نظرسنجی: سفر همدان را از لحاظ کیفیت و کمیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
63.16%
12 63.16%
9
5.26%
1 5.26%
8
10.53%
2 10.53%
7
5.26%
1 5.26%
6
0%
0 0%
5
15.79%
3 15.79%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 19 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 31
  • 32
  • 33(current)
  • 34
  • 35
  • ...
  • 37
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر همدان - ثبت نام آغاز شد
سلام. جای اونهایی که نبودن به اندازه یک خرمن گل سبز بود.یکی از بهترین سفرهای زندگیم بود. اصلا کاری به همدان و اینا ندارم. فقط دلم میخواد با هم تو یک اتوبوس باشیم و بریم.
از حمید یه دنیا ممنونم. شاهد من که با پالسی که میشد چه جوری دنبال تنظیم کارهای این سفر بود. و چه قدر بهش فشار اومد. از همتون به خاطر وجود نازنینتون ممنونم.
در آخر عذر خواهی منه کوچکتر رو به خاطر جیغ و داد هام قبول کنید. هر چی بود مزاح بود و البته اقتضای سنم Smile (16)
ولی امروز هیچ کدومتون نبودید ببینید.
نا مردها ریختن تو خونهsad2
گرفتنم. برندم کهریزکsad2
بعدش بوق. بازم بوق. بوووووووق
بوووووووووووووووق angry3angry3
و در نهایت بوقrolleyes
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : مـه ســـا , paeazan , neda.n , yummy , م.ه , matinfard , ماه , minoshka , chipchip , یه غریبه , Maz , hamid , nahid , حمید , الهام ج , رامنا , kaveh_plus , nanaz , zenith , fireboud , hilda , damoun , parastoo joon , نازی ی , hamid_147 , نارنجی مدرسه موشها , ahya , Nooranta
بچه ها به منم خيلي خووووش گذشت... واقعا از بودن با شماها لذت بردم...خيلي ازتون ممنونم و همچنين معذرت ميخوام آخرش ناراحتتون كردم.... هرچي سعي كردم بغضمو تا خونه نگه دارم نشد كه نشد..... مهسااا جونم بينهايت دوست دارم...خانم نصرتي ،آقاي نصرتي، عاليه جونم و إحسان عزيز از همتون به خاطر حرفاي اميدبخشتووون سپاسگزارم....icon_questionicon_questionicon_question
واقعا خيلي چيزا ازتون ياد گرفتم... خيلي چيزا.....
از ته ته ته قلبم عاشقتووووووونم Heart
 تشکر شده توسط : sina gt , chipchip , minoshka , sooorooosh , neda.n , hamid , matinfard , nahid , yummy , حمید , kaveh_plus , nanaz , zenith , fireboud , مـه ســـا , hilda , damoun , یه غریبه , parastoo joon , hamid_147 , ahya , aalieh , نارنجی مدرسه موشها , Nooranta
سلام سلام سلام
اول بگم همه اونایی که تا لنگ ظهر امروز خوابیدید خیلی نامردید
با 3 ساعت تاخیر رفتم شرکت ولی کلا خواب بودم ، الانم این پست تموم شه شیرجه میرم رو تخت smiling

اول از همه یه تشکر خیلی ویژه از مریم ( صمدی ) بابت هدیش و لطفش به بچه های گروه کوهنوردی بابت صعود دماوند . واقعا یکی از ارزشمند ترین هدیه های زندگیم بود . مرسی مریم

از تیم مدیریت ممنونم ، واقعا تک تک بچه ها چند ماهه دارن به این سفر فکر میکنن و اینکه آخرش به اسم حمید تموم شه به نظرم نامردیه محضه ، چون منم کاری بیشتر از بچه ها انجام ندادم . سیاست سفر های قبلی ام اس سنتر سفر با کمترین هزینه ممکن بود ولی این سری سیاست فرق کرد و میخواستیم بهترین امکانات با کمترین هزینه رو تجربه کنیم .
که نظر شخصی خودم به عنوان یه مسافر : این کار نه حالا 100% ولی نزدیک به 100% درست انجام شد .

هتلمون یکی از بهترین هتل های همدان بود
وسیله نقلیه مون یکی از بهترین وسیله ها و با امکانات رضایت بخش بود
رستوران ها ، دومی که خیلی خوب بود طبق گفته همه و اولی هم واقعا از چند نفر اوکی گرفته بودیم که خوبه ، شاید واقعا دیر وقت بودن و عدم امادگی رستوران باعث شد .

یه سری توضیح هم راجع به محل های دیدنی بدم که ( البته اونجا هم گفتم )
باباطاهر به خاطر تعمیرات بسته بود که بازدید نداشتیم ( یعنی موقع خرید سوغات بعدش قرار بود بریم باباطاهر که فهمیدیم بستس )
از کاخ هگمتانه هم به خاطر بسته بودن بازدید نکردیم ( البته اینو به خاطر پیاده روی زیادش قرار بود نظرسنجی کنیم که گفتن فقط کلیسا باز هست )

راجع به محل خرید سوغات هم کسانی که با تور بیشتر سفر کردن بهتر از من میدونن که ، آژانس ها با فلان مغازه قرارداد دارن و یه درصدی میگیرن ، به خاطر همین توقشون فقط همون جاس . مثل خرید کلوچمون در سفر انزلی که یه جای پرت برده بودنمون .

این از توضیحات و از همه خواهش میکنم اگه انتقادی دارن بگن . این انتقادها باعث میشه سفرهای اینده بهتر و بهتر بشه

اسم بردن واسه تشکر خیلی سخته
همه بچه ها زحمت کشیدن ، این حس هم نوع دوستی بی نظیر بود واقعا
یه اتفاقی که خیلی کم پیدا میشه ولی بچه ها نشون دادن که واقعا بی نظیرن

ولی از
سروش خیلی ممنونم . خیلی زحمت کشید
از کاوه و دامون ممنونم
از حمید ها
از حسام ، علی ( داداش مهزاد ) ، از ارمین ( داداش احیا ) ، از شهاب ،
از مهسا ، ندا ، میهن
و همه همه همه
ممنونم

قبل از سفر چون خیلی از بچه ها رو ندیده بودم، اصلا نمیتونستم حدس بزنم حتی به صمیمی بودن نزدیک بشیم
ولی انقدر صمیمی شدیم که من الان احساس میکنم 28 نفر اینجا نیستن ، دقیقا یه حس خیلی خوب کم دارم
واقعا به داشتن دوستای خوبی مثل شما افتخار میکنم و امیدوارم لایق رفاقت باشم

جای همه دوستانی که نتونسته بودن بیان 100% خالی بود ولی 3 تا اسم میبرم که به خاطر شرایط نتونستن بیان : مرضیه ، حدیث ، فربود واقعا جاتون خالی بود

یه عذرخواهی هم از خانواده اقای نصرتی که شیطنت های مارو تحمل کردن

خودم میخوام به سفر 10 بدم ، نه اینکه بگم بدون نقص بوده ، نه ! رای خودمو رو به شما میدم
به نظرم سفر فقط یه بهانه هست . همدان صرفا یه بهانه بود واسه باهم بودن ، واسه اینکه دوستیمون رو بیش از همیشه دوست داشته باشیم
به نظرم حتی اگه یه اتوبوس بگیریم بریم بدترین جای دنیا با سخت ترین شرایط ، چون باهمیم اون سفر ارزشش کمتر از 10 نیست

فقط بچه ها تو شرط ها یه خورده سریع تر کوتاه بیان و بهشون میگیرم اتوبوس رو تمیز کن بیخیال شه و بره جیتو بخره .
انقدر راحت کف غار علیصدر دراز نکشه به خاطر یه جیتو
اتوبوس رو با لباسش تمیز نکنه و ...

انقدر هم تو شرط ها پای منو وسط نکشید خوب angry3angry3
آخه یکی شرط کرده ، یکی باخته ، حالا من چرا باید این وسط پس گردنی بخورم ؟ اخه این قانون نانوشته کدوم کشوریه ؟
چرا من باید قهرمان بازی در بیارم کولم بیوفته تو آب و فقط یک سانت از کوله خیس بشه و اون یک سانت هم دقیقا محل قرارگیری قرص امپرازول باشه ؟ smiling

امروز یه سره قیافه سروش با کهریزک جلو چشم بود smiling

اینم از عکس یادگاری که دیشب برای ام اس سنتر گرفتیم
و اون شخصیم که یه شیپور تو دهنشه میتونید حدس بزنید کیه دیگه laughing3laughing3laughing3

[تصویر:  attachment.php?aid=10183]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : الهام ج , paeazan , FBF , neda.n , hessam , chipchip , sargol , ابراهیم , sooorooosh , یه غریبه , Maz , رامنا , minoshka , arezoo_azizi , kaveh_plus , yummy , nanaz , بی تـــا , zenith , matinfard , hadisss , fireboud , mehdisalimi , SSA , م.ه , مـه ســـا , hilda , shokolat , nahid , damoun , melody , parastoo joon , نازی ی , پویش , hamid_147 , aalieh , عمومهربان , نارنجی مدرسه موشها , ahya , Nooranta
تميز كردن اتوبوس خيلي هم كاره درستيه! بله!Sleepy
پس گردني هم حتماً حقت بودهAngel
ولي در مورد اينكه همدان بهانه بود راست ميگي... واقعاً بهانه بود براي بودن پيش همديگه... مطمئنم همدان تا آخر عمرم يه شهر با يه عالمه خاطره قشنگ برام ميمونه.... امروز هركي ازم ميپرسد خوش گذشت فقط ميگفتم بــــــي نظــــــير بود... بازم ممنون از همتون... ممنون كه هستيد... دوستتون دارم... زياد....
 تشکر شده توسط : neda.n , sooorooosh , kaveh_plus , Maz , matinfard , fireboud , hamid , hilda , nahid , damoun , parastoo joon , نازی ی , hamid_147 , ahya , نارنجی مدرسه موشها , Nooranta
عالی نوشتی حمید happy0065.gif
باهم بودن بهترین چیز دنیاس love28
همیشه خوش باشین
تشکر ویژه از همه اونایی که برای این سفر زحمت کشیدن
وای مرسی که عکس هم گذاشتی غافلگیر کردی icon_cry
ای کاش معرفی هم میکردی Shy
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : neda.n , الهام ج , kaveh_plus , matinfard , fireboud , رامنا , sooorooosh , hamid , hilda , parastoo joon , hamid_147 , نارنجی مدرسه موشها
آقا حمید اگه همه چیز به نام شما تموم بشه و میشه واقعا حقته یکی از بزرگترین کار هارو انجام دادی و اون جمع کردن دوستان دور همهagreement2
ولی حالا چرا بعضیا با شیپور عکس میگیرن واقعا جای بحث و گفتگو دارهwink2
زندگی
 تشکر شده توسط : neda.n , kaveh_plus , matinfard , fireboud , رامنا , sooorooosh , hamid , parastoo joon , نازی ی , hamid_147 , ahya , نارنجی مدرسه موشها
من هم ساعت 4 از تهران راه افتادم به سمته اصفهان ساعت 10:30 خونه بودم
اول نشستم عکسها و فیلمهام را دوباره دیدم تموم شد باز دوباره و دوباره دیدمsmiling
جدا خیلی خاطره بینظیری شد من سفر به این با حالی تا حالا نرفته بودم
میدونستم خوش میگذره ولی نه دیگه تا این حدicon_biggrinicon_biggrin
از همه ممنون که اینقدر خوبین love51 من الان باز دلم سفر میخواد
دست همه اون کسائی که برنامه ریزی کردن درد نکنه و خسته نباشید همه چی خیلی خیلی خوب بود
جای همه اونائی که نبودن هم واقعا خالی بود
باز هم از همه ممنون که اینقدر خوبید
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : neda.n , یه غریبه , Maz , hessam , paeazan , nanaz , zenith , بی تـــا , yummy , matinfard , fireboud , رامنا , sooorooosh , mehdisalimi , م.ه , مـه ســـا , hamid , hilda , nahid , parastoo joon , hamid_147 , ahya , نارنجی مدرسه موشها , Nooranta
همیشه به شادی و گردش باشین خوشحالم که بهتون خوش گذشته امیدوارم که سفر های بعدی هم به همین ترتیب باشه و بیشتر خوش بگذره

ولی نامردا شونصد تا پست زدین یکی نگفت این فربود بدبخت کله سحر اومد خداحافظی و بدرقه اگه دیگه من اومدم تحویلتون بگیرم angry2
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : رامنا , chipchip , FBF , neda.n , یه غریبه , sooorooosh , Maz , mehdisalimi , SSA , م.ه , hessam , مـه ســـا , kaveh_plus , hamid , hilda , matinfard , nahid , nanaz , yummy , paeazan , parastoo joon , نازی ی , hamid_147 , ahya , نارنجی مدرسه موشها , Nooranta
(2013/08/25, 01:51 AM)fireboud نوشته است: همیشه به شادی و گردش باشین خوشحالم که بهتون خوش گذشته امیدوارم که سفر های بعدی هم به همین ترتیب باشه و بیشتر خوش بگذره

ولی نامردا شونصد تا پست زدین یکی نگفت این فربود بدبخت کله سحر اومد خداحافظی و بدرقه اگه دیگه من اومدم تحویلتون بگیرم angry2

آخه واقعا شرمنده من الان کلی شرمنده شدم ashamed0006.gif ashamed0006.gif فربود مرسی که اومدی اون موقع صبح بدرقه ما.اگه بدرقه تو نبود این قدر به ما خوش نمیگذشت wink2
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , Maz , nahid , neda.n , fireboud , یه غریبه , paeazan , parastoo joon , hamid_147 , sooorooosh , ahya
بابا فربود بعضی چیزا رو نمیشه به زبون آورد ک‏!‏
اصلا تو کل سفر من دپرس بودم؛فکر میکنی برا چی؟آخه اینا گفتن داره‏!‏
باور نمیکنی؟از ندا بپرس؛اصلا خودشم دپرس بود
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : hilda , kaveh_plus , matinfard , Maz , nahid , neda.n , fireboud , م.ه , paeazan , parastoo joon , chipchip , نازی ی , ahya

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 31
  • 32
  • 33(current)
  • 34
  • 35
  • ...
  • 37
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...