•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 18
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس
سلام. در مورد این که میگم با دکتر مشورت کنید چون نمیدونم تا چه حد درسته . میگن بعضی داروها خفیف ترن و درمان ام اسِ خفیفتر بهتره با اون شروع بشه. مثلا آونکس ( که مدل ایرانیش سیننوکسه ) خفیف تر از بتافرونه.
من هفته پیش از دکترم درمورد داروی خوراکی پرسیدم ، گفت اون قوی تره ،وقتی شما با سینووکس مشکلی نداری چرا داروی قوی تر برات بنویسم ؟
اگه شما به مراکز تزریق دسترسی دارید و خودتون مجبور نیستید تزریق کنید ، براتون شاید آونکس راحت تر باشه چون فقط هفته ای یک باره.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : OMG! , jone
سلام دوستان . من یه سال سینوکس مصرف کردم. و بعد از آخرین حمله دکتر به من پیشنهاد اکستاویا و یا اوسیمر رو داده. نظر شما راجع به اوسیمر چیست؟ کسی هست که ناراضی باشه؟ ظاهرا اکستاویا خیلی گرون تموم میشه!
 تشکر شده توسط : hessam
سلام
چون پزشکت گفته
داروت را تغییر بدی من آری زدم
آری من برای تغییر داروت بوده
هر چی که می توانی بزن
ولی تغییر دارو که دکتر گفته را انجام بده
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
سلام
دوست عزیز این موضوع رو فقط دکترتون میتونه نظر بده . مباحثی که اینجا انجام میشه صرفا بر اساس تجربه هست و تجربه نمیتونه دلیل قطعی باشه که تعویض داروی شما درست هست یا خیر.

بنابراین نظرسنجی که گذاشتید هم ( با احترام به دوستانی که رای دادن ) فاقد اعتبار هست و بهتره به اون بسنده نکنید .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hessam , آنا , farbod bahmani
اسویمر داروی بدی نیست حداقل تا الان برای من که بد نبوده. من تازه یک ماه دارم استفاده میکنم گاهی درد داره اما قابل تحمله. متاسفانه از وقتی مریض شدم نسبت به اینترفرون ها مقاومت درمانی نشون دادم و پلاک هام زیادتر شده الانم دارم سویمر با ماهی یک گرم کورتون می گیرم. نسترن عزیز تو باید خوشحال باشی چون ریبیف داروی خوبی هست.
وسیع باش و تنها و سر به زیر و سخت ۰۰۰
منم قبل از فينگوليمود اسويمر مصرف ميكردم ولي اينم جواب نداد
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : mostafa00
عزیزم نگران نباش!
bale doste aziz man har roz in tazrigh ro anjam midam in ham farghe chandani ba baghye nadare . name tejarish ro ke roye jabe neveshte bezanid . gelatemir
Smile

albate darde mahale tazrigh az sinoveks vazefron kamtare khoda ro shokr ...
 تشکر شده توسط : فرید 1353
خب چرا اکستادیا?اونم 1روز درمیون?چرا آمپولای دیگه نه چه فرقی دارن?این برام سوالهconfused2
سلام دوستان ؛امبول انتر فرون در جه مرحله اي تجويز ميشه وكارش جيه

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 18
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟ AIDA 151 93,922 2022/11/05, 09:37 PM
آخرین ارسال: powerful
  انتخاب پزشک مغز و اعصاب ؛ آزمايشگاه و مراکز درمانی khatoon25 49 39,304 2020/05/08, 03:36 PM
آخرین ارسال: Tanhafatima
  داروی اکرووس Ocrevus ارزو ش 3 3,599 2019/12/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,300 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  آزمایش بعد از اولین دوره داروی زادیوا paaarrr1991 5 2,927 2019/04/16, 07:49 AM
آخرین ارسال: سالومه
  ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟! siamak.m.h 59 20,473 2018/08/31, 09:45 AM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  تغییر بیمه زهرا59 16 8,592 2018/02/01, 11:10 PM
آخرین ارسال: glassheart
  شهربازی و بازی های هیجانی برای ام اس بده؟ نگین م 29 17,916 2017/05/24, 11:59 PM
آخرین ارسال: سها
  آیا داروهایم داروی ام اس است؟ danynazary 4 3,355 2017/01/06, 03:06 AM
آخرین ارسال: glassheart
  سفربا ام اس و داروی تزریقی marmar 94 54,680 2016/07/26, 01:34 AM
آخرین ارسال: rezap

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست