امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دید لرزشی وبرفکی
(2020/07/29, 04:21 PM)یاسکبود نوشته است: سلام آره پارسال ام آر ی دادم مشکلی نبود امسال ندادم امسال بیشتر شده این حالتام.دیگه ار دکتر رفتن خسته شدم. مگس پرانم دارم.

نه این زنه اون بالا گفت دونوع قطره دکتر بهش داده خوب شده ما هر طور شده با ید اسم اون دو نوع قطره رو پیدا کنیم دقت کن اون بالا پیاما  sh رو اون بالا بخون
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361
متوجه شدم اسم دکتر رو من درآوردم دکتر اقصابی بیمارستان نور چون تنها دکتر در این زمینه اس اینطور که من تحقیق کردم شما اگه تهرانی یا امکانش داری برو پیشش.
اقصایی فرد اسمشه
Lightbulb 
(2020/07/29, 07:00 PM)یاسکبود نوشته است: اقصایی فرد اسمشه

متاسفانه من تهران نیستم که دکتر اون مراجعه کنم اینطور که اون خانوم گفت دکتر عصب شناس بوده میگم جریان این هاله بینی چیه منم وقتی به چشام قاطر میارم هاله بینی دارم چشامم زود زود خسته میشه من چندسال پیش یه سرما خوردگی بد گرفتم بعد اون چشام اینطوری شد ⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩
آره اینم عصب شناس هست، هاله بینی یعنی مثلا دستت رو تکون بدی ی حاشیه تیره ببینی. تو نور کسی راه بره یکدفعه ی خط اضافه تر ببینی از اینطور چیزا
(2020/07/30, 02:17 PM)یاسکبود نوشته است: آره اینم عصب شناس هست، هاله بینی یعنی مثلا دستت رو تکون بدی ی حاشیه تیره ببینی. تو نور کسی راه بره یکدفعه ی خط اضافه تر ببینی از اینطور چیزا

نه منظورم من اینه وقتی به چشمام فشار میارم زیاد پاکامپیوتر و اینا می‌شینم . هاله دار میبینم خیلی از منابع نوری و غیره ... مثلا آبجکت و فونتارو بد  میبینم و دوتایی دکتر سال پیش حرفم رو اصلا باور نکرد فک میکنم این یه جور نقص خلقت باشه بعد تو شب که اصلا نگو هزارتا هزارتا نقطه برفکی تو میتونی دیدم هست هر چیزو نگاه میکنم این نقطه ها جلوشونه خیلی وقتا فکر میکنم که چه گناهی کردم که به این بلا دچار شدم یکم که با تلفن کار میکنم چشام خسته میشه بعد هاله بینی شروع میشه کلا داغون داغونم مطمئنم فقط چشام ضعیف نیست ولی کلی نقص بینایی دارم ⁦☹️⁩⁦☹️⁩زندگی بد شده برام شایدم یه جور مرض ناشناخته باشه ولی هرچی که هست هیچ ربطی به ضعیفی چشم نداده من مطئنم چون اصلا دستگاه های بینایی سنجی نمیتونه این نقص ها و شناسایی کنه شما چرا از اون خانوم که اونموقع چندین بار جوابتونو داد اسم اون قطره ها که تقریبا خوبش کرده بود رو نپرسیدید rolleyes Dash2 ؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
نه با من صحبتی نکردن پیام فکر کنم مال خیلی وقت پیشه.شمام احتمالا استیگماته چشاتون.از قرنیه ات ی عکس بگیر.
شما كه نميتونين سر خود ،اونم براى عضو حساسى مثل چشم قطره مصرف كنين! اگه ميشه به چشم پزشك مراجعه كنين و ازشون بخواين عصب چشمتون رو بررسي كنين(ببينه دچار آتروفى يا نازك شدن نشده) و اگه شد تجربه ى اون دوستمون و راه درمان پزشك عصب شناس رو براش بگيد احتمالا خودش متوجه ميشه چه قطره اى براتون تجويز كنه.

ضمنا ميتونين سوالتون رو اينجا از يه چشم پزشك بپرسيد فكر كنم زير نظر پزشكان بيمارستان نور هست :
https://www.noorvision.com/fa/forum/1/%D...8%B3%D8%AE
(2020/07/30, 02:27 PM)I._.nima04 نوشته است:
(2020/07/30, 02:17 PM)یاسکبود نوشته است: آره اینم عصب شناس هست، هاله بینی یعنی مثلا دستت رو تکون بدی ی حاشیه تیره ببینی. تو نور کسی راه بره یکدفعه ی خط اضافه تر ببینی از اینطور چیزا

نه منظورم من اینه وقتی به چشمام فشار میارم زیاد پاکامپیوتر و اینا می‌شینم . هاله دار میبینم خیلی از منابع نوری و غیره ... مثلا آبجکت و فونتارو بد  میبینم و دوتایی دکتر سال پیش حرفم رو اصلا باور نکرد فک میکنم این یه جور نقص خلقت باشه بعد تو شب که اصلا نگو هزارتا هزارتا نقطه برفکی تو میتونی دیدم هست هر چیزو نگاه میکنم این نقطه ها جلوشونه خیلی وقتا فکر میکنم که چه گناهی کردم که به این بلا دچار شدم یکم که با تلفن کار میکنم چشام خسته میشه بعد هاله بینی شروع میشه کلا داغون داغونم مطمئنم فقط چشام ضعیف نیست ولی کلی نقص بینایی دارم ⁦☹️⁩⁦☹️⁩زندگی بد شده برام شایدم یه جور مرض ناشناخته باشه ولی هرچی که هست هیچ ربطی به ضعیفی چشم نداده من مطئنم چون اصلا دستگاه های بینایی سنجی نمیتونه این نقص ها و شناسایی کنه شما چرا از اون خانوم که اونموقع چندین بار جوابتونو داد اسم اون قطره ها که تقریبا خوبش کرده بود رو نپرسیدید rolleyes Dash2 ؟

منم مشکل دید برفکی رو دارم تازگی های لرزش دارم من دو سه باری رفتم پیش متخصص شبکیه که از دکترای کلینک نور بود گفت مشکلی نیست ولی خودم خیلی تحقیق کردم به نظرم مشکل از زجاجیه چشمم هست که حالت آبکی شده
 تشکر شده توسط : I._.nima04 , پریا حقیقت پور
Sad 
(2020/08/02, 01:20 PM)sh1369 نوشته است:
(2020/07/30, 02:27 PM)I._.nima04 نوشته است:

منم مشکل دید برفکی رو دارم تازگی های لرزش دارم من دو سه باری رفتم پیش متخصص شبکیه که از دکترای کلینک نور بود گفت مشکلی نیست ولی خودم خیلی تحقیق کردم به نظرم مشکل از زجاجیه چشمم هست که حالت آبکی شده
شما اونموقع گفتید دوتا قطره مصرف کردید بهتر شدید اسم اون قطره ها چی بود ؟

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست