•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 18
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس
برای جلوگیری از پیشرفت بیماری و عود در ام اس به کار میره.
ارسال 2 همین تاپیک رو بخون .
دوستان گلم بالاخره داروی من تجویز شد Angel

دکتر گفت بهتره رسیژن مصرف کنم که با اصرار خودم به ربیف تغییر کرد. سوالم اینه که ربیدوز یا ربیف معمولی؟ کدوم بهتره؟

سوال اصلی و مهم تر اینکه چون الان حالم خوبه فقط یه پلاک خاموش روی نخاع و دو پلاک فعال روی مغز دارم بدون هیچ حمله یا علامتی و اولین باره که دارو میخوام بگیرم، بنظرتون میشه فینگولیمود بگیرم یا نه؟ الان یه سری دوستان میخوان بگن هرچی دکترت میگه گوش بده و این حرفا اما بخدا دکترا دو تا کلمه حرف نمیزنن والا نمیزنن بخدا نمیزنن badtaste

توروخدا کمک کنید فینگولیمود اری یا خیر؟
سر بالایی فقط تا قله ادامه دارد...
 تشکر شده توسط : kohedard
از دوز پایین و تزریق شروع کن اگه نتیجه نداد فینگولیمد استفاده کن عزیزم ماهمه حالمون خوبه نشکلی جلوگیری ازپیشرفت بیماریه ک اونم دست ما نیس
(2014/06/23, 08:04 PM)Roxana.sm نوشته است: دوستان گلم بالاخره داروی من تجویز شد Angel

دکتر گفت بهتره رسیژن مصرف کنم که با اصرار خودم به ربیف تغییر کرد. سوالم اینه که ربیدوز یا ربیف معمولی؟ کدوم بهتره؟

سوال اصلی و مهم تر اینکه چون الان حالم خوبه فقط یه پلاک خاموش روی نخاع و دو پلاک فعال روی مغز دارم بدون هیچ حمله یا علامتی و اولین باره که دارو میخوام بگیرم، بنظرتون میشه فینگولیمود بگیرم یا نه؟ الان یه سری دوستان میخوان بگن هرچی دکترت میگه گوش بده و این حرفا اما بخدا دکترا دو تا کلمه حرف نمیزنن والا نمیزنن بخدا نمیزنن badtaste

سلام
انشالله خوب و شاد باشی
فعلا برای شروع از بین ربیف و ربیدوز چون ربیف معمولی آزادی عمل تو تیتراسیون را بهت می ده ربیف معمولی را شروع کن
در مورد فینگولیمود به حرف پزشکت گوش بده
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : hadisss , kohedard
بابا بخدا همه میگن در مورد فینگولیمود به پزشکت گوش بده اما پزشکمم هیچی نمیگه angry
الان یعنی فینگولیمود از ربیف قوی تره که میگید اگه ربیف جواب نداد فینگولیمود بگیرم؟ خدا شاهده برای منی که تاحالا تزریق نکردم خیلی تفاوت داره اگه داروم با کپسول خوراکی شروع شه sad2
سر بالایی فقط تا قله ادامه دارد...
 تشکر شده توسط : tinookhe , kohedard
(2014/06/23, 08:28 PM)Roxana.sm نوشته است: بابا بخدا همه میگن در مورد فینگولیمود به پزشکت گوش بده اما پزشکمم هیچی نمیگه angry
الان یعنی فینگولیمود از ربیف قوی تره که میگید اگه ربیف جواب نداد فینگولیمود بگیرم؟ خدا شاهده برای منی که تاحالا تزریق نکردم خیلی تفاوت داره اگه داروم با کپسول خوراکی شروع شه sad2

باور کن باید این موضوع رو بسپاری به دکترت!
فینگولید در مواردی تجویز میشه که مریض به داروهای تزریقی جواب نداده!
عوارض این قرص خیلی بیشتر از آمپوله
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
(2014/06/23, 08:28 PM)Roxana.sm نوشته است: بابا بخدا همه میگن در مورد فینگولیمود به پزشکت گوش بده اما پزشکمم هیچی نمیگه angry

شانس 1ریسکو ازدست میدی اول تزریق در درجات بعد قرص پس اول تزریقwink2

فینگولیمود قوی تر از ربیف هست، کلا داروهای خوراکی قوی تر از داروهای تزریقی هست.
سحر اضافه کن به فهم آسمانم

واقعیت اینه که چون فقط نمونه ایرانی فینگلیمود موجوده و تازه 1-2 سال که تولیدش شروع شده تا پزشکا نتیجه عمل کرد و عوارض نبینند و نتجربه همانند دارو اصلی را بدستشان نرسه برای عود کننده - فروکش کنندها که تجویز نمی کنند
مگر فرد
این که جزء پیشروندها باشه
یا
روی آمپولا ناسازگار باشه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
(2014/06/23, 08:04 PM)Roxana.sm نوشته است: دوستان گلم بالاخره داروی من تجویز شد Angel

اگه دکترت اینطوره که میگی حتما دکترتو عوض کن که باهاش بتونی راحت حرفتو بزنی و بهت گوش بده نه این که حرف اولو اخر حرف خودش باشه

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 18
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟ AIDA 151 93,682 2022/11/05, 09:37 PM
آخرین ارسال: powerful
  انتخاب پزشک مغز و اعصاب ؛ آزمايشگاه و مراکز درمانی khatoon25 49 39,063 2020/05/08, 03:36 PM
آخرین ارسال: Tanhafatima
  داروی اکرووس Ocrevus ارزو ش 3 3,565 2019/12/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,290 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  آزمایش بعد از اولین دوره داروی زادیوا paaarrr1991 5 2,873 2019/04/16, 07:49 AM
آخرین ارسال: سالومه
  ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟! siamak.m.h 59 20,126 2018/08/31, 09:45 AM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  تغییر بیمه زهرا59 16 8,549 2018/02/01, 11:10 PM
آخرین ارسال: glassheart
  شهربازی و بازی های هیجانی برای ام اس بده؟ نگین م 29 17,772 2017/05/24, 11:59 PM
آخرین ارسال: سها
  آیا داروهایم داروی ام اس است؟ danynazary 4 3,315 2017/01/06, 03:06 AM
آخرین ارسال: glassheart
  سفربا ام اس و داروی تزریقی marmar 94 54,133 2016/07/26, 01:34 AM
آخرین ارسال: rezap

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست