - اول با من هماهنگ کنید که چند نفرید و همراه کیه و ....
2 - واریز وجه رو انجام بدید و 4 رقم اخر کارتتون رو بهم بدید
3 - مشخصاتتون رو برای لیست بیمه بهم بدید

بعدش اسم شما ، توسط خود من در نظر سنجی اضافه میشه که بقیه دوستان از تعدادی که ثبت نام کردن و تعدادی که هنوز میتونن ثبت نام کنن مطلع بشن .
یعنی کسی قرار نیست مثل نظرسنجی دیدارها در نظرسنجی شرکت کنه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : paeazan , yummy , مـه ســـا , kaveh_plus , نازی ی , pariya1361 , Mirani
ای ول گنجنامه هم اضافه شدicon_biggrin
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : hadisss
خوش باشیدجای منم خالی کنید
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : yummy , Hasty , Maz , دیاکو

• 1(current)
  • 2