•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دریافت هزینه داروی ام اس از بیمه تکمیلی
بیمه تکمیلی باید از طرف سازمان بیمه کننده اصلی تون ( برای شما تامین اجتماعی ! ) معرفی بشه ، شما خودتون تکی نمی تونید بیمه تکمیلی بشیدیا بیمه رو عوض کنید.

امیدوار جان من الآن عضو انجمن ام اس مشهد هستم و کارت هم دارم . می خوام بپرسم میشه بیام تهران هم درخواست بدم ؟ چون احتمالا تا چند وقت دیگه بیان تهران ، نمی دونم البته .
راجع به این بهزیستی هم میشه بیشتر توضیح بدین ؟ برای تخفیف شهریه دانشگاه میشه ازش استفاده کرد ؟ ( دانشگاه آزاد !! )
ممنون .
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : h.kakavand , آرزو آهنگران
(2011/02/18, 09:32 PM)Milo نوشته است: بیمه تکمیلی باید از طرف سازمان بیمه کننده اصلی تون ( برای شما تامین اجتماعی ! ) معرفی بشه ، شما خودتون تکی نمی تونید بیمه تکمیلی بشیدیا بیمه رو عوض کنید.

امیدوار جان من الآن عضو انجمن ام اس مشهد هستم و کارت هم دارم . می خوام بپرسم میشه بیام تهران هم درخواست بدم ؟ چون احتمالا تا چند وقت دیگه بیان تهران ، نمی دونم البته .
راجع به این بهزیستی هم میشه بیشتر توضیح بدین ؟ برای تخفیف شهریه دانشگاه میشه ازش استفاده کرد ؟ ( دانشگاه آزاد !! )
ممنون .

میلو جان
با سلام
اول قول بده هروقت رفتی حرم امام رضا سلام بچه های ام اس سنتر را خدمت حضرت برسان.

من یکشنبه می روم انجمن این را سوال می کنم و به شما می گویم.

در مورد بهزیستی همان طور که قبلاً گفتم من اطلاعات کامل و دقیقم را در مورد خدمات سازمان بهزیستی به ام اسی ها را روز سه شنبه یا چهارشنبه 3/12/89 یا 4/12/89 بروی سایت خواهم گذاشت. ولی اطلاعاتی که الان دارم این است که هرکس مبتلا به ام اس باشد می تواند نسبت به بیماری از خدمات سازمان استفاده کند. شما و یا هرکس دیگر اول باید به نزدیکترین شعبه سازمان به محل زندگیتان مراجعه کنید و هنگام مراجعه مدارک کامل از ام آر ای ها ،در صورت بستری شدن در بیمارستان همراه داشتن سوابق بستری در بیمارستان ، اطلاعات کامل از مصرف داروها ، تائیدیه دکتر متخصص مغز و اعصاب و ... و هرچیز دیگری که به دکتر مستقر در سازمان کمک کند تا میزان بیماری شما را بهتر متوجه شود را ارائه دهید.

مزایای کارت بهزیستی : استفاده رایگان در کلاسهای آموزشی بهزیستی ، تخفیف 50% بلیط هواپیما ، بیمه تکمیلی ، و ...

در مورد شهریه دانشگاه هم اینکه این تخفیف 25% است و انگار این ترم برداشته شده است ولی این را مورد انجمن با دانشگاه در جریان است.

(2011/02/18, 10:22 AM)shokolat نوشته است: بابا من فقط24سالمه بیمه از کار افتادگی چیه"؟حقوق مستمری چیه؟بابا چرا همیشه سوالای منو اینجور جواب میدید توی این سایت؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با سلام
شما در مورد بیمه تکمیلی سوال کردید و من هم آنچه بلد بودم را گفتم و حتی از یکی از شرکتهایی که بیمه تکمیلی می کند جوابی که به شما دادم را پرسیدم و ایشان هم تایید کرد.

به صورت انفرادی کسی نمی تواند بیمه تکمیلی شود ، بلکه باید بصورت گروهی و آن گروه هم یک کارفرما داشته باشند مثل کارگران و کارمندان یک کارخانه یا شرکت که همه یک کارفرما دارند.

راه حلی که من برای شما و دیگر دوستان پیشنهاد کردم و خودم در حال حاضر 29 سالم است ، در حال انجام مراحل آن هستم را یک بار دیگر می گویم.

راه حل اول اینکه همه ما ام اسی ها می توانیم آن را انجام دهیم مراجعه به نزدیک ترین شعبه بهزیستی به محل زندگیمان و بعد از طی مراحل ثبت نام ، عضویت در بهزیستی و دریافت کارت بهزیستی است و بعد از عضویت در بهزیستی می توانیم از بیمه تکمیلی بهزیستی و سایر امکاناتی که به ما ام اسی ها می دهند استفاده کنیم. البته من روز سه شنبه الی چهار شنبه اطلاعات دقیق تری به شما و دیگر دوستان بابت نحوه ثبت نام در بهزیستی می دهم.
راه حل دوم شما یا هرکس دیگری که الان دارای بیمه تامین اجتماعی است و ام اسی هم هست می توانید بدون مهم بودن سن تان درخواست از کارافتادگی بدهید و بدینوسیله هم از حقوق و هم از بیمه تکمیلی مخصوص مستمری بگیران برخوردار شوید.

اگر نتوانستم خوب سوال شما را جواب دهم و یا شما به جواب سوالتان نرسیدید بازهم در خدمتم.

یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : fireboud , نازلی , TootFarangi , فرناز , zabih
(2010/05/04, 09:10 PM)mojtaba2iran نوشته است: خدا پدرتو بیامرزه . بیمه تکمیلی ما که پوکه آمپولها رو هم می گیره ولی تا حالا برای بازپرداخت هزینه آمپولها از تزریق اونها چیزی نگفتند . راستی نگفتی بیمه تکمیلیت چیه و برای کدوم سازمانه .

سلام
من تکمیلی بازنشسته کشوری از طرف پدرم بودم
. گواهی تزریق چیه بابا ، مچل تون کردن . فقط هزینه آمپول و دستور پزشک و مدارک مربوط به بیمه خودتون و بیمه شده اصلی رو میخواد
مرسی
بای بای
[size=medium]من منم.
مثل هیچکس
!!![/size]
Shy

در قانون بیمه تکمیلی پرداخت پول دارو نیست.
این قضیه فقط مربوط به بعضی بیمه ها میشه که

هر شرکت بیمه (تکمیلی) قانون خاص خودش رو داره!

بعضی پوکه میخوان! بعضی نسخه ی سوم پزشک بعضی حواله دارو
...
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
سلام

من 9 ماهه اکستاویا میزنم و 98000 تومان با بیمه تامین اجتماعی می خرم

حالا از طریق شرکت میخوام بیمه تکمیلی آسیا بشم

مدیر مالیمون میگه به شرطی بیمه تکمیلی میتونی بشی که آزمایش بدی و مشکلی نداشته باشی

اگر من بیمه تکمیلی بشم و برم پوله آمپولامو بگیرم و اونا از طریق بیمه تامین اجتماعی بفهمن که من 9 ماهه مریض بودم و با وجود این بیماری بیمه تکمیلی شدم آیا پوله دارو را به من برمیگردونن ؟؟؟
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
پول 9 ماه رو فکر نمی کنم بدن confused2 به نظرم هزینه از این ماه به بعد رو بهتون پس میدن. ولی 100% مطمئن نیستم
9 ماهو نمیخوام

از الان به بعد
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
آره میدن. به شرطی که تو تعهدشون باشه.
بعضی از بیمه های تکمیلی بیماری های خاص جزو تعهدشون نیست . برو تعهدات شون رو بخون ببین اگر فقط هزینه مثلا ام آر آی رو میدن و پول ویزیت و ... به درد نمی خوره همون بیمه نشی بهتره.
یک دوست من رفت با هزار تا بد بختی خودش رو بیمه تکمیلی کرد آخرش که رفت هزینه داروش رو بگیره گفتن داروی ام اس جزو تعهدات مون نیست و خلاصه الکی هیچی به هیچی !
حتما موارد تعهدشون رو بخون ببین هزینه بستری و هزینه دارو را توش نوشته باشه و الا فایده نداره.
 تشکر شده توسط : sama , ساغر
منم دلم خوش بود بیمه تکمیلی میشم .اما هیچ سودی واسم نداشت.داروی بیماران خاص رو تقبل نمیکنهangry2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
خوب ساغرجان بیمه تکمیلی بهزیستی هم همینطوره ؟؟؟angry2angry2angry2angry2angry2angry2
فعلا سکوت را برگزیدیم ............

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل مدارک بیمه i_sh 2 2,153 2017/07/14, 02:07 PM
آخرین ارسال: i_sh
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 15,888 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  داروی جدید با عنوان اکریلی زوماب و داروهای دیگر مینا میلانی 4 4,671 2016/01/24, 10:19 AM
آخرین ارسال: niloofary
  درس خواندن و تحصیلات تکمیلی با ms aazz 65 40,104 2014/04/16, 06:53 PM
آخرین ارسال: عسل راد
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,189 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه
  داروی جایگزین شما در صورت کمبود دارو چیست؟ shahrzad.s 15 9,869 2012/10/19, 06:42 PM
آخرین ارسال: reza_akrami_a
  طرح تحقیقاتی(هزینه های کمرشکن) parivash 6 4,589 2012/10/13, 09:07 PM
آخرین ارسال: parivash
  یک داروی جدید چگونه تایید می شود (توسعه و تایید محصول) saffari_mo 3 11,626 2012/06/18, 09:51 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  بردن گواهی تزریق برای دریافت هزینه دارو از بیمه تکمیلی ! nahid 41 6,717 2010/08/19, 10:10 AM
آخرین ارسال: TootFarangi
  داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا voodoo 25 17,703 2010/05/04, 08:30 PM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان