•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • 18
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس
لعنتیا چرا با ادم اینکارو میکنن confused2 فینگولید خارجی نوارتیس سالی ۴۸۰۰۰ دلار یعنی حدود ۱۶۰ میلیون تومن یعنی ماهی ۱۲ میلیون تومن حدودا angry

فینگولید خارجی اگه بگیریم یعنی حله همه چی؟
سر بالایی فقط تا قله ادامه دارد...
 تشکر شده توسط : kohedard
(2014/06/23, 09:40 PM)Roxana.sm نوشته است: لعنتیا چرا با ادم اینکارو میکنن confused2 فینگولید خارجی نوارتیس سالی ۴۸۰۰۰ دلار یعنی حدود ۱۶۰ میلیون تومن یعنی ماهی ۱۲ میلیون تومن حدودا angry

فینگولید خارجی اگه بگیریم یعنی حله همه چی؟
نه هیچی معلوم نیست SleepySleepySleepy
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : kohedard
کوپامر چطوره من میخام شروع کنم ب استفاده وای خیلی. میترسم
شما میتونی ایــــــــــــنجا رو ببینی
کوپامر داروی خوبیه
تزریقش روزانس اما عوارض اینترفرونها رو نداره و من بعد از تزریق مسکن هم نمیخورم
اگه دکتر شما براتون اینو نوشته بدون ترس شروع کنین و بدونین که ازش نتیجه + میگیرین
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : spring
سلام به همه دوستان
من 6 ساله که بیماریم تشخیص داده شده
تا الان بتافرون و اکستاویا و زیفرون رو استفاده کردم
میخواستم بدونم صرفنظر از قیمت کدوم دارو کیفیت و اثر بهتری داره؟
شما کدوم رو به من پیشنهاد میکنید؟
با تشکر از همگی دوستان
سلام
جواب گرفتن روی ه یک از این داروها در همه ماها که یکی نیست
بعضیا با زیفرون راحت ترند و بعضیا با یکی از آن دو تا دیگه بهترند
اصلا حالت عمومی نداره
که بگیم فلان دارو بده اصلا نزن یا این یکی خوب فقط این دارو را استفاده کن
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : helli
سلام دوستان

ایشالا که حال همگی خوب باشه

بچه ها من بیمار دکتر صحراییان هستم از سال 90 این بیماری رو گرفتم خدا رو شکر تا همین چند وقت پیش هیچ حمله ای نداشتم ولی متاسفانه یه عصبانیت سخت باعث شد که بیماری فعال بشه وقتی ام ار ای سالیانه ام رو نشون دکتر دادم دکتر گفت که بیماری پیشرفت کرده و باید دارو مصرف کنم، البته معاینات بالینی ام هم خوب بودن فقط وقتی سرم رو خم می کردم پای چپم مور مور میشد بهرصورت دکتر بهم دو تا دارو پیشنهاد داد یکی اوسومیر و دیگری سیونکس . حالا من یه سوال مهم از دوستان عزیز داشتم کسی بوده که با مصرف این دو داروی دچار حمله بشه؟!!! من می ترسم دارو رو مصرف کنم و خدای نکرده حالم بد بشه ، ضمن اینکه از عوارض دارو می ترسم. نظرتون در باره اولین تجربه مصرف هر کدوم از این دو دارو چیه؟

همیشه سلامت باشید
دوست عزيز وضعيت هر بيمار منحصر به فرده و فقط دكترتون هستن كه ميتونن كاملن كمكتون كنن.
بهتره به حرف دكترتون گوش كنيد و اگه لازم دونستن دارو شروع بشه، حتما اينكار رو بكنيد. عوارض دارو هم براى افراد مختلف متفاوته. ممكنه شما جزو اون دسته باشيد كه عوارض خيلى سبكى رو ميبينيد. نترسيد و به حرف پزشكتون اطمينان كنيد.
 تشکر شده توسط : hamid , nahid
سلام من دکتر مقدسی همکار صحرائیان هست
الان دارم اسویمر 40 مصرف میکنم
فقط یه کم جای آمپولش باد میکنه و قرمز میشه و درد داره وگرنه مشکل خاصی نداره 147 تومن در ماه هزینه آمپول اسویمر هست
دوست عزیز اول که نظر دکترشما مهم چون ایشون از وضعیت شما آگاهی دارن.اما درباره سینووکس من همیشه ازش دفاع کردم چون هیچ مشکلی باهاش ندارم از ابتدای تشخیص بیماریم سینووکس زدم هنوزم میزنم هیچ حمله ای هم جز حمله تشخیص نداشتم.بعضی بچه ها موقع تزریق علائمی شبیه آنفولانزا دارن کمی تب میکنن احساس خستگی دارن وبدنشون کمی درد داره که با یه مسکن رفع میشه من همونم ندارم.بیمه تامین اجتماعی دارم وداروم رو با حمایت معاونت درمان کاملا رایگان میگیرم. که البته شنیدم تو شهرای بزرگ اون درصدی که معاونت درمان برای ما که شهرای کوچیک هستیم پرداخت میکنه رو برای شهرای بزرگ پرداخت نمیشه.وباید 30% هزینه دارو که معمولا برای دوماه تقریبا 45تا50 هزارتومن هست رو خودشون پرداخت کنن.بامشورت پزشکتون میتونین راحت تر تصمیم بگیرین.
به اندوه خود لبخند بزن...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • 18
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟ AIDA 151 92,713 2022/11/05, 09:37 PM
آخرین ارسال: powerful
  انتخاب پزشک مغز و اعصاب ؛ آزمايشگاه و مراکز درمانی khatoon25 49 38,910 2020/05/08, 03:36 PM
آخرین ارسال: Tanhafatima
  داروی اکرووس Ocrevus ارزو ش 3 3,519 2019/12/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,264 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  آزمایش بعد از اولین دوره داروی زادیوا paaarrr1991 5 2,832 2019/04/16, 07:49 AM
آخرین ارسال: سالومه
  ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟! siamak.m.h 59 19,788 2018/08/31, 09:45 AM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  تغییر بیمه زهرا59 16 8,463 2018/02/01, 11:10 PM
آخرین ارسال: glassheart
  شهربازی و بازی های هیجانی برای ام اس بده؟ نگین م 29 17,694 2017/05/24, 11:59 PM
آخرین ارسال: سها
  آیا داروهایم داروی ام اس است؟ danynazary 4 3,255 2017/01/06, 03:06 AM
آخرین ارسال: glassheart
  سفربا ام اس و داروی تزریقی marmar 94 53,617 2016/07/26, 01:34 AM
آخرین ارسال: rezap

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان