•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31(current)
  • 32
  • 33
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
Rainbow 
ای خدا هر چه زودتر 11 خرداد رو برسون Angel
من هر لحظه به فکر بچه هام و همواره دارم برای سلامتی و موفقیت شون دعا
می کنم هر دفعه به ساعت نگاه می کنم با خودم فکر می کنم بچه ها الان کجا هستن؟
دستشون درد نکنه که با تمام خستگی که دارن برامون از سفرشون و اتفاقاتی رو که تجربه کردن می نویسن «مخصوصا آقا علیرضا»
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : shahrzad , nazii , maede , shokolat , kaveh_plus , آوای امید , Prime , Sina , hamid t , Hasty , fireboud
آقا علی رضا و سینا همشهری خوبم ممنون از بابت گزارشهای خوبتون
دوستان ورزشگار خسته نباشیدicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
و سایر دوستان که همراه دوچرخه سواران هستن و زحمت می کشن خسته نباشید
من هم علاقمند شدم و رفتم دوچرخه خودم که سالهاست در زیر زمین خونه خاک می خوره بر داشتم و تمیزش کردم میخوام تمرین کنم شاید خدا را چه دیدی سال دیگه من هم با بچه ها رکاب زدم
دوستان ورزشگار امروز دارم براتون شعر ترکی می نویسم که فردا واستون بفرستم
که سینا واستون ترجمه می کنه
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : neda.n , maede , shokolat , kaveh_plus , fireboud , آوای امید , nanaz , edarzi , Sina , hamid t , Hasty , جامعه حمایت از بیماران M.S , nahid
خيلي بهتون افتخار ميكنم happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

يعني اصلا ايران نبود شما بودين icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

موفق باشين agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2

فقط اينم بگم : دلم براتون تنگ شده rolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : بهــار , maede , shokolat , naz.gigili , آوای امید , Sina , hamid t , Hasty , nafass , hanie
بچه ها مرسی از نوشته هاتون و عکسهای خیلی خوشگلتونhappy0065.gifhappy0065.gif
بزرگترین مصیبت انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور کافی برای خاموش ماندن...
 تشکر شده توسط : maede , آوای امید , Sina , hamid t , Hasty , fireboud
بچه ها موفق باشییین راستی بابا رضا قرار بود سینا به ما هم ترکی یاد بده هاااااااااااااااااااااا مگه نه؟laughing3Angellaughing3laughing3سینا من هنوز یادم نرفته هااااN_aggressive (35)
درست متر کن ! آدم ها هم قد خودشان اند ، نه هم قد تصورات توHeart
 تشکر شده توسط : آوای امید , Sina , hamid t , Hasty , fireboud , seyyed reza
آرزوی سلامتی برای کل بچه های تیم دوچرخه سواری، شما افتخار ما هستید icon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : shahrzad , شهرزاد , آوای امید , Prime , Sina , shokolat , hamid t , Hasty , fireboud , nafass , maede , seyyed reza , khatoon25
دودورو دودو..ام اس
دودورو دودو..ام اس agreement2agreement2
چوب کبریت ...
آتش از "سرش" شروع شد و به "جانش" افتاد.
مواظب افکارت باش.
 تشکر شده توسط : آوای امید , Sina , hamid t , Hasty , fireboud , maede
علیرضا جان گزارشات حرف نداره ‏،‏ اینقدر دقیقا که انگار خودم اونجام ‏...‏ ‏agreement2
 تشکر شده توسط : آوای امید , Sina , hamid t , Hasty , fireboud , maede
بخاطر این همه شجاعت و آرزوهای والا
ازتون متشکریـــــــــــــــــــــم
دعـــــــــــــــــــــــــــــــا میکنیم هرجا هستین توی همه ی لحظات خدا پناهتون باشهicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
به داشتن دوستایی مثل شما از صمیم دلم افتخار میکنمو به خودم میبالـــــــــــــــــــــــمicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : آوای امید , Sina , shokolat , hamid t , Hasty , fireboud , maede , nahid
:
مشكلات خود را بر ماسه ها بنويسيد و موفقيت هايتان را بر سنگ مرمر.

سلامتی و موفقیت را برای شما آرزومندیم

خسته نباشید
 تشکر شده توسط : آوای امید , شهرزاد , بنده خدا , Sina , shokolat , hamid t , Hasty , fireboud , nahid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31(current)
  • 32
  • 33
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: