امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندگی پس ازبهبودی کامل چگونه است؟
سلام دوستان عزیز هدف ازایجاداین تاپیک این بود که باهم درزمینه بهبودی پس ازام اس طوفانی بحث کنیم درنظربگیرید که درمان قطعی ام اس اومده ومادیگه سرم کورتن وامپول وعوارض بعدتزریق وعوارض بعدازقرص های خوراکی رونداریم هرچندام اس اذیتهای خودشوکرده ویه جاهایی محدودکرده مارو حالامیخاستم تبادل نظرکنیم که بعدازبهبودی کامل وجدایی ازاین برنامه ها قراره چه کارایی انجام بدیم..اگه شانس ابتلای مجدد داشته باشیم ایا مواظبت بیشتری میکنیم یا همین راهه معمولی که الان داریم روادامه میدیم وازرفتارهای پرخطردوری میکنیم؟کلابرنامتون چیه؟
من ام اس دارم اماام اس مرانداردShy
 تشکر شده توسط : مریم 1361 , یاسی , glassheart , ساسان , مژگان68 , silent
من اگه میدونستم میخوام روزی به ام اس مبتلا بشم مواظبت میکردم که نشم اگه ان شاالله روزی درمان کامل شدم دیگه غصه الکی نمیخوارم بیخودی استرس و اظطراب به خودم راه نمیدادم اروم زندگی میکردم از همه بیشتر به اونچه خداوند توسرنوشتم قرار داده راضی باشم وااااای اگه برگردم به روزای سلامتیم سعی میکنم اروم زندگی کنم به امید اینکه همه سلامتی شونو بدست بیارن
الا به ذکر الله تطمئن القلوب
 تشکر شده توسط : tinookhe , یاسی , leili-asmaneh , مژگان68 , hyd69hyd , kohedard , silent
[size=medium]من خودم بعددرمان شخصیتم مطمعنا متفاوت میشه چون ماام اسی هاسختی هایی کشیدم که مقام تروصبورترشدیم وراهه صحیح تغذیه ومدیریت استرس رویادگرفتیم سعی میکنم خیلی بیشترمواظب سلامتیم باشمagreement2agreement2
من ام اس دارم اماام اس مرانداردShy
 تشکر شده توسط : یاسی , مژگان68 , kohedard
من كه همون تور خواهم بود
البته الان
شايد چند سال بعد بهتر شدم
اما الان اگه خوب بشم دوباره مبتلا ميشم
Blush
 تشکر شده توسط : یاسی , tinookhe , مریم 1361 , ساسان , parva , مژگان68 , kohedard , silent
من اگه خوب بشم دیگه غصه نمیخورم
ولی باام اس یسری مشکلاتم حل شد ولی یسری مشکلات دیگه بوجوداومد
ولی امیدوارم که حال من وبقیه خوب بشه
روز را با خنده شروع کن تا زندگی با خنده در دستانت شکوفا شود
 تشکر شده توسط : tinookhe , مریم 1361 , مژگان68 , kohedard , silent
به قبلش فکر نمیکنم چون خیلی تغییرات با اومدن ام اس تو زندگیم بود اومد که واسم ارزشمندن اما بعدش من میمونم و ی عالمه دوستای خوب ام اس سنتری که عامل بوجود آمدنش اونموقع دیگه شده خاطره و قدر لحظه به لحظه زندگیمو بیشتر میدونم
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : یاسی , tinookhe , مریم 1361 , معصومه عباسی , مژگان68 , kaveh_plus , kohedard
دیگه خیلی دیره.....
تمام برنامه هایی که ریخته بودیم رفت و برگشتن اونها دیگه محاله....

زندگی بعد از بهبودی هر مریضی همیشه خوبه ولی الان در حال حاضر دیگه فرقی نداره واسه من ...

چون فرصت هایی رو از دست دادم...

بازم خداروشکر
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : majid1 , مژگان68 , kohedard , silent
وای من فکر نمیکنمدچندان فرقی برام بکنه،حتی موقع ام ار ای جدیدمو دادم گفتم اگه بگه بیماریت از بین رفته چکار میکنی ،دیدم هیچ حسی نداشتم،ولی امیدوارم درمانش بدست بیاد حتی من خودم حاضرم تا اخر عمرم مریض باشم ولی خواهرم درمان شه چون هشت ساله داره مرتب آمپول میزنه موقعی که باید از زندگیش لذت میبرد البته میدونم همه تو اوج جوانی بوده مریضبشون ولی من حداقل دانشگامو تموم کردم ازدواج کردم بچه دارشدم بچه ام تا حدودی بزرگ کردم بعد مریض شدم ولی اون موقعی که خواست وارد دانشگاه بشه هرچند دانشگاشو هم تموم کرد ولی .....
ساقیا امشب صدایت با صدایم سازنیست
یاکه من بسیارمستم یاکه سازت ساز نیست
ساقیا امشب مخالف مینوازد تارتو
یا که من مست وخرابم یا که تارت تارنیست
 تشکر شده توسط : مژگان68
تا شقایق هست زندگی باید کرد حالا چه با ام اس و چه بی ام اس.icon_question
من خدا را در نگاه آنانی دیدم که، خود نیاز محبت بودند، ولی بازهم محبت می کردند…
 تشکر شده توسط : niloofary , برگ 7 , silent
آخر ماه دیگه نوبت ام ار ای دارم. با تمام وجود منتظر خبر خوب از دکترم که بگه دیگه نیازی به آمپول نداری. مسلما وقتی این خبرا بشنوم اول میرم زیارت امام رضا بعد یه زندگی بدون استرس و نگرانی واسه آینده البته با هدف شروع میکنم.agreement2
 تشکر شده توسط : برگ 7 , kohedard , silent

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow نمرین برای بهبودی (1): چگونه خاطره بد را از ذهن پاک کنیم؟ نازلی 8 7,047 2016/04/08, 03:54 PM
آخرین ارسال: مُنا_منتظر المهدی
  چگونه درگفتگو باهوشتر از آنچه هستیم به نظر برسیم؟ pedram 3 4,172 2014/09/29, 09:04 PM
آخرین ارسال: 0MID
  برای موفقیت در زندگی اینها را باید بدانید شیوا29 0 2,727 2014/06/17, 06:41 PM
آخرین ارسال: شیوا29
  چگونه روزی خوب و شاد داشته باشیم؟؟ رهاورد 0 2,263 2014/04/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: رهاورد
  بهترین لحظات زندگی shahrzad 42 23,595 2013/11/02, 08:18 PM
آخرین ارسال: arezooo82
  در لحظه زندگی کنیم parisa2087 10 6,591 2013/07/30, 06:54 PM
آخرین ارسال: مولتی ام اس
  از مشکلات زندگی نگریزید شيدا رها 4 3,389 2013/07/03, 05:06 PM
آخرین ارسال: f_13682012
  چنان زندگی کنید که ارزش دارد شيدا رها 0 1,970 2013/03/31, 08:27 PM