•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دریافت هزینه داروی ام اس از بیمه تکمیلی
بیمه تکمیلی اداره ما ایرانه که سقف تعهداتش خیلی پایینهconfused2هزینه هیچ دارویی رو تقبل نمیکنه.فقط واسه ام ار ای و عمل جراحی و دندونپزشکی و این چیزا به درد میخوره که اونم باید جایی باشه که طرف قرار دادشونه وگرنه 70درصدشو بیشتر نمیدنangry2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
من نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟icon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
به خاطر این بیمه تکمیلی میخواستم ازدواج نکنم که از دستم نره...اما...دل که این حرفا حالیش نیست و چیکارش کنم؟
کسی میدونه وقتی پسر شغلش آزاده و بیمه تکمیلی نداره فقط تامین اجتماعی داره چه طور میشه بیمه تکمیلی کرد؟
کدوم بیمه؟
داروهای ما هم شاملش میشه؟
چکاپ نداشته باشه یا حداقل واسه همسر نداشته باشه؟

واقعا به کمکتون نیاز دارم بچه ها
AngelAngel
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
(2012/03/25, 11:07 AM)parisa2087 نوشته است: من نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟icon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
به خاطر این بیمه تکمیلی میخواستم ازدواج نکنم که از دستم نره...اما...دل که این حرفا حالیش نیست و چیکارش کنم؟
کسی میدونه وقتی پسر شغلش آزاده و بیمه تکمیلی نداره فقط تامین اجتماعی داره چه طور میشه بیمه تکمیلی کرد؟
کدوم بیمه؟
داروهای ما هم شاملش میشه؟
چکاپ نداشته باشه یا حداقل واسه همسر نداشته باشه؟

واقعا به کمکتون نیاز دارم بچه ها
AngelAngel

بعضی مشاغل و اصناف و یا انجمن ها ( صنف پوشاک یا نظام مهندسی) توسط اعلامیه هایی از طرف اتحادیه اقدام به تکمیل بیمه ی گروهی خودشون میکنن. بپرسید ببین از طریق شوهرتون می تونید بیمه بشید یا خیر!
و نکته ی دوم و مهم: اکثر بیمه های تکمیلی هزینه ی دارو رو تقبل نمی کنن! قبلش سوال کنید که مشکلی پیش نیاد.

در کل شما می تونید از طریق نامه ی "اداره امور بیماری های خاص" تا یک سوم هزینه ی دارو تون رو از داروخانه تخفیف بگیرید.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : parisa2087
خوشبحالتون من هزينه تزريق اينجا4000تومن ميدم فكر كن هفته اي 4000تومن
يعني بيمه ميده اين هزينه ها روconfused2
لطفا کسی اگه میدونه این سوال منو جواب بده آیا بیمه تکمیلی خدمات درمانی پول گاباپنتین و میده یا نه؟ چون این بیمه در سال 4.6 میلیون پول دارو ام اس و میده اما پول این به من ندادن البته من بدبخت 1 ساله فهمیدم بیمه تکمیلی ام ، در صورتی که 8 سال ام اس دارم.
(2012/05/09, 05:37 AM)nooresefid333 نوشته است: لطفا کسی اگه میدونه این سوال منو جواب بده آیا بیمه تکمیلی خدمات درمانی پول گاباپنتین و میده یا نه؟ چون این بیمه در سال 4.6 میلیون پول دارو ام اس و میده اما پول این به من ندادن البته من بدبخت 1 ساله فهمیدم بیمه تکمیلی ام ، در صورتی که 8 سال ام اس دارم.

نه ، بیمه تکمیلی بیشتر در مورد داروهای خاص هست، ضمنا شما باید برید از بیمه خودتون سوال کنید چون بیمه ها با هم فرق دارن.
بیمه تکمیلی خدمات درمانی معنی نداره !!!
اسم داره بیمه تکمیلی تون ، حافظ ؟ ایران ؟ دانا ؟ ... ؟؟؟ باید برید به شعبه بیمه تکمیلی تون از خودشون بپرسید. بعضی از بیمه های تکمیلی هزینه حتی دندان پزشکی رو هم نمی دن ، بعضی هاشون حتی هزینه قرص های ویتامین و هزینه ویزیت دکتر رو هم می دن .

فقط باید برید از خود بیمه تون بپرسید ، دقت کنید شعبه خدمات درمانی نه !! شعبه بیمه تکمیلی تون.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2012/03/25, 05:00 PM)گل ياس نوشته است: خوشبحالتون من هزينه تزريق اينجا4000تومن ميدم فكر كن هفته اي 4000تومن
يعني بيمه ميده اين هزينه ها روconfused2

تقریبا به اندازه هزینه خودِ دارو در ماه دارین هزینه تزریق میپردازین.

تو اکثر شهرها کلینیک های هست برای تزریق رایگان آمپولهای شرکت سیناژن
این آدرس رو من از کارت سیناژن برداشتم،بازم سوال کنین که عوض نشده باشه
اراک:مطب دکتر علی بلالی-سه راه ارامنه-آقای دکتر علی بلالی-خانم هاشمی 2222429-0861
و اطلاعات کامل رو از سیناژن بگیرید:
تلفن 24 ساعته09363094949
Email:cinnovex@cinnagen.com
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : # پریسا # , ابراهیم
(2010/05/04, 04:16 PM)anaram نوشته است: كاش بيمه تكميلي به داروي منم تعلق ميگرفت confused
فك كن ! اونوقت تايسبري مجاني ميشدicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smile
[/quot
متسفانه پوشش بیمه ها در حد بسیار تاسف باریه بعضی بیمه ها به طرف قرارداد نامه میزنن که اصلا از بیماران ما پول نگیرین ما خودمون حساب می کنیم در عوض بعضی بیمه ها اینقدر ارباب رجوع رو تو تنگنا قرار دادن که از خیرش میگذریم این نمونه بارز رعایت عدالته در افراد بیمار اگه بری تحقیق کنی آفرادی که رایگان میشن از اون خقوقشونم چند برابر بقیه است ......
[QUOTE='nahid' pid='32008' dateline='1281076210']

فروغ عزیز من دارم از همون داروخانه ویژه میخرم .شاید فقط در تهران رایگان نبوده و نیست.از همون اولش معرفی نامه از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و کارت هوشمند از بیمه گرفتم و بدون اینها اصلا گرفتن دارو امکان پذیر نبود. معاونت دارو هم معرفی نامه را به نام یکی از داروخانه های تحت پوشش خودش زدکه من با همون قیمت که گفتم میگیرم.
من فقط از ساکنان شهرهای دیگر مثل کاج و مرتضی و شما شنیدم که رایگان تحویل می گیرند.
بعضی از دوستای منم از استانای دیگه داروهاشونو رایگان میگیرن ولی منم تو قزوین پول داروها رو کامل میدم غافل از این که اگه فاکتور بگیریم بیمه تکمیلیمون گاهی اوقات در صدی از پولمونو میده اما آخر قرارداد من که رفتم داروخونه فاکتور نداد گفت که همون رور که دارو رو گرفتی باید فاکتور می گرفتی الان نمیدیم با این که توبرگ مخصوص بیمارمهر زدن شما چی فکر میکنین تبانی بین داروخونه و بیمه یا ؟؟؟ الله اعلم !!!confused2confused2
(2012/03/25, 04:54 PM)Prime نوشته است: بعضی مشاغل و اصناف و یا انجمن ها ( صنف پوشاک یا نظام مهندسی) توسط اعلامیه هایی از طرف اتحادیه اقدام به تکمیل بیمه ی گروهی خودشون میکنن. بپرسید ببین از طریق شوهرتون می تونید بیمه بشید یا خیر!
و نکته ی دوم و مهم: اکثر بیمه های تکمیلی هزینه ی دارو رو تقبل نمی کنن! قبلش سوال کنید که مشکلی پیش نیاد.

در کل شما می تونید از طریق نامه ی "اداره امور بیماری های خاص" تا یک سوم هزینه ی دارو تون رو از داروخانه تخفیف بگیرید.
بعض ازبیمه های تکمیلی انفرادی هم قبول میکنن که متغیرن باید بپرسی یا میتونین چند نفربشین ویک گروه 12-10تشکیل بدین بعضی بیمه ها
فقط فقط گروهی ثبت نام میکنن.

(2012/05/11, 04:28 AM)ابراهیم نوشته است: بعض ازبیمه های تکمیلی انفرادی هم قبول میکنن که متغیرن باید بپرسی یا میتونین چند نفربشین ویک گروه 12-10تشکیل بدین بعضی بیمه ها
فقط فقط گروهی ثبت نام میکنن.

این بیمه هایی که شما می فرمایید به صورت تکی و گروه های کوچک آزمایشات لازم رو میگیرند و هزینه های بیماری های قبل از بیمه شدن رو نمی پردازند.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل مدارک بیمه i_sh 2 2,181 2017/07/14, 02:07 PM
آخرین ارسال: i_sh
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 15,943 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  داروی جدید با عنوان اکریلی زوماب و داروهای دیگر مینا میلانی 4 4,729 2016/01/24, 10:19 AM
آخرین ارسال: niloofary
  درس خواندن و تحصیلات تکمیلی با ms aazz 65 40,452 2014/04/16, 06:53 PM
آخرین ارسال: عسل راد
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,265 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه
  داروی جایگزین شما در صورت کمبود دارو چیست؟ shahrzad.s 15 9,891 2012/10/19, 06:42 PM
آخرین ارسال: reza_akrami_a
  طرح تحقیقاتی(هزینه های کمرشکن) parivash 6 4,616 2012/10/13, 09:07 PM
آخرین ارسال: parivash
  یک داروی جدید چگونه تایید می شود (توسعه و تایید محصول) saffari_mo 3 11,654 2012/06/18, 09:51 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  بردن گواهی تزریق برای دریافت هزینه دارو از بیمه تکمیلی ! nahid 41 6,851 2010/08/19, 10:10 AM
آخرین ارسال: TootFarangi
  داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا voodoo 25 17,829 2010/05/04, 08:30 PM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست