•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دریافت هزینه داروی ام اس از بیمه تکمیلی
من به بیمه تکمیلیم گفته بودم بیمار خاصم، برام پرونده خاص تشکیل داد که هزینه های بیماریمو بده ، منم سالی یه بار مدارک هزینه های درمان مثل آزمایش و MRI و آمپول سینووکس رو میبردم بعد از کلی معطلی و 20-30 بار کپی گرفتن از صفحه اول بیمه و نسخه و.....حواله هایی میدن که چند هفته بعد پولش رو بریم از بانک بگیریم . چون معلوم نیست هر حواله مربوط به کدوم هزینه هست ، مم پولو میگرفتم و دلم خوش بود که هزینه ام آر آی و آزمایش و داروی ام اس تقریبا رایگان درمیاد !
ولی اینطور نیست ،
اصلا نمیدونم چطور حساب میکنن ، بیمه تکمیلی برای افراد عادی هم بیشتر هزینه MRI رو باید بده ، دو ساله که گفتن آزمایش تا سالی 200 هزار تومن تحت پوشش بیمه س ، ولی من که ندیدم هزینشو درست بدن.
پس چه فرقی بین من و غیر بیمار خاص هست که پرونده جدا دارم ؟ حتا پول آمپولامو رو هم کامل ندادن تا حالا . در صورتی که تو قرارداد بیمه اینطور ننوشته برای بیماران خاص.

الان رفتم سرچ کردم تعهدات بیمه رو دوباره خوندم ، برای داروی ام اس 25 درصد فرانشیز هست. پس 75 درصدشو میدن .
خدا رو شکر که تو تهرانم دو تا از داروخانه ها دارن رایگان میدن ،من رفتم سر 10 دقیقه کارم راه افتاد و رایگان گرفتم ، دیگه از دست بیمه راحت شدم برای آمپول البته فقط !agreement2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss , سها , niloofary
(2016/04/17, 09:15 PM)nahid نوشته است: من به بیمه تکمیلیم گفته بودم بیمار خاصم، برام پرونده خاص تشکیل داد که هزینه های بیماریمو بده ، منم سالی یه بار مدارک هزینه های درمان مثل آزمایش و MRI و آمپول سینووکس رو میبردم بعد از کلی معطلی و 20-30 بار کپی گرفتن از صفحه اول بیمه و نسخه و.....حواله هایی میدن که چند هفته بعد پولش رو بریم از بانک بگیریم . چون معلوم نیست هر حواله مربوط به کدوم هزینه هست ، مم پولو میگرفتم و دلم خوش بود که هزینه ام آر آی و آزمایش و داروی ام اس تقریبا رایگان درمیاد !
ولی اینطور نیست ،
اصلا نمیدونم چطور حساب میکنن ، بیمه تکمیلی برای افراد عادی هم بیشتر هزینه MRI رو باید بده ، دو ساله که گفتن آزمایش تا سالی 200 هزار تومن تحت پوشش بیمه س ، ولی من که ندیدم هزینشو درست بدن.
پس چه فرقی بین من و غیر بیمار خاص هست که پرونده جدا دارم ؟ حتا پول آمپولامو رو هم کامل ندادن تا حالا . در صورتی که تو قرارداد بیمه اینطور ننوشته برای بیماران خاص.

الان رفتم سرچ کردم تعهدات بیمه رو دوباره خوندم ، برای داروی ام اس 25 درصد فرانشیز هست. پس 75 درصدشو میدن .
خدا رو شکر که تو تهرانم دو تا از داروخانه ها دارن رایگان میدن ،من رفتم سر 10 دقیقه کارم راه افتاد و رایگان گرفتم ، دیگه از دست بیمه راحت شدم برای آمپول البته فقط !agreement2
ناهید جان قرارداد بیمه تکمیلی برای هر گروه متفاوته
یکی ممکنه تو قراردادش هزینه ام آر آی و سونوگرافی و ... 400 تومن باشه یکی دیگه 100 تومن
فرانشیز هم همینطوره و معمولا از 10% به بالاست
قراردادها فرق داره باهم

درضمن شما فقط 10% قیمت دارو رو میدید منظورم داروی ایرانیه و شهرستانها رایگانه
مثلا اگر اسویمر 150 تومن میگیرید قیمت اصلیش 1.5 میلیون هست و در شهرستانها رایگانه
 تشکر شده توسط : nahid
سلام دوستان . کسی میدونه که من می تونم جایی بیمه تکمیلی بشم ؟ بیمه خودم تامین اجتماعیه . با بیمه سامان که صحبت کردم گفتن بیماری خاص رو بیمه نمی کنیم . برای هزینه ام ار ای و ازمایش ها و بستری شدن
خود تامین اجتماعی بیمه تکمیلی داره و حق بیمه بیشتر میشه فقط
تا اونجایی که من پیگیری کردم بیمه های خصوصی بیماران خاص رو بیمه نمیکنند مگر اینکه از طرف سازمانی باشه
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : لولیتا
(2016/12/07, 09:13 AM)glassheart نوشته است: خود تامین اجتماعی بیمه تکمیلی داره و حق بیمه بیشتر میشه فقط
تا اونجایی که من پیگیری کردم بیمه های خصوصی بیماران خاص رو بیمه نمیکنند مگر اینکه از طرف سازمانی باشه

منظور از سازمان چیه ؟ یعنی باید به عنوان کارمند کجا معرفی بشم ؟
(2016/12/07, 01:50 AM)لولیتا نوشته است: سلام دوستان . کسی میدونه که من می تونم جایی بیمه تکمیلی بشم ؟ بیمه خودم تامین اجتماعیه . با بیمه سامان که صحبت کردم گفتن بیماری خاص رو بیمه نمی کنیم . برای هزینه ام ار ای و ازمایش ها و بستری شدن

دوست گرامی اگر خودتون بیمه هستید باید بری از تامین اجتماعی پرسی یا اینکه جایی که بیمه ات کرده برای تکمیلی اقدام کنه ولی میتونه آتیه سازان حافظ هم بپرسی فک کنم بیمه کنه.....
اگر بیمه شما اختیاری هستش و خودتون دارید بیمه رو ادامه میدید باید از تامین اجتماعی اقدام کنید یا کسی براتون از طرف شرکت یا جایی بیمه تکمیلی رد کنه که مثلا شما درآنجا مشغول به کار هستید
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
(2016/12/07, 12:05 PM)لولیتا نوشته است:
(2016/12/07, 09:13 AM)glassheart نوشته است: خود تامین اجتماعی بیمه تکمیلی داره و حق بیمه بیشتر میشه فقط

منظور از سازمان چیه ؟ یعنی باید به عنوان کارمند کجا معرفی بشم ؟
مثلا پدر من کارمند آموزش پرورش بودن بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ بود ولی الان که بازنشسته شدن خواستیم خودمون بیممون رو ادامه یدیم آتیه سازان گفت ما فقط سازمانی قبول میکنیم نه شخصی
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
اگر تهران هستی باید بری شعبه اصلی آتیه سازان حافظ
خوب بازنشستگی آموزش و پرورش بیمه داره پس اگر بره آتیه سازان یه فرم بهشون میدن میگن تو آذرماه هر وقت اعلام کردن برای ثبت نام میرن و شمارو تحت پوشش قرار میدن منتهی در این بیمه مادرتون حتما باید بیمه بشن بعد شما

سایت آتیه سازان حافظ
http://www.atiyehsazan.ir/

شاغلین آموزش و پرورش در آتیه سازان حافظ
http://www.atiyehsazan.ir/tab-1294/index.aspx
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : glassheart
من بیمه ام تامین اجتماعی عادی بیمه تکمیلی میشناسید که قرص دیفوزل بیمه کنه
 تشکر شده توسط : چکاوک
دوستان بیمه تکمیلی برای داروهای خارجی هم کاربرد داره آیا؟؟؟؟
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل مدارک بیمه i_sh 2 2,187 2017/07/14, 02:07 PM
آخرین ارسال: i_sh
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 15,947 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  داروی جدید با عنوان اکریلی زوماب و داروهای دیگر مینا میلانی 4 4,733 2016/01/24, 10:19 AM
آخرین ارسال: niloofary
  درس خواندن و تحصیلات تکمیلی با ms aazz 65 40,462 2014/04/16, 06:53 PM
آخرین ارسال: عسل راد
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,268 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه
  داروی جایگزین شما در صورت کمبود دارو چیست؟ shahrzad.s 15 9,894 2012/10/19, 06:42 PM
آخرین ارسال: reza_akrami_a
  طرح تحقیقاتی(هزینه های کمرشکن) parivash 6 4,616 2012/10/13, 09:07 PM
آخرین ارسال: parivash
  یک داروی جدید چگونه تایید می شود (توسعه و تایید محصول) saffari_mo 3 11,660 2012/06/18, 09:51 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  بردن گواهی تزریق برای دریافت هزینه دارو از بیمه تکمیلی ! nahid 41 6,866 2010/08/19, 10:10 AM
آخرین ارسال: TootFarangi
  داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا voodoo 25 17,839 2010/05/04, 08:30 PM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست