امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه‌ اندازی سامانه ملی کنترل ام‌ اس و تجویز و مصرف دارو
همه کارهای این مملکت درست شده بود ، فقط کارها ی مربوط به داروهای ما مونده بود که اینم دارند بموقع انجام میدن !!!!!!!!!!!!
نوبنی ام باشه نوبت ماست دیگه
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : ثریا , مینا... , khojaste
حالا من که از الکی هفته ای یه بار آمپول می زنم تکلیفم چی میشه confused راست می گه وزیر بهداشت دیگه نه تا پلاک که این حرفا رو نداره !!!
بعد وزیر بهداشت در مقایسه ایران با کشورهای پیشرفته جهان چیز دیگه ای ندیدن بی زحمت ! مثلا ندیدن در کشورهای پیشرفته چه شرایط و امکاناتی برای بیمارای ام اس وجود داره تا مقایسه بفرمایند با شرایط کشور خودمون !
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : مینا... , najva , ساغر , khojaste
ميدونيد اينا حسوديشون ميشه
آخه ام اس ندارن نميتونن هرماه خدارتومن پول آمپول بدن
واقعا خنده داره!!!
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
ادم میخواد حرف سیاسی نزنه مگه میزارن
به جای اینکه مثه بقیه کشورا دارو رو راحت و بدون هزینه در اختیار بیمار قرار بدن تا حداقل فشار روانیش کم بشه ،با این سیستم بیمه ای دزد كه فقط بلدن مردمو بچاپن هر روز قیمت دارو ها گرونتر میشه،
یه روز دغدغه کمیاب شدن دارو رو داریم ،یه روز گرون شدنش،اصلا اقایون محترم کاری کردن كه خود بیماری رو فراموش کردیم ،بابا دست مریزاد
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : paeeze , نازلی , khojaste , مینا ح , farda20032020
شده حکایت بنزین که فقط قیمت جهانی و مصرفش رو با همه جای دنیا مقایسه می کنن ولی نمی گن اونجا وسایل حمل و نقل عمومی چه جوریه ، از چه ماشینی استفاده میشه ، چه جوری خرید اینترنتی میکنن که تو خیابونا نچرخن و ...........
حالا می گن مصرف دارو تو ایران زیاده نمی گن ما مشاوره نداریم فیزیوتراپ نداریم داروی خوب نداریم بیمه خوب نداریم وسایل حمل و نقل عمومی مناسب برای سوار شدن با شرایط خاص نداریم و خیلی چیزهای دیگه که لازم داریم . اما در عوض هوای بد و آلوده داریم ، مسیر ناهموار تو پیاده رو زیاد داریم ، ناآگاهی جامعه داریم و .....................

حتما منظورشون از کنترل مصرف دارو اینه که من دیروز از بیمه شنیدم

دیگه قرص لایریکا خارجی وارد نمی کنیم چون تحریم هستیم و بیمه هم پولشو دیگه حتی با تجویز پزشک و تایید بر مصرف خارجی نمیده و اگه به ایرانی این دارو حساسیت دارید باید حداقل الان ماهی 300 هزار تومن برای همین یه قرص هزینه کنید. وقتی هم تو بازار تموم شد برید مثل نوانترون تو شب عید از این و اون التماس کنید شاید یکی گیر آوردی.
angryangryangryangryangryangry3angry3angry3angry3angry3
"خدایــــــــــا"دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن....
 تشکر شده توسط : neda.n , najva , ساغر
یعنی پزشکهای ایرانی اینقدر............
دل به کف غصه نباید سپرد ...... اول و آخر همه خواهیم مرد
(2012/05/25, 08:41 PM)بنده خدا نوشته است: یعنی پزشکهای ایرانی اینقدر............

علی آقا پزشکهای ایرانی چی کار میتونن بکنن ؟؟؟؟؟؟؟
من خودم پیش دکتر ... بودم وقتی می خواست دارو بنویسه خیلی عصبانی بود . گفت به ما گفتن دیگه این دارو رو تجویز نکنید نمی تونیم وارد کنیم به جاش یا ایرانی بنویس یا مشابه اون . می گفت نمی دونم ما دکتر هستیم و باید تشخیص بدیم بیمار چی استفاده کنه یا وارد کننده های دارو .angryangryangryangry
"خدایــــــــــا"دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن....
 تشکر شده توسط : نازلی , بنده خدا
یعنی که چی ؟ درست متوجه شدم یعنی به یه عده آمپول می دهند به یه عده نههههه confused
خب پس تکلیف اونهائی که دارو نمی گیرند اینه که وقتی بیماریشون عود کردُ angry3زمینگیر شدند دارو را دریافت می کنند خب این چه کاریه مگه خودشان نمی گویند که پیشگیری بهتر از درمان است وقتی میشه با این آمپول بیماری را کنترل کرد پس چرا اجازه بدهیم حالمون بدتر بشه بعد برای درمان هزینه ی زیادی بدهیم و تازه بدتر عذاب بکشیم angry2confused2angry2confused2
 تشکر شده توسط : khojaste , مینا... , ساغر
خوب معلومه منظورشون چيه.احتمالا پول كم آوردن يا خانم دكتر به خيالش بيماران ام اس از سر تفريح يا واسه شوخي اين داروهارو با اين عوارض و قيمتتش مصرف ميكنن.آخه وزير محترم منم قبول دارم كه ميزان مصرف در كشور هاي پيشرفته كمتره في المثل در انگلستان يك سوم ايران مصرف ميكنند اما قبل از پيروي از اونا بهتره يه نگاهي به تعداد مبتلايان به ام اس ،سطح زندگي و درآمد انها ،نحوه برخورداري انها از بيمه هاي درماني ،دسترسي ايشان به ساير درمانهاي روز دنيا به غير از تززيق ،همچنين ميزان رشد اين بيماري در ان كشورها يه نظري بندازيد.يا نظر شما اين كه ميزان رشد بيماري ام اس در كشور كه الان كم كم به يه اپيدمي تبديل ميشه رو با هدايت بيماران بطرف مرگ كاهش بديد
اگر با من نبودش هيچ ميلي
چراظرف مرا،بشكست ليلي
 تشکر شده توسط : khojaste , farda20032020
هر دم از این باغ بری می رسد!!!!
برای اینکه ما بتونیم دارو بگیریم فقط تائید پزشک متخصص خودمون که کفایت نمیکنه یه بارم میریم تو کمیته ام اس که حداقل دو یا سه متخصص دیگه هم ضرورت استفاده از اینترفرونها رو تائید میکنند بعد اون هست که ما میتونیم دارو بگیریم یعنی این همه متخصص دارن اشتباه می کنن ؟؟؟ یا.....
شایدم ما پولمون زیادیه که دوست داریم هرماه 300هزارتومن بابت این آمپولها بدیم؟!؟!؟!؟!!؟
شایدم.... انشااله منظورشون خیر بوده!!!!!
 تشکر شده توسط : ساغر , khojaste , farda20032020

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تجویز های غیرضروری و اشتباه در بیماری ام اس nahid 0 1,359 2019/09/06, 08:03 PM
آخرین ارسال: nahid
  راه‌اندازی شبکه مراکز جامع خدمات بیماران خاص nahid 0 1,380 2018/11/12, 06:15 PM
  بیماران خاص نگران دارو نباشند nahid 0 1,807 2018/07/24, 07:35 PM
  ارائه خدمات توانبخشی با راه‌اندازی کلینیک مغز و شناخت nahid 0 1,780 2016/10/30, 03:49 PM
  رئیس سازمان غذا و دارو: واردات ربيف مغایر با اصل اقتصاد مقاومتی است. Mehdish 16 8,963 2016/05/23, 10:11 AM
  اطلاعیه سازمان غذا و دارو در مورد سهمیه بندی داروها nahid 17 10,856 2015/08/05, 11:29 AM
آخرین ارسال: abed6311
  راه‌اندازی درمانگاه تخصصی MS در ساری nahid 0 1,815 2015/08/04, 11:35 AM
  ماجرای دارو لاغری که باعث مرگ شد! paeazan 9 67,915 2014/04/24, 08:29 AM
آخرین ارسال: سالومه
  بخش دندان پزشکی درکلینک های بیماران خاص راه اندازی شود sargol 2 3,248 2014/01/19, 11:44 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
Rainbow ۵ میلیارد دلار کالای اساسی و دارو با ارز ۱۲۲۶ تومان وارد می شود Saina 3 3,059 2013/10/17, 09:13 PM
آخرین ارسال: mahdiye1989

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان