•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواهر داشتن، افراد را شادتر و امیدوارتر می‌کند
sad2میفهمم .واقعا بغضم گرفت شدیدsad2من 1خواهر فقط ازمال دنیا دارم که همه زندگیه اما کنارم نیستsad2دلم براش پر میزنه.قدر خواهر هاتون وبدونیدsad2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : zenith , paeazan , Hasty , شیرین , hamid t , pariya1361
به نظر من داداش داشتن خوبه ولی کوچیکتر از خودت باشه ( بر عکس من که 3 تا داداش دارم بزرگتر از خودم )confusedconfusedconfusedconfusedconfused
آبجی باید بزرگتر باشه مهربون باشه ولی داداششم دعوا بکنهicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
اصولا خواهر ها یک قدرت خارق العاده به نام قهر کردن دارند که میتونه غیر ممکن رو به راحتی ممکن بکنه confusedconfusedconfused
البته با این قدرت گاهی زور هم میگند و غالبا پیروزند ولی همین زور گفتنشون هم برا داداش کوچولوشون شیرینهTongueTongueTongueTongueTongueTongue
البته باید توجه کنند که چقدر برا داداشی عزیزند
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دنیا از من که گذشت ولی بعد من مهربون تر باش
 تشکر شده توسط : zenith , mehdisalimi , Hasty , رنگین کمان , parisa2011 , شیرین , nazaninamiri70 , pariya1361
(2013/02/04, 09:16 AM)Pooya.N نوشته است: منم سوختم در حسرت. بی خواهری بد دردیه... angry2

DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : hamid t , mehdisalimi , Hasty , kiana , شیرین , FBF , nazaninamiri70 , pariya1361
خواهر یعنی عشق.love28
من کلا فقط یه خواهر دارم که می میرم براشlove51
تو منو تنها نذار....ای خدا.....خدا.....
 تشکر شده توسط : شیرین , nazaninamiri70 , pariya1361
حالا من که خواهر ندارم چی؟ باید غصه بخورم؟confused2
sad2
خوشبختی بر سه ستون استوار است: فراموش کردن گذشته-غنیمت شمردن حال-امیدوار بودن به اینده
smiling
اللهم صل علی محمد و آل محمد
 تشکر شده توسط : hamid t , شیرین , nazaninamiri70 , pariya1361
من 3 تا دارم...
خیلیم دوسشون دارم...
درسته هر 3 سر خونه زندگیشونن و شاید زیاد نتونیم کنار هم باشیم...
ولی همین که صداشون میزنم زود میان برام یه دنیاست...
البته چون فقط آبجی بزرگتر از خودم این قضیه ی ام اس رو میدونه با اون بیشتر صمیمی هستمwink2
تا بغض میکنم زودی میاد کنارمو خوشحالم میکنه هر جور شده...عاشقتم love28مرسی که هستیlove28
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , pariya1361
Thumbs Down 
خواهر اگر تنى باشه خوبه کوچکتر از من باشه من 17 سال خواهر نداشتم ولى الان دارم خواهر دار مىشم.icon_cryConfusedicon_cryangry3
بیشتر از هر زمان کمبودش رو حس می کنم .
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : FBF , محبوب64 , hilda , بی تـــا , nazaninamiri70 , pariya1361
ندا جون خواهر نداری مگه؟خودم میشم خواهرتN_aggressive (35)love51
آجر میچینم روی هم...
دور تا دورٍ بودنم...

آنقدر که دیواری شود...

تا هیچ احساسی...

نتواند سرک بکشد...

و سر به سرم بگذارد!
 تشکر شده توسط : محبوب64 , neda.n , nazaninamiri70 , pariya1361
[size=small]
خواهر مثل یه مادر عمل میکنه و دل می سوزونه من که خودم اینجوریم.
البته با اینکه خواهرم مثل خودم اردیبهشت یه ولی ما دو تا از هر نظر در مقابل هم مثلا از نظر سلیقه . خلق و خو و ...دو قطب کاملا مخالفیم ...
(2009/10/17, 09:04 AM)shahrzad نوشته است:
تحقیقات جدید نشان می‌دهد خواهر داشتن شما را شادتر و امیدوارتر می‌کند، این در حالی است که داشتن برادر ممکن است این اثر را در شما نداشته باشد. Smile Smile Smile

همچنین این بررسی‌ها نشان می‌دهد خانواده‌هایی که حداقل دارای یک دختر هستند بهتر می‌توانند با مشکلات مواجه شوند و با آنها کنار بیایند.
دختران عشق و علاقه را در بین اعضای خانواده مستحکم‌تر می‌کنند و اعضای خانواده را تشویق می‌کنند بهتر با یکدیگر ارتباط داشته باشند.

دکتر تونی کاسیدی از دانشگاه Ulster که این بررسی را انجام داد در این باره گفت: خواهرها کمک می‌کنند تا اعضای خانواده سلامت ذهنی بهتری داشته باشند.
این بررسی‌ها نشان می‌دهد دخترها اعضای خانواده را به ارتباط بیشتر تشویق می‌کنند این درحالی است که برادرها این گونه نیستند. احساسات بسیار برای سلامت ذهن انسان‌ها مفیدند و داشتن خواهر سبب می‌شود این موضوع در خانواده‌ها بیشتر به چشم بیاید.

همچنین این مطالعات نشان می‌دهد دخترانی که دارای خواهر هستند در زندگی خود باهوش‌تر و مستقل‌ترند و زندگی موفق‌تری دارند.
بررسی‌ها نشان می‌دهد زمانی که در خانواده‌ای طلاق رخ می‌دهد خواهران بهتر می‌توانند وضعیت موجود را مدیریت کنند و از دیگر اعضای خانواده حمایت بیش‌تری به عمل می‌آورند.
تحقیقات نشان می‌دهد معمولاً پسرهایی که فقط دارای برادر هستند نسبت به دیگر پسرها در مدرسه عملکرد ضعیف‌تری دارند و نمرات پایین‌تری می‌گیرند.

شاید یکی از دلایل این امر آن باشد که پسرها به طور طبیعی تمایل کم‌تری برای گفت‌وگو کردن با دیگران دارند. زمانی که در یک جمع خانوادگی همه بچه‌ها پسر باشند معمولاً چندان جو گفت‌وگو بین اعضای خانواده و این کودکان حاکم نمی‌شود در حالی که وجود دختر در یک خانواده می‌تواند این جو را بشکند.

این تحقیق روی نزدیک به 571 نفر که بین 17 تا 25 سال سن داشتند صورت گرفت و در مورد وضعیت خانوادگی و وضعیت روحی و احساسی اعضای خانواده سؤالاتی از آنها مطرح شد.
در این بررسی‌ها مشخص شد داشتن خواهر باعث می‌شود دیگر فرزندان شادتر و امیدوارتر باشند و نتایج بهتری در مدرسه به دست بیاورند.
وجود خواهر باعث می‌شود ارتباطات بسیاری بین اعضای خانواده صورت بگیرد و خواهر و برادرها از یکدیگر حمایت عاطفی بیش‌تری داشته باشند.

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روانشناسی افراد از روی لباس booshveg 19 10,972 2014/01/14, 10:26 AM
آخرین ارسال: omidaneh
  آیا تاثیر اتفاقات دوران کودکی افراد در چهره آنها دیده میشود paeazan 0 2,927 2013/09/26, 01:57 PM
آخرین ارسال: paeazan
  سرد مزاجید یا گرم مزاج؟ تاثیر مزاج در شخصیت افراد شهرزاد 8 36,678 2013/06/05, 10:06 PM
آخرین ارسال: زهرا59
  افراد خلاق، قابلیت بیشتری برای تقلب دارند شهرزاد 7 5,530 2012/03/22, 10:09 PM
آخرین ارسال: پویش
  ویژگی افراد نرمال nafass 12 6,785 2012/02/14, 12:59 PM
آخرین ارسال: neda.n
  تنهایی باعث می‌شود افراد بیشتر احساس سرما کنند earth 14 8,344 2011/10/10, 05:45 PM
آخرین ارسال: ساغر
  افراد خودشکوفا چه ویژگیهایي دارند؟ fereshteh 0 2,409 2009/09/06, 04:39 PM
آخرین ارسال: fereshteh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان