•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس
به نظر من اول با هر کدوم یکی از داروها که راحت ترین انتخابش کنین یعنی اینکه تزریق هفتگی رو ترجیح میدین یا چند بار در هفته! بعد فوقش اگه دیدین دارو اذیتتون کرد از دکترتون بخواید عوضش کنه !
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
عوض كردن دارو چيزى نيست كه بشه به همين سادگى انجامش داد. بالاخره بدن داره به اون دارو عادت ميكنه. بعد اينكه ما به هر دليلى بخوايم عوض بشه اصلا كار جالبى نيست. فقط دكتر اونم به دلايل علمى و منطقى ميتونه دارو رو عوض كنه. بهتره با دكترتون مشورت كنيد. ايشون تمام جوانب رو براتون توضيح ميدن و توى انتخاب عاقلانه كمكتون ميكنن.
 تشکر شده توسط : narsis2
سلام Smile
من چند وقت پیش یه MRI گرفتم، به 3 تا دکتر نشون دادم هرکدوم یه چیز میگن!
دکتر خودم گفتن باید داروم بشه Rebif... دکتر دوم گفتن همون Cinnovex رو ادامه بدم... و اما دکتر سوم تشخیص دادن Copamer بهتره! angry3

میتونید لطفا یه پزشک خوب و ترجیحا فلوشیپ به من معرفی کنید، بلکه بفهمم چه کنم؟! sad2
Smile (52)!!!Don't take it too seriously
(2015/08/27, 09:41 AM)zahra :) نوشته است: سلام Smile
دکتر خودم گفتن باید داروم بشه Rebif... دکتر دوم گفتن همون Cinnovex رو ادامه بدم... و اما دکتر سوم تشخیص دادن Copamer بهتره! angry3

میتونید لطفا یه پزشک خوب و ترجیحا فلوشیپ به من معرفی کنید، بلکه بفهمم چه کنم؟! sad2

دکتر صحراییان,مقدسیو عظیمی تهران فلوشیپ دارن البته فقط همین سه تا نیستن
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : zahra :)
شاید دکتر خودتون بیشتر شما و سیر بیماریتون رو بشناسن. چرا پیش دکترهای دیگه هم رفتید ؟ اگه تشخیصشون رو قبول نداشتید پس یه دکتر انتخاب کنید و همه مراحل بیماری و داروهاتون رو بهش بگید تو پرونده بنویسه بعد با معاینه و ام آر آی و... تشخیص بده چه دارویی برای شما بهتره.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2015/08/27, 09:41 AM)zahra :) نوشته است: سلام Smile

دکتر تقا خیلی خیلی دکتر خوبیه که
حتما درست می گه
دکتر نبوی هم فلوشیپ دارن...
ولییییییی
شما چرا به دو تای دیگه هم نشون دادید
تا زمانی که به یک پزشکی 100% اعتماد دارید
باید حرفشم قبول کنید دیگه اگه نه که عوض کنید
نه اینکه هم زمان به سه نفر نشون بدید
 تشکر شده توسط : zahra :) , یاسی
سلام دوستان
دکتر برای من فینگولیمود تجویز کردن... هرچی فکر میکنم انگار زیادیه یه دفعه از سینووکس به فینگو!sad
شاید کوپامر یا ربیف بهتر بود...rolleyes دکترم میگن الان چون به اینترفرونا جواب نداده باید فینگولیمود بشه! آخه من فقط سینووکس مصرف کردم که...!

تو این 6 سال بجز یکمی گز گز پام هیچ مشکلی نداشتم! تا اینکه عید امسال حدودا 3 هفته یه ذره دوبینی داشتم که خودش خوب شد!

تو یه سایت خیلی معتبرم چک کردم نوشته بود فینگو برای بیماران highly activated باید تجویز بشه... آخه من بدبخت که اینقدر active نبودمrolleyes

میشه اگر کسی میتونه راهنماییم کنه لطفا؟ashamed0006.gif
Smile (52)!!!Don't take it too seriously
 تشکر شده توسط : طاهره. , مریم 1361
زهرا جون من 6 سال با سینووکس بودم تا 14 شهریور که حمله شدیدی داشتم که به پالسم جواب نداد مجبور به پلاسما فرز شدمو بعد 24 روز از بیمارستان ترخیص شدم بعدش دکتر نظرشون رو فینگولیمود بود که من مخالفت کردم چون منم راجع بهش و این که کی تجویز میشه خونده بودم و حس کردم برا بدن منم زوده...و قرار شد به ربیف 2 ماه فرصت بدیم که اگر یه ذره بی تاثیر بود عوض شه که خب خدا رو شکر جواب داد الان عالیم همه علایمم تقریبا برگشته...
 تشکر شده توسط : برگ 7 , طاهره. , zahra :)
زهرا جان احتمالا دکترت توی ام آر آیت اکتیویتی زیاد دیده که به فینگولیمود رو آورده. نگران نباش امیدوارم بدنت بهش جواب بده. Smile
 تشکر شده توسط : طاهره. , zahra :)
زهرا جون منم مشکلی نداشتم فقط به خاطر عوارض پوستی تزریق دکتر برام قرص نوشت

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟ AIDA 151 93,682 2022/11/05, 09:37 PM
آخرین ارسال: powerful
  انتخاب پزشک مغز و اعصاب ؛ آزمايشگاه و مراکز درمانی khatoon25 49 39,063 2020/05/08, 03:36 PM
آخرین ارسال: Tanhafatima
  داروی اکرووس Ocrevus ارزو ش 3 3,565 2019/12/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,290 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  آزمایش بعد از اولین دوره داروی زادیوا paaarrr1991 5 2,873 2019/04/16, 07:49 AM
آخرین ارسال: سالومه
  ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟! siamak.m.h 59 20,126 2018/08/31, 09:45 AM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  تغییر بیمه زهرا59 16 8,549 2018/02/01, 11:10 PM
آخرین ارسال: glassheart
  شهربازی و بازی های هیجانی برای ام اس بده؟ نگین م 29 17,772 2017/05/24, 11:59 PM
آخرین ارسال: سها
  آیا داروهایم داروی ام اس است؟ danynazary 4 3,315 2017/01/06, 03:06 AM
آخرین ارسال: glassheart
  سفربا ام اس و داروی تزریقی marmar 94 54,133 2016/07/26, 01:34 AM
آخرین ارسال: rezap

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست