•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 28
  • 29
  • 30(current)
  • 31
  • 32
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
وااااااای علیرضا اخرشین هر 4تا تون من به شخصه که لیاقت ندارم اما یه عالمه دعا میکنم و میدونم و مطمئنم که میتونیییییییییییییییییدagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
درست متر کن ! آدم ها هم قد خودشان اند ، نه هم قد تصورات توHeart
 تشکر شده توسط : N00shin , seyyed reza , hamid t , shokolat , naz.gigili , آوای امید , Prime , edarzi , Sina , Hasty , fireboud
من امشب بعد 10 سال رفتم دوچرخه سواری
با کمک خاهر و برادر
بد بود تعادلم بد بود و لرزش
اما کوتاه نمیام میخام مثل قبل بشم
قبلا1ساعت دوچرخه سواری میکردم تنهایی
بچه های گروه انگیزه دادن
دعا کنید بتونم
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : سـاناز , N00shin , kaveh_plus , شهرزاد , فرناز , neda.n , nahid , بنده خدا , بهــار , seyyed reza , hamid t , shokolat , maede , مهدی نصیری , بی تـــا , Ghost , zenith , آوای امید , Prime , edarzi , Sina , Hasty , fireboud , baran1390 , شيدا رها , goli61
من هروقت سراغ این تاپیک میام اشکم درمیادrolleyesمواظب خودتون باشید داداش های خوب وقهرمانicon_question
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : seyyed reza , hamid t , maede , آوای امید , Prime , edarzi , Sina , Hasty
آخی . چه اسم باحالی داشته این دختره
فک کن . باباش میخواستهاسم بذاره رو بچه ، دیده فامیلس باباییه ، تصمیم گرفته اسم بچه رو عسل بذاره و به همه بگه که این دختره عسله باباشه smiling
ایول . به این میگن هنر اسم گذاری. باریک الله
بچه ها دمتون گرم
بهتون افتخار میکنم و خدا رو هزاران بار شاکرم که دوستایی به ارده و همت شما بهم داده
خیلی خیلی دعا میکنم براتون و امیدوارم توانتون چندین و چند برابر بشه و بتتونید به هدفتون برسید
مواظب خودتون باشید خیلی
love28love28love28love28love28love28love28
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : nahid , hamid t , maede , naz.gigili , آوای امید , Prime , edarzi , Sina , Hasty , fireboud , Ghost
بچه ها زیاد خودتونو خستــــه نکنیــــد فوقش 1 مــــــاه طول میکشهicon_cry Blush آســــــــــــــه آســـــــــه بیاین Smile (16) اگر هم خیلـــــی گرمتون میشه ashamed0006.gifصبح به صبح دوش آب سرد بگیرین تا عصر بیمه ایدwink2
خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : hamid t , seyyed reza , anaram , آوای امید , Prime , edarzi , Sina , Hasty , fireboud
دوستان گل خدا قوت.

علیرضا جون نوشته هات خیلی باکیفیته.

ی دونه ای بخدا
دل به کف غصه نباید سپرد ...... اول و آخر همه خواهیم مرد
 تشکر شده توسط : hamid t , anaram , N00shin , maede , nazii , آوای امید , Prime , edarzi , Sina , Hasty , fireboud , nanaz
این با کیفیتو خوب اومدیsmiling
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : hamid t , N00shin , بهــار , Prime , edarzi , بنده خدا , Sina , Hasty , fireboud
بچه ها واقعا خسته نباشید happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
من دیشب بعد مدت ها رفتم روی دوچرخه ثابتم نیم ساعت با کیفیت پا زدم جونم درومد TongueTongueTongueTongueTongue
واقعا کار بزرگی می کنید و بازم میگم شما بی نظیرید agreement2agreement2agreement2agreement2
از همتون ممنون به خاطر گزارشاتون icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دنیا از من که گذشت ولی بعد من مهربون تر باش
 تشکر شده توسط : N00shin , maede , seyyed reza , بهــار , anaram , سـاناز , nanaz , zenith , آوای امید , Prime , edarzi , Sina , blue sky , Hasty , fireboud , nahid , Ghost
دوستان خوبم موفق باشیدمواظب خودتان باشید.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : hamid t , maede , آوای امید , Prime , edarzi , Sina , Hasty , fireboud
القصه .... علیرضا: اینجا را گویندی نیشابور و فیروزه خانم در اینجا بودندی بهتر باشد چندی در این شهر بمانیم و ایشان را جستجو کنیم ............
دوستان و یاران دیگر نیز در جستجو شدندی تا فیروزه را یابندی........

ادامه داردwink2
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : hamid t , blue sky , naz.gigili , سـاناز , nafass , maede , N00shin , آوای امید , Prime , edarzi , بنده خدا , Sina , Hasty , fireboud , hanie , shokolat

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 28
  • 29
  • 30(current)
  • 31
  • 32
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: