وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
دید لرزشی وبرفکی - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+--- موضوع: دید لرزشی وبرفکی (/Thread-%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%84%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D9%88%D8%A8%D8%B1%D9%81%DA%A9%DB%8C)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

دید لرزشی وبرفکی - rana - 2012/04/21

سلام به دوستای عزیز.
یه سوال داشتم.تا حالا شده وقتی به یه نقطه(مثلا به لبه پنجره) خیره بشید احساس کنید اون نقطه یه لرزشه خیلی خفیف داره ؟در حالیکه وقتی کسی به چشماتون همون لحظه نگاه می کنه هیچ لرزشی نمیبنه.یا مثلا احساس کنید میدان دیدتون خیلی صاف و شفاف نیست عین صفحه تلویزیون وقتی که خیلی صاف نیست ویکم بر فک داره.من به هر کدوم از دکترام گفتم که این مدلی میبینم یا با حالت تعجب نگام کرده و گفته یعنی چی؟ یا خندش گرفته:badtasteشما ها اطلاعاتی در این زمینه دارین؟در ضمن نوار عصب چشمم سالم بوده

RE: دید لرزشی وبرفکی - rana - 2012/04/22

نه مثل اینکه کسی هیچ اطلاعاتی نداره و این حالتو تجربه نکرده در این موردsad2پس بیخود نیست دکترا تعجب میکردنSadلابد فکر میکردن توهم دارمangry3کلا بعد اون سرگیجه بینایی من داغون شد.confusedبرفکی و لرزشی که میبینم.همه چیزو سایه دار که میبنم.پرتوی نور لامپها خیلی زیاد شده وقتی به یه شی خیره میشم بعد به جای دیگه نگاه میکنم خیلی طول میکشه تا تصویر قبلی بره.کلا بیناییم عجیب غریب شدهrolleyes

RE: دید لرزشی وبرفکی - neda.n - 2012/04/22

رعنا جان بذار بچه های بیشتری پستت رو ببینن ، چون همه که در طول یه روز حتما نمی یان . در ضمن منم بعد از حمله ام تا مدتها حالتای خاصی داشتم . گاهی چشمم رو می مالیدم تا یه سری حالتا از بین بره مثلا این که گاهی احساس می کردم یه پرده نازک جلوی چشممه . این حالتا خب در آدمای مختلف فرق می کنه . برای من در گذشت زمان طی چند سال گذشته ، بهتر و بهتر شد . البته بی توجهی بهش و جدی نگرفتنش هم در مورد من خیلی موثر بود

(2012/04/22, 12:40 AM)neda.n نوشته است: رعنا جان بذار بچه های بیشتری پستت رو ببینن ، چون همه که در طول یه روز حتما نمی یان . در ضمن منم بعد از حمله ام تا مدتها حالتای خاصی داشتم . گاهی چشمم رو می مالیدم تا یه سری حالتا از بین بره مثلا این که گاهی احساس می کردم یه پرده نازک جلوی چشممه . این حالتا خب در آدمای مختلف فرق می کنه . برای من در گذشت زمان طی چند سال گذشته ، بهتر و بهتر شد . البته بی توجهی بهش و جدی نگرفتنش هم در مورد من خیلی موثر بود
ببخشید ندا جانicon_question نکه دکترا تعجب میکردن فکر کردم کسی این حالتو تجربه نکرده.

RE: دید لرزشی وبرفکی - massomeh - 2012/04/22

منم این حالتو داشتم و دکترم گفت اثر عدم تعادله و با کورتون درست شد زودی

RE: دید لرزشی وبرفکی - somaye_602000 - 2012/04/22

من الان چشم درد دارم و حالتهای تورا سالهای پیش تجربه کردم عزیزم نگران نباش یا با کورتون یا خود به خود خوب میشه رعنا جان

RE: دید لرزشی وبرفکی - alip - 2012/04/22

وقتی چشماتون رو تنگ میکنید درست نمیشه؟

[php]
(2012/04/22, 09:31 AM)alip نوشته است: وقتی چشماتون رو تنگ میکنید درست نمیشه؟
نه حالت لرزشی و برفکیش بر طرف نمیشه Huhیادمه وقتی 15 سالم بود هر دو گوشم یهو وز وز افتاد بعدش چشمامم تا چند ماه برفکی میدید که خودش خوب شد.اما وز وز گوشم هیچ وقت خوب نشدSad

(2012/04/22, 06:52 AM)massomeh نوشته است: منم این حالتو داشتم و دکترم گفت اثر عدم تعادله و با کورتون درست شد زودی
خودمم فکر میکنم این حالت لرزشی دیدن یه ربطی به عدم تعال داشته باشه چون تا 1 ماه پیشکه ارامبخش نمیخوردمو عدم تعادلم خیلی شدیدتر بود دید لرزشیمم بیشتر بود تازه احساس میکردم سرمم داره تکون میخوره اینقدر که موقع خواب به مادرم می گفتم سرمو سفت بچسبه تا چند لحظه خوابم ببره.ولی برفکی دیدنم فکر نکنم ربط داشته باشهconfused2

RE: دید لرزشی وبرفکی - بی تـــا - 2012/04/22

رعنا جان این مشلکه لرزشی و دید رو من هم داشتم
اتفاقن همین امروز هم همینجوری شدم، با نگاه به یک نقطه اینگار میلرزه اونجاSmile (16)
ضمنه اینکه من ام اس ندارم
فک نمیکنم مشکله خاصی باشه همونطور که دکترتون گفتن، البته من هیچ اطلاعاتی ندارم در این زمینه هااا، فقط تجربه ی شخصیمو گفتمSmile (16)

بازم از همه دوستای خوبی که جوابمو دادن خیلی خیلی ممنونمlove51من 20 روز دیگه دوباره وقت دکتر دارم ازتون خواهش میکنم که برام دعا کنید ایندفعه دیگه یه تشخیص قطعی و درست برای بیماریم بدنsad2