امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دید لرزشی وبرفکی
رعنا جون من هم از دکتر عظیمی برای 27 خرداد وقت گرفتم صبر کن عزیزم بزودی نگرانی ات تموم میشهwink2
زیاد بهش فکر نکن من هم از این وضعیت بلاتکلیفی خودم خسته شدم فردا مال من هم مشخص میشهConfused
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , rana , پریا حقیقت پور
(2012/04/22, 12:27 AM)rana نوشته است: نه مثل اینکه کسی هیچ اطلاعاتی نداره و این حالتو تجربه نکرده در این موردsad2پس بیخود نیست دکترا تعجب میکردنSadلابد فکر میکردن توهم دارمangry3کلا بعد اون سرگیجه بینایی من داغون شد.confusedبرفکی و لرزشی که میبینم.همه چیزو سایه دار که میبنم.پرتوی نور لامپها خیلی زیاد شده وقتی به یه شی خیره میشم بعد به جای دیگه نگاه میکنم خیلی طول میکشه تا تصویر قبلی بره.کلا بیناییم عجیب غریب شدهrolleyes
این علایمی رو که گفتی همش رو من دارم و چندتا دکتر هم نظرشون این بوده که مربوط میشه به آب مروارید مادرزادی که دارم و قراره بعد از سی سالگی جراحی کنم
حتی بخاطر زیاد بودن نور لامپ ها رانندگی در شب رو برام ممنوع کرده

تشکر شده توسط : rana , پریا حقیقت پور
بچه ها عادت کردن با کورتن علائمشون و hidden کنن.کورتن اصلا خوب نیست.این علائم رو من هم داشتم.به دلیل اینکه نمیخوام تبلیغات بشه چیز زیادی نمیگم فقط میگم که دکترت و ول نکن انقد بهش بگو تا به غیر از کورتن یه چیزی واست پیدا کنه همین.
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : rana , پریا حقیقت پور
دید لرزشی آزارم میدهConfused
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
سلام ..agreement2
من 3 هفته پيش چشم راستم دوبيني داشتم ..تعادلمم بهم ريخته بود
بستري شدم 5 روز پالس گرفتم .تعادلم بهتر شد دوبينيم ندارم ولي...
هر جفت چشام تار شده ..
اين ديد برفكي و لرزشيم الان در حال حاضر دارم ..
دكترم گفت بايد ديگه به مرور زمان خوب بشه خودش ..
ديد برفكي يا اينكه فكر ميكني ميلرزه بخاطر عدم تعادله با اينكه تعادلم شايد داشته باشي ..
 تشکر شده توسط : دربند , alireza1111 , پریا حقیقت پور
سلام من دقیقا هر دو مشکل شما یعنی از بین نرفتن نور و دیدن برفکی رو دارم ، می تونم بپرسم چه قدر بهتر شدید؟
(2013/11/18, 03:39 PM)گيتي نوشته است: سلام ..agreement2
من 3 هفته پيش چشم راستم دوبيني داشتم ..تعادلمم بهم ريخته بود
بستري شدم 5 روز پالس گرفتم .تعادلم بهتر شد دوبينيم ندارم ولي...
هر جفت چشام تار شده ..
اين ديد برفكي و لرزشيم الان در حال حاضر دارم ..
دكترم گفت بايد ديگه به مرور زمان خوب بشه خودش ..
ديد برفكي يا اينكه فكر ميكني ميلرزه بخاطر عدم تعادله با اينكه تعادلم شايد داشته باشي ..
منم بعد از حمله تعادلیم و بهبودی نسبی تعادلم بعد از کورتون گرفتن دیدم برفکی شد که دکترم گفتن طبیعیه و با بهتر شدن تعادلت خود بخود دید برفکی هم از بین میره و واقعا هم شد البته ی کم زمان برد
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
(2012/04/22, 10:56 PM)rana نوشته است: بازم از همه دوستای خوبی که جوابمو دادن خیلی خیلی ممنونمlove51من 20 روز دیگه دوباره وقت دکتر دارم ازتون خواهش میکنم که برام دعا کنید ایندفعه دیگه یه تشخیص قطعی و درست برای بیماریم بدنsad2

سلام من هم مدت یک هفته است که دید لرزشی و برفکی دارم ولی علتش رو نمیدونم درضمن من ام اس ندارم ، شما دکتر رفتین ؟؟ نتیجه گرفتین ؟؟

من هم دچار این دید لرزشی و برفکی شدم الان یک هفتست ولی ام اس ندارم کسی میدونه علتش چیه ؟؟
Rainbow 
سلام منم دچار دید لرزشی و برفکی هستم  ،ام آر آی دادم و نوارعصب چشم سالم بود چشم پزشکم رفتم گفت چشمات سالمه   بخدا همه فک میکنن توهم دارم ..  از چندسال پیش که شروع شد اوایل قابل تحمل بود ولی بعد ش غیر قابل تحمل شد زندگیم مختل کرده مثلا کنکوریم دارم میمیرم نمیتونم درسام مثل بچه ی آدم بخونم  سرگیجه دارم احساس عدم تعادل و منگی دارم خیلی احساس سرما تنگی نفس دارم و بدنم گزگز میکنه و وزوز گوش دارم گاهی اوقات کلا باعث شده افسرده و مضطرب و گوشه گیر بشم هر دکتریم میرم یه چیزی نمیگه یه دارویی نمیده حالم خوب بشه تورو خدا اگه اینطوری هستید یا درمان شدید بهم بگید لاقل فک نکنم دیوونه ام یا اینکه منم برم همون دکتری که شماها رفتید منم خوب بشم بخدا درسن بیست سالگی مثل یه آدم هفتاد ساله شدم الان که این پیام هارو خوندم بازم دیدم تنها نیستم ولی توروخدا راه درمان اگه بلدید به منم بگید قسمتون میدم به عزیز ترین هاتون
به نام او
سلام دوستان, من ام اس ندارم ولی این علائمو دارم, انگار دیدم برفکیه هزاران نقطه سیاه و سفید همیشه توی میدون دید من هست, شبا تو خواب بیدار میشم و میلرزم, بعضی وقتا هم حس میکنم اجسام دارن از جاشون تکون میخورن. حس میکنم چشمام نمیتونه روی اجسام خوب تمرکز کنه, و اینکه جزئیات اجسام رو خیلی خوب نمیبینم. شبا هم نور چراغا تو چشام پخش میشه و نقطه های تار زیادی شبا توی میدون دیدم میبینم. خواهش میکنم اگه میدونید علتش چیه یا اگه این مشکلو داشتید و درمان شدید بهم بگید. ازمایش خون دادم معاینه چشم شبکیه هم رفتم سالم بوده.فقط کم خونی دارم. 22 سالمه و زن هستم. ممنون میشم هر چه سریعتر جواب بدید. یا مهدی(عج)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان