امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دید لرزشی وبرفکی
انگار ی پرده ای هم جلو چشمامه, مشکیه و خیلی نازکه
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
هیچ کس نیست که جواب بده؟
(2020/04/25, 01:44 PM)A.Kh نوشته است:
(2012/04/21, 11:08 PM)rana نوشته است: سلام به دوستای عزیز.
یه سوال داشتم.تا حالا شده وقتی به یه نقطه(مثلا به لبه پنجره) خیره بشید احساس کنید اون نقطه یه لرزشه خیلی خفیف داره ؟در حالیکه وقتی کسی به چشماتون همون لحظه نگاه می کنه هیچ لرزشی نمیبنه.یا مثلا احساس کنید میدان دیدتون خیلی صاف و شفاف نیست عین صفحه تلویزیون وقتی که خیلی صاف نیست ویکم بر فک داره.من به هر کدوم از دکترام گفتم که این مدلی میبینم یا با حالت تعجب نگام کرده و گفته یعنی چی؟ یا خندش گرفته:badtasteشما ها  اطلاعاتی در این زمینه دارین؟در ضمن نوار عصب چشمم سالم بوده

سلام
من هم تقریبا چنین مشکلی رو تجربه کردم، گوشه چشم چپم پرش تصویر داشتم، مدام فکر میکردم چراغها در حال چشمک زدن یا سوختن هستند، وقتی کامل به سمتشان برمیگشتم میدیدم اشتباه کردم، یا در گوشه چشم همان حالت برفکی که فرمودید رو تجربه کردم. بعد از مراجعه به کلینیک نور و یکسری آزمایش پزشکی که معاینه کرد عنوان کرد در بیمارستان نور فقط یک پزشک عصب شناس چشم هستند که ایشان باید بررسی کنند و چون خیلی آزار دهنده بود به مطب ایشان مراجعه کردم که پس از بررسی و معاینه عنوان کردند عصب چشمم خیلی نازک شده و ۲ نوع قطره دادند که استفاده کردم و مشکل برطرف شد.

ببخشید ، دکتر گفتن مشکلتون بخاطر بیماری ام اس هستش؟
(2020/04/27, 02:26 PM)A.Kh نوشته است: [quote pid='557798' dateline='1587963470']
[quote pid='557786' dateline='1587809654']

[/quote]

سلام
اتفاقا ام آر آی همراهم بود و پس از بررسی عنوان کردند یکسری پلاک روی مغز و ستون فقرات داری ، چون اولین پزشکی بودند که ام آر آی رو دیدند پرسیدم یعنی ام اس دارم و این مشکل از ام اس هست ؟ گفتند باید پزشک متخصص مغز و اعصاب نظر قطعی بدهند و در خصوص اینکه چرا عصب های چشم نازک شدند نظری ندادند.
اما در نهایت مشکل پرش تصویر و برفکی بودن با همان دو قطره ای که تجویز کردند برطرف شد.

[/quote]

ممنون ، پرش تصویر که میفرمایید دائم بود ؟ یا اینکه هرزگاهی اتفاق میوفتاد براتون؟
 تشکر شده توسط : یاسکبود , پریا حقیقت پور
سلام من هم دقیقا همین مشکل را دارم لطفا بگین مشکلات حل شد یا نه من ام اس ندارم اما تازگیا ام آر آی ندادم پارسال دادم گفتن هیچ مشکلی نداری زندگی برام تلخ شده کسی جدی نمیگیره همون دید برفکی و لرزش تو تصاویر رو دارم چشم پزشکی هم تازه رفتم عکس از چشم و شبکیه ام گرفتم میگن مشکلی نیست هاله بینی هم نزدیک دو ساله دارم ی دکترمیگه مگه احمدی نژادی حرفم و جدی نمیگیرن مشکل شما حل شد لطفا جواب بدین زندگی واسه خودمو و همسرم و بچه ام تلخ شده???
(2012/04/22, 09:31 AM)alip نوشته است: وقتی چشماتون رو تنگ میکنید درست نمیشه؟

سلام اگه چشامونو تنگ کنیم از بین بره نشانه چیه ممنون میشم جواب بدین
(2020/07/10, 12:34 PM)یاسکبود نوشته است:

منم همین مشکل رو دارم دو بار ام آر آی دادم شکر خدا مشکلی نبود فکر کنم مشکل زجاجیه چشم باشه، شما ام آر آی دادی؟ من مگس پران هم زیاد دارم
Sad 
(2020/07/25, 10:48 AM)sh1369 نوشته است:
(2020/07/10, 12:34 PM)یاسکبود نوشته است:

منم همین مشکل رو دارم دو بار ام آر آی دادم شکر خدا مشکلی نبود فکر کنم مشکل زجاجیه چشم باشه، شما ام آر آی دادی؟ من مگس پران هم زیاد دارم
سلام ببخشید من هم مشکلی مثل مشکل شما دارم پرش تصویر داشتم و همینطوری دید برفکی پارسال دکتر رفتم و گفت مشکلی نیست ولی من مطئنم اون دکتر نتونسته مشکل چشمم رو شناسایی کنه ممکنه اسم اون دو نوع قطره که دکترتون گفت رو بگین ؟ یا اگه ممکنه عکسشو به آیدی اینستاگرامم i._.nima04 بفرستین
Rainbow 
(2020/04/27, 08:27 AM)sh1369 نوشته است:
(2020/04/25, 01:44 PM)A.Kh نوشته است:
(2012/04/21, 11:08 PM)rana نوشته است: سلام به دوستای عزیز.
یه سوال داشتم.تا حالا شده وقتی به یه نقطه(مثلا به لبه پنجره) خیره بشید احساس کنید اون نقطه یه لرزشه خیلی خفیف داره ؟در حالیکه وقتی کسی به چشماتون همون لحظه نگاه می کنه هیچ لرزشی نمیبنه.یا مثلا احساس کنید میدان دیدتون خیلی صاف و شفاف نیست عین صفحه تلویزیون وقتی که خیلی صاف نیست ویکم بر فک داره.من به هر کدوم از دکترام گفتم که این مدلی میبینم یا با حالت تعجب نگام کرده و گفته یعنی چی؟ یا خندش گرفته:badtasteشما ها  اطلاعاتی در این زمینه دارین؟در ضمن نوار عصب چشمم سالم بوده

سلام
من هم تقریبا چنین مشکلی رو تجربه کردم، گوشه چشم چپم پرش تصویر داشتم، مدام فکر میکردم چراغها در حال چشمک زدن یا سوختن هستند، وقتی کامل به سمتشان برمیگشتم میدیدم اشتباه کردم، یا در گوشه چشم همان حالت برفکی که فرمودید رو تجربه کردم. بعد از مراجعه به کلینیک نور و یکسری آزمایش پزشکی که معاینه کرد عنوان کرد در بیمارستان نور فقط یک پزشک عصب شناس چشم هستند که ایشان باید بررسی کنند و چون خیلی آزار دهنده بود به مطب ایشان مراجعه کردم که پس از بررسی و معاینه عنوان کردند عصب چشمم خیلی نازک شده و ۲ نوع قطره دادند که استفاده کردم و مشکل برطرف شد.

میشه اسم اون دو نوع قطره رو به منم بگین لطفا یه اگه اسمشون رو بلد نیستین عکس اونارو به ایمیل من hectornajafi2004@gmail.com یا آیدی اینستام i._.nima04 بفرستین ممنون میشم
سلام آره پارسال ام آر ی دادم مشکلی نبود امسال ندادم امسال بیشتر شده این حالتام.دیگه ار دکتر رفتن خسته شدم. مگس پرانم دارم.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست