امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام برای داروی خوراکی!
من دوشنبه مرکز تحقیقات ام اس بیمارستان سینا بودم، خانم دکتر دوستی و یه خانم دکتر دیگه باهام راجع به عوارض این دارو صحبت کردن و گفتن قبل اینکه وارد طرح بشی باید اینها رو بدونی و اگر باهاشون مشکلی نداشتی فرم رضایت نامه آگاهانه رو امضا میکنی.....
اونجا مردد شدم فرصت خواستم تا فکرکنم....گفتن تا دوشنبه ی هفته ی بعد فکراتو بکن و با خانواده ات مشورت کن و تصمیمتو بگیر
سینووکس برای من جواب داده و الان وضعیت بیماریم بد نیست و آخرین حمله ام هم واسه2 سال پیش بوده اما واقعا جای تزریقش اذیتم میکنه....
نمیدونم باید چیکار کنم....از طرفی تزریق دارو آزارم میده،از طرف دیگه از اینکه وارد این طرح بشم میترسمconfused2sad
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد
اما....
تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن....
 تشکر شده توسط : ghaside , sooorooosh
عوارزش چیه مگه؟ کی قراره بهتون این دارو رو بدن ؟ ایشالله ک هیچ اثر بدی روی هیچ کدومتون نداشته باشه
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : sooorooosh , Destiny hope
(2012/12/19, 02:40 AM)Destiny hope نوشته است: من دوشنبه مرکز تحقیقات ام اس بیمارستان سینا بودم، خانم دکتر دوستی و یه خانم دکتر دیگه باهام راجع به عوارض این دارو صحبت کردن و گفتن قبل اینکه وارد طرح بشی باید اینها رو بدونی و اگر باهاشون مشکلی نداشتی فرم رضایت نامه آگاهانه رو امضا میکنی.....
اونجا مردد شدم فرصت خواستم تا فکرکنم....گفتن تا دوشنبه ی هفته ی بعد فکراتو بکن و با خانواده ات مشورت کن و تصمیمتو بگیر
سینووکس برای من جواب داده و الان وضعیت بیماریم بد نیست و آخرین حمله ام هم واسه2 سال پیش بوده اما واقعا جای تزریقش اذیتم میکنه....
نمیدونم باید چیکار کنم....از طرفی تزریق دارو آزارم میده،از طرف دیگه از اینکه وارد این طرح بشم میترسمconfused2sad
آخه مگه مشکلت چیه که میخوای وارد یه طرح تحقیقاتی بشی؟angryangry

شماها چون دکتر صحرائیان گفته میخواین وارد این طرح بشین
خب اگه دکتر صحرائیان فلان حرفها رو نزنه و بهتون پیشنهاد ندهه که از فینگلومید استفاده کنین، خب سر خود صحرائیان بی کلاه میمونه.اگه بگه بذارین از طرح خارج بشه بعد استفاده کنین، خب خودشون نمیتونن تحقیقاتشونو انجام بدن

اگه کسی حالش بده قبوله که از دارویی استفاده کنه که هنوز تو طرحه اما اگه حالتون بد نیست آخه چرااااااااااا میخواین از دارویی استفاده کنین که هنوز خوبی یا بدیش ثابت نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟angryangryangryangry2angry2

ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : ghaside , Destiny hope , ماه
(2012/12/19, 09:25 AM)ghaside نوشته است: عوارزش چیه مگه؟ کی قراره بهتون این دارو رو بدن ؟ ایشالله ک هیچ اثر بدی روی هیچ کدومتون نداشته باشه

گفتن تو تحقیقاتی که روی نمونه اصلیش شده عوارضش عفونت بدن،تورم چشم،مشکلات کبدی،مشکلات قلبی،چند مورد سرطان پوست و...بوده
10 تا هم مرگ ناگهانی داشتنangry3
میگن دارو تایید شده است و مشکلی نداره و تو داروخانه ها توزیع شده. این طرح فقط برای اینه که بدونیم عوارضش نسبت به نمونه اصلیش چقدره،کمتره یا بیشتره؟!....
(2012/12/19, 09:57 AM)paeazan نوشته است: آخه مگه مشکلت چیه که میخوای وارد یه طرح تحقیقاتی بشی؟angryangry

خب اگه دکتر صحرائیان فلان حرفها رو نزنه و بهتون پیشنهاد ندهه که از فینگلومید استفاده کنین، خب سر خود صحرائیان بی کلاه میمونه.اگه بگه بذارین از طرح خارج بشه بعد استفاده کنین، خب خودشون نمیتونن تحقیقاتشونو انجام بدن

اگه کسی حالش بده قبوله که از دارویی استفاده کنه که هنوز تو طرحه اما اگه حالتون بد نیست آخه چرااااااااااا میخواین از دارویی استفاده کنین که هنوز خوبی یا بدیش ثابت نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟angryangryangryangry2angry2
نمیدونم.....!
کاش میشد نه آمپول بزنم و نه این قرصه رو بخورم،روحم خسته شدهsad2
تو این چند روز چندنفر بهم گفتن بیخیال شو و وارد این طرح نشو،حیفی
شاید دیگه نرفتم دنبالشconfused2
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد
اما....
تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن....
 تشکر شده توسط : ghaside
خانم شما که نباید این دارو رو مصرف کنید....نمیشه به درد شما نمیخوره...
سینووکس کافیه....دو سال بیحمله بودی چه کاریه داروتو عوض کنی...دست بهش نزن

این لینک رو همین امروز نوشتم حتماً بخونش
http://mscenter.ir/Thread-%D9%85%D8%B5%D...#pid277889
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : Destiny hope , ehsan 10054 , ghaside
شاید دارویی بم نمیسازه این ساخت

شاید تموم شد
party0048.gif
...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70
(2012/12/19, 03:32 PM)Destiny hope نوشته است: گفتن تو تحقیقاتی که روی نمونه اصلیش شده عوارضش عفونت بدن،تورم چشم،مشکلات کبدی،مشکلات قلبی،چند مورد سرطان پوست و...بوده
10 تا هم مرگ ناگهانی داشتنangry3
میگن دارو تایید شده است و مشکلی نداره و تو داروخانه ها توزیع شده. این طرح فقط برای اینه که بدونیم عوارضش نسبت به نمونه اصلیش چقدره،کمتره یا بیشتره؟!....
(2012/12/19, 09:57 AM)paeazan نوشته است: آخه مگه مشکلت چیه که میخوای وارد یه طرح تحقیقاتی بشی؟angryangry

نمیدونم.....!
کاش میشد نه آمپول بزنم و نه این قرصه رو بخورم،روحم خسته شدهsad2
تو این چند روز چندنفر بهم گفتن بیخیال شو و وارد این طرح نشو،حیفی
شاید دیگه نرفتم دنبالشconfused2
امیدوارم تصمیم درست بگیری و نری تو طرح

قبول دارم سخته تزریق مداوم اما خب چیکار میشه کرد؟
بهتره حالمونو بدتر نکنیم

بعضی ها هستن که آرزو دارن شرایط فعلی تو رو داشته باشن
خدا رو شکر کن که حالت بد نیست

take careagreement2
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : Destiny hope
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آره عزیز من این چه کاریه انجام ندیا

وقتی دارویی هست ک بهت میسازه دلیلی نداره اینکارو انجام بدی

خدارو شکر ک حمله ای نداشتی تو این مدت پس خدارو شکر کن و پی دارویی با این عوارض فعلا نباش
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : Destiny hope

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟ AIDA 151 92,729 2022/11/05, 09:37 PM
آخرین ارسال: powerful
  داروی اکرووس Ocrevus ارزو ش 3 3,520 2019/12/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,266 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 102,935 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  آزمایش بعد از اولین دوره داروی زادیوا paaarrr1991 5 2,833 2019/04/16, 07:49 AM
آخرین ارسال: سالومه
  ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟! siamak.m.h 59 19,798 2018/08/31, 09:45 AM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  شهربازی و بازی های هیجانی برای ام اس بده؟ نگین م 29 17,699 2017/05/24, 11:59 PM
آخرین ارسال: سها
  آیا داروهایم داروی ام اس است؟ danynazary 4 3,256 2017/01/06, 03:06 AM
آخرین ارسال: glassheart
  سفربا ام اس و داروی تزریقی marmar 94 53,630 2016/07/26, 01:34 AM
آخرین ارسال: rezap
  چه نوع ورزش برای ام اس مناسب است ؟ paeeze 45 25,454 2016/06/28, 10:57 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان