•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دریافت هزینه داروی ام اس از بیمه تکمیلی
(2019/07/17, 05:45 PM)samiramiss نوشته است: دوستان بیمه تکمیلی برای داروهای خارجی هم کاربرد داره آیا؟؟؟؟

بستگی به نوع بیمه داره ولی معمولا داروهای مربوط به بیماریهای خاص رو ۹۰ درصدش رو بیمه تکمیلی میده و ۱۰ درصد رو بیمار باید خودش بده
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , samiramiss
(2019/07/17, 05:45 PM)samiramiss نوشته است: دوستان بیمه تکمیلی برای داروهای خارجی هم کاربرد داره آیا؟؟؟؟

برای من ربیف که خارجی بود رو بیمه تکمیلی پوشش میداد
روی افکار خود لم ندیم
            wink2

بستگی قرارداد مجموعه ای که کار می کنید با شرکت بیمه ای بیمه تکمیلی را انجام می ده داره 
ممکن تو قرار اصلا گزینه پرداخت هزینه دارو نباشه یا اگه هم باشه در حد هزینه های کم باشه ( که معروف به بیمه سرماخوردگی است)
یا حتی ممکن پوششون پرداخت دارو بدون سقف باشه 
و این پوشش بیمه بستگی به تعداد کارکنان و اعضا آن مجموعه که کار می کنید داره که بیمه تکمیلی می خواهند یا نه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
(2019/07/17, 06:07 PM)الی کوچولو نوشته است:

بستگی به نوع بیمه داره ولی معمولا داروهای مربوط به بیماریهای خاص رو ۹۰ درصدش رو بیمه تکمیلی میده و ۱۰ درصد رو بیمار باید خودش بده

۹۰ درصد که بیمه ی عادی هم بابت داروی ایرانی میده!!!
یعنی بیمه تکمیلی ۹۰ درصد داروی خارجی هم پرداخت میکنه؟؟!! icon_cry
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2019/07/17, 06:48 PM)hessam نوشته است:

بستگی قرارداد مجموعه ای که کار می کنید با شرکت بیمه ای بیمه تکمیلی را انجام می ده داره 
ممکن تو قرار اصلا گزینه پرداخت هزینه دارو نباشه یا اگه هم باشه در حد هزینه های کم باشه ( که معروف به بیمه سرماخوردگی است)
و این پوشش بیمه بستگی به تعداد کارکنان و اعضا آن مجموعه که کار می کنید داره که بیمه تکمیلی می خواهند یا نه

مجموعه ها که معمولاً کم پیش میاد بیمه تکمیلی ردکنن چون متقاضیش کمه...
خویش فرما میخواستم ببینم میشه یا خیر!! confused2
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2019/07/17, 09:50 PM)samiramiss نوشته است:
(2019/07/17, 06:48 PM)hessam نوشته است:

مجموعه ها که معمولاً کم پیش میاد بیمه تکمیلی ردکنن چون متقاضیش کمه...
خویش فرما میخواستم ببینم میشه یا خیر!! confused2

بعضی از بیمه های خصوصی 
من تو مترو آگاهی شون را دیدم که بیمه تکمیلی انفرادی انجام می دهند و پوشش های خوبی را هم برای تامین هزینه بیماری های خاص نوشته بودند 
یکمی باید جستجو کنید
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : samiramiss , پریا حقیقت پور
سلام دوستان
من بیمه تامین اجتماعی هستم. می خواستم ببینم کدوم یک از بیمه های تکمیلی تامین اجتماعی از جهت دادن هزینه دارو مناسب تره؟ چند درصد هزینه داروهای MS رو میده؟ سالیانه باید چقدر برای این بیمه تکمیلی پرداخت کنیم؟
 تشکر شده توسط : آرزو
منظورتون از بیمه تامین اجتماعی که هستید
چیه ؟ 
 استخدام خود سازمان تامین اجتماعی هستید  
یا استخدام یک جای دیگر هستید و سابق تامین اجتماعی براتون رد می کنند
بهتره شرایط کلی بیمه ها را بگم
بیمه یک واژه کلی است که انواعی ما مدنظرمون (درمان-سوابق کار ) هست را به شما میگم :
1.بیمه پایه (تامین اجتماعی - خدمات درمانی)
تامین اجتماعی: هم سابق کار باهاش هست هم درمان
خدمات درمانی : فقط درمان داره
بیمه درمان پایه برای بیماری های خاص (تالاسمی-هموفیلی-ام اس-بیماران پروانه ای ....) رایگان است چون تامین اجتماعی سابق بیمه رد می کنه با سابق بیمش درمانش را حساب می کنه در مورد ام اس یک بحث های خاص دیگه داره که من در جریانش نیستم
سابق بیمه تامین اجتماعی :
خودفرد برای خودش رد می کنه (خیش فرمایی-اختیاری)
یا کارفرما رد می کنه (اجباری)
در مورد بیمه تکمیلی :
اکثر بیمه تکمیلی ها (99%) بیمه تکمیلی گروهی انجام می دهند که بیشترشون گروهای بالا 50نفر که یک جا براشون بیمه تامین اجتماعی رد می شه را بیمه تکمیلی می کنند که شرایط تاهدات خودشون را دارند که تا چه سقفی و چه مواردی را با چه شرایطی پوشش می دهند ( خوب مشخصه هرچقدر حق بیمه بیشتری بابت هرفرد ماهیان دریافت کنند پوشش های بهتری دارند)
حالا آن %1 دیگه هم بیمه تکمیلی انفرادی می گویند که  شرکت بیمه سامان انجام می ده
به لینک زیر مراجع کنید خودتون سبک سنگین کنید که برایتون مناسب هست یا نه :
بیمه تکمیلی انفردای
(2019/11/28, 12:16 PM)hessam نوشته است: بهتره شرایط کلی بیمه ها را بگم
بیمه یک واژه کلی است که انواعی ما مدنظرمون (درمان-سوابق کار ) هست را به شما میگم :
1.بیمه پایه (تامین اجتماعی - خدمات درمانی)
تامین اجتماعی: هم سابق کار باهاش هست هم درمان
خدمات درمانی : فقط درمان داره
بیمه درمان پایه برای بیماری های خاص (تالاسمی-هموفیلی-ام اس-بیماران پروانه ای ....) رایگان است چون تامین اجتماعی سابق بیمه رد می کنه با سابق بیمش درمانش را حساب می کنه در مورد ام اس یک بحث های خاص دیگه داره که من در جریانش نیستم
سابق بیمه تامین اجتماعی :
خودفرد برای خودش رد می کنه (خیش فرمایی-اختیاری)
یا کارفرما رد می کنه (اجباری)
در مورد بیمه تکمیلی :
اکثر بیمه تکمیلی ها (99%) بیمه تکمیلی گروهی انجام می دهند که بیشترشون گروهای بالا 50نفر که یک جا براشون بیمه تامین اجتماعی رد می شه را بیمه تکمیلی می کنند که شرایط تاهدات خودشون را دارند که تا چه سقفی و چه مواردی را با چه شرایطی پوشش می دهند ( خوب مشخصه هرچقدر حق بیمه بیشتری بابت هرفرد ماهیان دریافت کنند پوشش های بهتری دارند)
حالا آن %1 دیگه هم بیمه تکمیلی انفرادی می گویند که  شرکت بیمه سامان انجام می ده
به لینک زیر مراجع کنید خودتون سبک سنگین کنید که برایتون مناسب هست یا نه :
بیمه تکمیلی انفردای

آقا حسام ممنون از اطلاعاتتون 

ولی بیمه تکمیلی سامان رو من تماس گرفتم 

گفتند که هزینه دارو پرداخت نمیکنن چون من در حال حاضر بیمار هستم

ولی اگر قبل از بیماری بیمه میخریدم پرداخت میکردن 

پس در اصل به درد ما نمیخوره.
 تشکر شده توسط : hessam

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل مدارک بیمه i_sh 2 2,200 2017/07/14, 02:07 PM
آخرین ارسال: i_sh
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 16,017 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  داروی جدید با عنوان اکریلی زوماب و داروهای دیگر مینا میلانی 4 4,749 2016/01/24, 10:19 AM
آخرین ارسال: niloofary
  درس خواندن و تحصیلات تکمیلی با ms aazz 65 40,720 2014/04/16, 06:53 PM
آخرین ارسال: عسل راد
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,286 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه
  داروی جایگزین شما در صورت کمبود دارو چیست؟ shahrzad.s 15 9,912 2012/10/19, 06:42 PM
آخرین ارسال: reza_akrami_a
  طرح تحقیقاتی(هزینه های کمرشکن) parivash 6 4,646 2012/10/13, 09:07 PM
آخرین ارسال: parivash
  یک داروی جدید چگونه تایید می شود (توسعه و تایید محصول) saffari_mo 3 11,680 2012/06/18, 09:51 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  بردن گواهی تزریق برای دریافت هزینه دارو از بیمه تکمیلی ! nahid 41 7,025 2010/08/19, 10:10 AM
آخرین ارسال: TootFarangi
  داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا voodoo 25 17,903 2010/05/04, 08:30 PM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان