امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام برای داروی خوراکی!
من اسمم رو به شركت اسوه دادم ولی هنوزه که خبرم کنن
منی که نقش شراب از کتاب می شستم
زمانه کاتب دکان می فروشم کرد!!!!!!!
 تشکر شده توسط : Alireza.82
(2012/11/21, 07:51 PM)afsaneh نوشته است: كسي ميدونه جه دكترايي اين دارو رو تاييد كردنHuh
اخه دكتر من وقتي اسم اين دارو رو جلوش ميبري اين شلكي ميشهangry
هیچکس تاییدش نکرده...دارو روی طرحه...اصلا مشخص نیست عملکردش چجوری باشه...به بیمارهایی هم که قراره مصرفش کنن بیمه تعلق نمیگیره...یعنی این وسط اگز پای عوارض دارو چیزی شد شرکت اسوه یا هیچ بیمه ای هزینه درمان رو تقبل نمیکنه...
اینا رو گفته باشم که بدونید ملت
در ضمن خود نمونه اصلی سویسی انقدر عوارض داره اگر بخوام بنویشم کلی میشه...دیگه نمونه ایرانی نمیدونم چجوری باشه
نه خوب نیست

[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeazan , afsaneh , zenith , م.ه , شیرین , simin
دوستان حق با سروشه منم درباره اش تحقیق کردم
این دارو روی طرحه
و برای استفاده شرایط خاصی نیازه
که غیر از این مواردی که دوستان درباره اثرات قلبی این دارو گفتن این دارو برای کسی استفاده میشه که واقعا یا داروی اینترفرون روی اونها جواب نمیده یا اینکه آمپول رااز لحاظ روحی نتونن تحمل کنن و بصورت داوطلبی بخوان این کار رو بکنن والا الان دکترها نظرشون اینه که بهتره همه از داروهایی استفاده کنیم که سودشون مشخصه و عوارضشون کمتر که در حال حاضر همون تزریقی ها این مشخصات رو دارن
اثر مشخص و عارضه کمتر توی هر ببماری غیر از ام اس بهترین سود رو برای بیمار داره و تأکید دکترها هم روی این دارو هاست

اگه شرایط استفاده از اینترفرون ها رو دارید به داروهایی که روی طرحه رو نیارید دوستان ،این چیزیه که هم دکتر صحراییان به من گفتن هم بهش اعتقاد دارم

با آرزوی سلامتی آرامش برای تک تکتون icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : afsaneh , م.ه , عمومهربان , simin
دکترا هر داروی ایرانیی که با شرکتش بده بستون داشته باشن رو تایید میکنن!!!!!!!!!اینو از یه منبع کاملا موثق شنیدم.داروی ایرانی رو اگه استغفراله خداهم تایید بکنه نباید استفاده کرد. چندسال پیش که پدرم رفته بودخارج از کشور چندتا استامینوفن آمریکایی باخودش آورده بود.وقتی میخوردیش بدترین درد رو توی 10 دقیقه خوب میکرد.اما ایرانیش چی؟هر 8ساعت باید یکیشو بخوری ولی ازاولی تا دومی که فاصلش 8ساعته دردو تحمل میکنی اماخبری ازبهبودی نیس
 تشکر شده توسط : ghaside , simin , sooorooosh
دوست عزیز با حرفتون تمام دکترای کشورو زیر سوال میبرید . angryangry
من قبول دارم که کشورمون در تولید علم خیلی عقبه ولی در بعضی موارد خوب عمل میکنه . در حال حاضر بهترین دکترای ایران سینووکس و رسیزن رو تایید کردن

توی سلولهای بنیادی هم خیلی خوب عمل میکنه . نمونه اش درمان بیماران قطع نخاعی هس .

ما الان با سازمانهای بیمه گر و سیاست های دولت در رابطه با بیماران خاص مشکل داریم . نه دانشمندا و دکترا
اگر میدونستیم ازمایشا با چه کمبودهایی جلو میره شاید منصفانه تر قضاوت میکردیم

کشورای غربی بهترین امکانات رو واسه دانشمندا شون دارن و بعد هم قدرشناس هستن بعد ما .........

اکثر داروهای مسکن خارجی درصدی از مواد مخدر هم دارن . چون یه تبلیغی هس واسه شرکت سازنده اش . پس باید خیلی زود درد رو سرکوب کنه

دوستان دقت کنید گفتم مسکن . فکر نکنید ربیف و رسیزن هم مرفین و پتدین داره ها !!!

یه کم عادلانه تر قضاوت کنید .همه ما به دکترمون اعتماد کردیم . موج منفی نفرستید
هرگز کوتاه نخواهم آمد حتی اگر سقف آسمان از قامتم کوتاهتر شود !
دانشمندان وپژوهشگران ایرانی خداییش با کمبود امکانات ومشکلاتشان خیلی زحمت کشیدند انشالله موفق باشند.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

خداکنه هرچه زودتربه بازاربیادکه همه براحتی بدست بیارن که ازدست تزریقات راحت بشن البته اگه تاثیرامپول راداشته باشه agreement2confused2
موج منفی کدومه....چرا شماها انقدر جو گیرید...موج منفی؟
شما برین نگاه کنید چند تا کشور تو دنیا هستن که نمونه دارو ام اس رو دارن تولید میکنن؟مثلا رو ربیف ایتالیا هیچ کشوری تولید دارو نکرد تا به اصطلاح دانشمندای ما رسیژن رو تولید کردن....مثلا دولت انگلیس یا ژاپن یا روسیه از نظر علمی ناتوان تر از ما هستن که نمونه آونکس رو تولید نکردن؟اون وقت ما اومدیم سریع سینووکس رو دادیم بیرون...(حالا تازه این یکی خوب عمل میکنه)
نه عزیز من بحث علم و دانش نیست...بحث اینکه اون کسی که باید داروی اصلی رو وارد کنه نمیکنه...بخاطر اینکه دهن ملت و ببندن و خفشون کنن نمونه ایرانی رو تولید میکنن...که نخواد هزینه وارداتو بدن
نمونه فنگولیمد هم که قیمتش خدا تومنه...6 ملیون ماهیانه کی داره بده؟بعد اینا اومدن میگن ما نمونه ایرانی رو ساختیم...
فنگولیمد به اندازه موهای سرتون عارضه داره...همون نمونه اصلی سویسی رو میگم...فردا یکی خورد از همین بچه های خودمون مشکلی پیش اومد کی جوابگو هست؟دانشمندامون؟
از عارضه قلبی بگیر...تا فشار خون و عوارض کبدی...و کوری و مشکلات بینایی در بیماران دیابتی
بعد باعث لکمیا هم میشه...این قرص نمونه اصلی چند برابر تای سبری عارضه داره...بعد شما نشستین میگین نمونه ایزانیش خوبه؟از کجا میدونی خوبه؟رو چه حسابی میگی خوبه؟
خیلی خیلی جرات دارین...اونایی که حمایت الکی میکنین...بیاین معرفیتون میکنم بیمارستان سینا مرکز تحقیقاتش...برین دارو رو بزنین...ولی اینجا الکی هندونه زیر بغل ملت نزنین که دارو خوبهangryangryangry

[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeazan , ghaside , afsaneh , شیرین , simin , sweetbasil , reset77
بهتره یه بار دیگه مطلب رو بخونین . من که گفتم ما تولید علم نداریم .همه هم میدونیم امتیاز تولید 100 % داروهای ام اس در اختیار خارجی هاس .

خود من هم تا حالا خیلی به سیاست های دولت اعتراض کردم . حتی توی سایت که جای بحث سیاسی نیس . اون بحثش جداست

هیچ جا هم نگفتم که این دارو خوبه . فقط میگم سینووکس و ...... رو دکترا تایید کردن .مثلا دکتر صحراییان.خیلی از اعضای سایت هستن که داروی ایرانی مصرف میکنن و مشکلی ندارن

فقط نباید دکترای کشورو زیر سوال برد . خود شما بارها توی پستایی که گذاشتین در مورد تبحر دکتراتون نوشتین و اینکه حق پدری گردنتون دارن . هنوز بینشون کسانی هستن که از جون و دل واسه مریضا مایه میذارن

من قبول دارم بعضی دکترا قسم نامه پزشکیشونو فراموش کردن . نمونه شونو همه جا میشه دید.
ولی جمع بستن اونا دور از انصافه

هرگز کوتاه نخواهم آمد حتی اگر سقف آسمان از قامتم کوتاهتر شود !
 تشکر شده توسط : paeazan
عجب داستانی شده این داستان داروی خوراکی Huh
عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش
که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند
 تشکر شده توسط : simin

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟ AIDA 151 93,687 2022/11/05, 09:37 PM
آخرین ارسال: powerful
  داروی اکرووس Ocrevus ارزو ش 3 3,565 2019/12/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,290 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 103,809 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  آزمایش بعد از اولین دوره داروی زادیوا paaarrr1991 5 2,873 2019/04/16, 07:49 AM
آخرین ارسال: سالومه
  ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟! siamak.m.h 59 20,128 2018/08/31, 09:45 AM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  شهربازی و بازی های هیجانی برای ام اس بده؟ نگین م 29 17,774 2017/05/24, 11:59 PM
آخرین ارسال: سها
  آیا داروهایم داروی ام اس است؟ danynazary 4 3,316 2017/01/06, 03:06 AM
آخرین ارسال: glassheart
  سفربا ام اس و داروی تزریقی marmar 94 54,141 2016/07/26, 01:34 AM
آخرین ارسال: rezap
  چه نوع ورزش برای ام اس مناسب است ؟ paeeze 45 25,546 2016/06/28, 10:57 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست