•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درس خواندن و تحصیلات تکمیلی با ms
من فوق لیسانسم بچه هم دارم زندگی هم میکنم اصلا فکر نمی کنم ام اس دارم فقط استرس نداشته باش نیازی هم نیست کسی خبرداشته باشه خودت که میدونی کافیه men
 تشکر شده توسط : neda.n , الهام ج , glassheart , khatereh. , hadisss , shahrzad.s , spring , maryam.N
استرس نداشته باش.مهم خودتی نه درست
 تشکر شده توسط : الهام ج , glassheart , spring , maryam.N
نخستين حمله من زماني بود كه براي ارشد مي خوندم و تشخيص ام اس براي من زماني بود كه از تز دكتري ام دفاع كردم. نزديك به 9 سال ام اس داشتم و نمي دانستم. به لحاظ روحي نشانه هاي افسردگي ام اس را داشتم و گاهي تعادل كاملي نداشتم ولي فكر مي كنم كه اي كاش مي دانستم كه ام اس دارم، مي دانم كه راحتتر زندگي مي كردم....
به طور معمول خوب نیست که با و جود ام اس در مقاطع بالا درس خوند چون که به آدم فشار می آد و بد میشه.یکیش خودم.من تو دوره خودم شاگرد اول شد که الان دیگه 2 زار هم برام مهم نیست.م.البته چون ناچار بودم روی همکلاسیهام رو کم کنم.شاید تو رشته ای دیگه این طوری نباشه ولی تو حقوق تمام همکلاسیها و استادها دایم در حال کر کری خوندن هستن و نمی تونی ساکت بشینی و جواب ندی وقتی مورد خطاب قرار می گیری.تو آذز هم می خواستم دکتری مکاتبه یا بخونم تو دانشگاه آمستردام که خوشبختانه جور نشد.یعنی با این که مکاتبه ای بود باز هم هر چند وقت یک بار باید می رفتم اون جا.من ازشون مهلت خواستم که تا اول فوریه بهشون پاسخ بدم که دیدم نمی تونم برام خیلی سخت هست.پس منصرف شدم .فکر می کنم همین که جور نشد خوب بود.چون الان کلی بهم فشار می اومد و در حال سقط شدن بودمTongue.بعدش دانشگه بیر منگام رو هم دیدم که اون هم میشد مکاتبه ای خوند و به نسبت برام خوب بود ولی خوب فعلا بی خیالش شدم با توجه به وضعیت بیماریم.در نهایت این هم از این.Tongue

(2012/08/27, 04:26 PM)ماه نوشته است: سلام.من دانشجوی ترم 4 ارشد دانشگاه شهید بهشتی هستم.انشالله تا دو هفته دیگه هم جواب دکترا میاد و اگه قبول شم از پایان نامه ام دفاع می کنم و وارد مقطع دکترا میشم. من شروع ام اسم چند ماه قبل از شروع ارشدم بود. ولی نذاشتم ام اس مانع هدفم که درس خوندن بود بشه. من با این شرایط راضی ام.استرس درسی مشکل حادی هم برام پیش نیوورده به جز یه حمله کوچولو 1 ماه پیش که زود خوب شد.من مطمئنم خانه نشینی زودتر منو از پا میندازه.اینطوری هم درس میخونم و هم سرم گرمه و الکی به چیزای بیخودی فکر نمیکنم. من این شرایط رو عاشقانه دوست دارم با اینکه میدونم سختی داره.برام دعا کنید که دکترا قبول شم.
به همه همدردام هم توصیه میکنم اینقدر لی لی به لالای ام اس نذارید.بیاید ما کار خودمونو بکنیم تا روی اون هم کم شه!N_aggressive (35)N_aggressive (35)evilgrin0039.gif

از دیگران بخواه که دعا کنن حالت خوبشه.در مثل هست که الخیر فی ما وقع.برای تو هم همین طور.دوره دکتری سخت هست ها.من نمی دونم که چه رشته ای هستی.ولی به طور معمول در این دوره باید انتظار کنسرو شدن رو داشته باشی.evilgrin0039.gif

(2012/09/13, 03:42 PM)سیما جون نوشته است: دوستان, من امسال ارشدشبانه زاهدان قبول شدم و خودم خراسان شمالی زندگی میکنم. سختی رفت و آمد و دوری از خانواده و استرس تزریقو.. بفکرانتقالی افتادم.. الان که ثبت نام وانتخاب واحد کردم و شهریه رو پرداختم باید این ترم رو برم همونجا؟؟
دانشگاه مقصد هم انتقالی رو راحت قبول میکنه؟؟

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

اندر فواید ام اس:
اینو بگم که من پارسال واسه رتبه تک رقمی خونده بودم..
از یک ماه قبل کنکور استرس شدید گرفتم.. وسرکنکور هم حال خیلی بدی داشتم و کنکور رو گند زدم
بیماریم عود کرد و روزای اول عیدرو زیر سرم رفتمsmiling
دکترم خیلی شاکی شده بود که چرا همون موقع نرفتم پیشش که دارو بده و هم حالم بد نشه هم کنکور گند نزنم..

دوستانی که قصد کنکور دارن حتما با مشورت پزشکشون باشه که به سلامتیشون ضربه نزنه.confused2

راحت؟من فکر می کنم که سخت هم قبول نکنن.یه ویژه این که تو دوره شباه هم هستی.علیرغم این حرفها پیگیری کن حتی اگه 1% درصد شانس داشته باش.علاوه بر این به عنوان گاهی زگیل بازی هم نتجه مثبت میده و در آخر هم یک آشنا بتونی پیدا کنی شاید برات خیلی م.ثر باشه.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
(2012/05/10, 08:08 PM)aazz نوشته است: اینجا کسی هست که تحصیلات تکمیلی بویژه دکتری رو با بیماری ام اس با موفقیت تموم کرده باشه؟

Man daneshjooyye arshadam.vali dar doran karshenasi ye ostad ba madrak doktora az yeki az behtarin daneeshgahay iran dashtam ke arshad va doctorasha baad az fahmidan bimarish gereft
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

من حوصله درس خوندن دیگه ندارم میخوام یه سال استراحت کنم اما نمیذارن که confused
بااید چن روز دیگه برم کتاب واسه ارشد بگیرمconfused
من از استرس درس خستم
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , Exhautless , ابراهیم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت هزینه داروی ام اس از بیمه تکمیلی 630701 116 65,460 2020/02/19, 11:55 AM
آخرین ارسال: hourieh
  بردن گواهی تزریق برای دریافت هزینه دارو از بیمه تکمیلی ! nahid 41 6,854 2010/08/19, 10:10 AM
آخرین ارسال: TootFarangi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست