امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروی جایگزین شما در صورت کمبود دارو چیست؟
خودم اکتوکس که آرژانتینی بود میزدم خیلی بهم می ساخت الان یک ماه نیست confused2پزشکم آمپول بتامتازون به جایش دادند وگفتن بزنم تا واردشدن داروangry2آخه مگه این دو تا جایگزین هستند؟اگر هستند پس دیگه اینها را بزنیم و درد سرهای حواله و......را نداشته باشیمicon_cry
خدایا چرا ما را به ناز طبیبان ومسئولان دچار کردی............angry3
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : PAYA
(2012/10/16, 09:43 AM)shahrzad.s نوشته است: خودم اکتوکس که آرژانتینی بود میزدم خیلی بهم می ساخت الان یک ماه نیست confused2پزشکم آمپول بتامتازون به جایش دادند وگفتن بزنم تا واردشدن داروangry2آخه مگه این دو تا جایگزین هستند؟اگر هستند پس دیگه اینها را بزنیم و درد سرهای حواله و......را نداشته باشیمicon_cry
خدایا چرا ما را به ناز طبیبان ومسئولان دچار کردی............angry3

عزیزم اکتوکس اصلا داروی خوبی نیست و دیگه وارد نمی شه چون تو دنیا روی هیچ انسانی آزمایش نشده بود!!!!
بجاش سینووکس بگو بنویسن برات
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : shahrzad.s , آنا
confused2دکترم خیلی از اکتوکس تعریف می کرد قبلش ربیف میزدم!!!!!!!که با ربیف خیلی تب وارز داشتم .............حالا شاید دوباره دکترم را عوض کنمconfused2
دكتره من گفت اكستاويا نبود رسيژن بزن
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
من بتا نبود اکستاویا زدم
تمام دنیا رفته به سمت دارو خوراکی اینا هنوز درگیره وارد کردن ربیف و بتافرون هستندconfused2

من با دکتر که حرف میزدم میگفت کم کم همه باید برن به سمت سینووکس و رسیژن تحریمی در کار نیست اما با توجه به قیمت ارز براشون نمیصرفه که وارد کنندangry2
 تشکر شده توسط : دیبا , arezooo82 , ساغر
جالبه که دارید راجع به داروی جایگزین فکر می کنید. به جای اینکه فکر کنید دارو باید وارد شود. دارو باید ارزان در اختیار بیماران قرار گیرد و.......................... و به جای اینکه تلاش کنید تا این امور محقق شوند
اسانترین راه حلها را ارائه می دهید.امااین نکته را فراموش نکنید که اسانترین راه حل همیشه بدترین راه حل است
 تشکر شده توسط : mysis , arezooo82 , mojdeh4398 , ساغر , TootFarangi
(2012/10/16, 12:03 PM)دیبا نوشته است: جالبه که دارید راجع به داروی جایگزین فکر می کنید. به جای اینکه فکر کنید دارو باید وارد شود. دارو باید ارزان در اختیار بیماران قرار گیرد و.......................... و به جای اینکه تلاش کنید تا این امور محقق شوند
اسانترین راه حلها را ارائه می دهید.امااین نکته را فراموش نکنید که اسانترین راه حل همیشه بدترین راه حل است

دیبا جان صحبتهای شما درست ولی وقتی تحریم هستیم وامکان ورود دارو به داخل نیست باید داروی جایگزین مصرف کنیم .برای بیماری ام اس وقتی که خوبیم باید پیشگیری برایش انجام بدیم confused2حالا ما هیچ چیز دیگری نزنیم یا بریم یک جا جمع بشیم راه کار سریعی نیست به نظرمن!!!! ما باید اول حالمون خوب باشه تا بتونیم بریم اعتراض !!!!
من بتافرون ميزدم ,چون كمياب شد اكستاويا ميزنم و دكترم گفت اگه اينم وارد نشد بايد زيفرون بزنىconfused2
شايد خدا خواست و كل سيستم عوض شد تا ملت اينقد دربه درى نكشنangry
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : mysis , reihane , zenith
[/align][/size][size=small][align=justify]سلام 2ماهه به جای بتافرون اکستاویا می گیرم راضیام ولی متاسفانه امروز گرون شذ.
 تشکر شده توسط : reihane

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت هزینه داروی ام اس از بیمه تکمیلی 630701 116 65,610 2020/02/19, 11:55 AM
آخرین ارسال: hourieh
  ام اس بدون استفاده از دارو mehdernet2 27 17,065 2019/09/24, 09:55 AM
آخرین ارسال: helli
  تولید یک دارو توسط چند شرکت داروسازی چه لزومی داره ؟! nahid 14 4,738 2018/07/16, 08:29 PM
آخرین ارسال: nahid
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 16,029 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  داروی جدید با عنوان اکریلی زوماب و داروهای دیگر مینا میلانی 4 4,754 2016/01/24, 10:19 AM
آخرین ارسال: niloofary
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,288 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه
  دستور ویژه روحانی برای ترخیص کالاهای اساسی و دارو با ارز 1226 تومانی matinfard 0 2,246 2013/08/12, 11:59 PM
آخرین ارسال: matinfard
  داروهای ایرانی‌ِ ام اس؛ دارو یا دارونما؟ nedaaa 21 7,980 2013/07/27, 01:30 PM
آخرین ارسال: sooorooosh
  یک داروی جدید چگونه تایید می شود (توسعه و تایید محصول) saffari_mo 3 11,680 2012/06/18, 09:51 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  بانک مرکزی ارز مرجع جهت واردات دارو را در اختیار وزارت بهداشت قرار نازلی 0 2,040 2012/05/29, 12:54 PM
آخرین ارسال: نازلی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان