نظرسنجی: سفر همدان را از لحاظ کیفیت و کمیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
63.16%
12 63.16%
9
5.26%
1 5.26%
8
10.53%
2 10.53%
7
5.26%
1 5.26%
6
0%
0 0%
5
15.79%
3 15.79%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 19 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • ...
  • 37
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر همدان - ثبت نام آغاز شد
سلام .
از حمید و عوامل پشت صحنه تشکر میکنم بابت تدارکات سفر و حرصی که بابتش خورد !
همه کسانی که محیط شادی رو فراهم کردن هم خسته نباشن smiling
از دیدن دوباره دوستان و آشنا شدن با دوستان جدید هم خیلی خوشحال شدم.
دوستان خیلی چیزا رو گفتن ، دارم فکر میکنم اونایی که گفته نشد رو بگم:

حمید توسط برادران و خواهران اراذل و اوباش کتک خورد ولی همین باعث شد حالش بهتر شه و ما اصن نفهمیدیم پالس داشته قبلش confused2
حمید یه جعبه پر از قرص و دارو هم داره مثل کمد آقای ووپی که هرکی هر مرضی داشته باشه علاج میشه . منم ازش استامینوفن گرفتم و سردرد ضربه ایم اون آخرا دیگه خوب خوب شد.ممنون حمیدicon_question

وقتی غار رو با قایق رفتیم و برگشتیم و قسمت پیاده روی که میگفتن 260 پله داره رو رابط تور حذف کرد ،دلم میخواست احسان و سروش ، آقای نصرتی و خانمشون ، پریا و شهاب ( محمد رضا ) هم همراهمون بودن چون مشکلی پیش نمی اومد.البته خود سروش اگه میومد قایق ها برمیگشت confused
تو غار به هممون جلیقه دادن و نیازی به لباس گرم نبود .

بعضیا سوغاتی های مختلف خریدن از شیرینی های همدان گرفته تا ظروف سفالی و ... سروش هم یه تیرکمون خرید و یه بوق کوچیک مسابقه فوتبال!confused و همش سروصدا میکرد !

جای کسانی که میخواستن و نتونستن بیان سبز و خال خالی بود و ازشون یاد شد wink2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : shahrzad , paeazan , hessam , نازی ی , بی تـــا , chipchip , hilda , یه غریبه , yummy , Maz , رامنا , neda.n , matinfard , sooorooosh , hamid , nanaz , نازلی , kaveh_plus , م.ه , ماه , aalieh , minoshka , حمید , zenith , fireboud , parastoo joon , hamid_147 , ahya
آآآآآآآآآآآآآخخخخخخخخخخخخخخ چقدر من حلوا زرده دوست می دارم!!! از کدوم قنادی خریدین؟
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : chipchip , hessam , hilda , minoshka , zenith , hamid_147 , ahya
(2013/08/24, 11:30 AM)نازی ی نوشته است: آآآآآآآآآآآآآخخخخخخخخخخخخخخ چقدر من حلوا زرده دوست می دارم!!! از کدوم قنادی خریدین؟
شرینی سرای رسالت
آرام گاه باباطاهر پایین تر از آتش نشانی رجبی
ولی همچی جای جالبی هم نبود کوچیک بود فکر کنم جای بهتری هم بود ولی ما را نبردند confused

ما می خواستیم بری آرام گاه بابا طاهر بریم ولی تو شیرینی سرا وقت گرفته شد دیگه آرامگاه نرفتیم sad2
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : نازی ی , حمید , hamid_147 , ahya
نازی جان از قنادی رسالت اگه اشتباه نکنم
اسم صاحبش فکر کنم رجبی بود

حسام انقدر غر نزن fighting0030.gifSmile (16)
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : نازی ی , یه غریبه , hessam , minoshka , حمید , hamid_147 , ahya
خب بابا میگفتین بهتون آدرس جاهای خومشزه خومشزه رو می دادم اما همین هم خب حتما خوب بوده که خرید کردین دوست جونام
 تشکر شده توسط : hessam , یه غریبه , hilda , حمید , hamid_147 , ahya
خوب بود . با هم بودنمون از همه چی بهتر . همدلیها از همه چی قشنگ تر . اومدم که یه آفرین بگم به بچه هایی که بهشون می گن بیمار ام اس . شاید باید بهشون گفت شادترین آدمهای دنیا . اینو در این سفر بچه ها یه بار دیگه ثابت کردن . انقدر گرم و صمیمی و خندون و خوب بودن که اگه یه سری ادم از بیرون می دیدن حتما غبطه می خوردن به حالشون . حتی لحظه هایی که غم پنهان داشتن . اگه بخوام یه کلمه در توصیف این سفر بگم بازم می گم همدلی که خیلی قشنگ بود ، خیلی . از همه کسایی که برای برگزاری این سفر زحمت کشیدن و وقت گذاشتن به خصوص حمید سپاسگزارم . از همه تون که برام لحظه های شاد و به یاد موندنی خلق کردین ممنونم . همدان شاید فقط یه بهانه بود . جزو سفرایی که جایی که بودم خیلی مهم نبود ،‌ آدمایی که همراهم بودن مهم بود . از بودن در کنارتون لذت که نه شاد بودم . جای همه تون ، تک تکتون خیلی خیلی خالی بود . جای اونایی که قرار بود بیان به این سفر ، ثبت نام کردن و نتونستن همراهیمون کنن ، بیشتر خالی . از همه اونایی هر تلاشی کردن برای خوبتر شدن این سفر ممنونم . از همه اونایی که همدیگه رو تو هیچ لحظه ای تنها نذاشتن . از همه اون خواهر برادرا و همسرا و خانواده هایی که تو این سفر باهامون بودن و گرما و صمیمیت خانواده رو هم به جمعمون اضافه کردن ممنون . از تمام بچه هایی که جدیدتر بودن و نگفتن من که کسی رو نمی شناسم و اومدن ممنون . انقدر صمیمی بودن که انگار صد ساله همدیگه رو می شناسیم . من به همدان نیست که نمره میدم .به شماها نمره میدم که بهترین رو خلق کردین و من بعد از دو روز احساس می کنم کلی چیزای خوب ازتون یاد گرفتم .
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : paeazan , نازی ی , yummy , مـه ســـا , matinfard , sooorooosh , hamid , hilda , یه غریبه , nanaz , نازلی , kaveh_plus , م.ه , ماه , nahid , FBF , Maz , aalieh , فرناز , رامنا , minoshka , حمید , بی تـــا , zenith , fireboud , parastoo joon , hamid_147 , ahya
جا داره اینجا 1 دست مریزاد به حمید بگم که بلافاصله بعد از پالس تراپی به عشق شماها راهی سفر شد و نترسید از بدتر شدن ننالید از حال بد بعد از پالس گرفتن و خندید به حمله ام اس happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif پایدار باشی پسر انشا اله دفعه بعد اگه خدایی نکرده زبونم لال روم به دیوار پالس گرفتی سفر به قطب شمال بزاری!!!!
 تشکر شده توسط : neda.n , مـه ســـا , matinfard , sooorooosh , hamid , یه غریبه , hilda , nanaz , نازلی , kaveh_plus , nahid , FBF , hessam , فرناز , رامنا , حمید , zenith , fireboud , parastoo joon , hamid_147 , ahya
سفر فوق العاده ای بود از همگی دوستانم ممنون هستم دو روز به یاد ماندنی رو باشماها سپری کردم و تا عمر دارم این سفر رو فراموش نمیکنم.از تک تک دوستان ممنونم اسم نمیبرم شاید کسی رو جا بندازم و از آشنایی با دوستان جدید خیلی خوشحالم واقعا جمع گرم و صمیمی بود.ولی یک تشکر ویژه از حمید بابت تمامی زحماتی که کشید علی الخصوص بیدار کردن شبانه ما از خواب wink2 و از سروش عزیز بابت اینکه ما رو خیلی خیلی شاد میکرد.
 تشکر شده توسط : یه غریبه , neda.n , paeazan , Maz , ماه , nahid , matinfard , فرناز , aalieh , yummy , minoshka , hamid , حمید , kaveh_plus , zenith , fireboud , hilda , parastoo joon , hamid_147
دوستان عزیز خوش اومدبد، صفا آوردیدicon_questionicon_questionicon_question

ولی خودمونیم ها حسودیم داره! چقدر بهتون خوش گذشتهRolleyesRolleyes
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : neda.n , matinfard , فرناز , paeazan , yummy , حمید , kaveh_plus , fireboud , parastoo joon , hamid_147 , ahya
(2013/08/24, 11:53 AM)hilda نوشته است: حسام انقدر غر نزن fighting0030.gifSmile (16)
کی غر زد؟:
انتقاد کردم باید انتقادی باشه که پیشرفتی هم باشهSleepy
که دفعات بعد بهتر از قبل بشه AngelAngel
و گرنه گفتم خوب بود هنوز هم می گمagreement2
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : minoshka , chipchip , hamid , neda.n , kaveh_plus , fireboud , hilda , ahya

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • ...
  • 37
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...