•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکفیدرا،جدیدترین درمان خوراکی ام اس
چی میگیییییییییی سروشwink2
من فک کردم فردا میرم 13آبان میگیرمشconfused
 تشکر شده توسط : sooorooosh , paeeze , ehsan 10054 , pariya1361 , پریا حقیقت پور
یعنی میاد گلبول های سفید رو نابود میکنه که به عصب حمله نکنن ؟ خوب اینجوری ادمم نابود میکنه که !!
میهن جان هیچ توضیحی راجع به نحوه عملکردش موجود نیست ؟
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : sooorooosh , naarin.p , MFhealth , nahal , pariya1361 , پریا حقیقت پور
(2013/07/09, 08:03 PM)hamid نوشته است: یعنی میاد گلبول های سفید رو نابود میکنه که به عصب حمله نکنن ؟ خوب اینجوری ادمم نابود میکنه که !!
دقیقاً از بین میبره- هم لنفوسیتهای B و هم لنفوسیتهای T -حدود 30 تا 40 درصد سیستم ایمنی افت میزان داره.
همه داروهای مقابله با ام اس به میزانی تعداد گلبول های سفید رو کاهش میدن- یعنی در آزمایش CBC میزان WBC که تعیین کننده تعداد گلبول های سفید خون هست افت میکنه- این موضوع در گروه اینترفرون ها تو ربیف خیلی مشهود هست-
وقتی که ام اس از کنترل خارج میشه پزشکان رو به نوانترون یا همون میتوکسانترون میارن- و میزان گلبولهای سفید خون رو به شدت کاهش میدن- خیلی بیشتر از دارویی مثل تکفیدرا. با این تفاوت که تکفیدرا امن هست و مثل نوانترون عوارض جانبی زیادی نداره.
در مورد داروهای دیگه رکورد دار الان المتوزوماب هست- که سیستم ایمنی رو تقریباً کامل از بین میبره-روشهای شیمی درمانی هم وجود دارن که سیستم ایمنی رو کامل از بین میبرن. هم شیمی درمانی هم پرتو درمانی.
که فوق العاده خطرناکه.
تک فیدرا فقط مزیتت خوراکی بودن رو داره به اضافه کم کردن میزان گلبول سفید در حد معقول
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : hamid , hessam , yummy , naarin.p , ehsan 10054 , MFhealth , nahal , parisa2011 , maryam.N , pariya1361 , پریا حقیقت پور
(2013/07/09, 09:22 PM)sooorooosh نوشته است:
(2013/07/09, 08:03 PM)hamid نوشته است: یعنی میاد گلبول های سفید رو نابود میکنه که به عصب حمله نکنن ؟ خوب اینجوری ادمم نابود میکنه که !!
دقیقاً از بین میبره- هم لنفوسیتهای B و هم لنفوسیتهای T -حدود 30 تا 40 درصد سیستم ایمنی افت میزان داره.
همه داروهای مقابله با ام اس به میزانی تعداد گلبول های سفید رو کاهش میدن- یعنی در آزمایش CBC میزان WBC که تعیین کننده تعداد گلبول های سفید خون هست افت میکنه- این موضوع در گروه اینترفرون ها تو ربیف خیلی مشهود هست-
وقتی که ام اس از کنترل خارج میشه پزشکان رو به نوانترون یا همون میتوکسانترون میارن- و میزان گلبولهای سفید خون رو به شدت کاهش میدن- خیلی بیشتر از دارویی مثل تکفیدرا. با این تفاوت که تکفیدرا امن هست و مثل نوانترون عوارض جانبی زیادی نداره.
در مورد داروهای دیگه رکورد دار الان المتوزوماب هست- که سیستم ایمنی رو تقریباً کامل از بین میبره-روشهای شیمی درمانی هم وجود دارن که سیستم ایمنی رو کامل از بین میبرن. هم شیمی درمانی هم پرتو درمانی.
که فوق العاده خطرناکه.
تک فیدرا فقط مزیتت خوراکی بودن رو داره به اضافه کم کردن میزان گلبول سفید در حد معقول

خیلی ممنون سروش از تو ضیحاتت.یعنی مثل داروی شیمی درمانی هست.خود من هم یکی دو نوعش رو استفاده کردم.که یکی بدترم کردم.یکی بی اثر بود.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : sooorooosh , movahedi , nahal , pariya1361 , پریا حقیقت پور
این دارو بعد از گذر زمان علایم سخت سایکولوژیک ایجاد می کند و از این نظر هشدارهایی بر تجویز و مصرف آن داده شده است.
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : یه غریبه , sooorooosh , hamid , naarin.p , movahedi , nahal , pariya1361 , پریا حقیقت پور
اين دارو هم مثل همه دارو ها عوارض جانبي داره( همونطور كه همدم عزيز گفتن) و اين دكتر شماست كه تصميم ميگيره با توجه به شرايطي كه توش قرار داريد، اين دارو براتون مفيد هست يا نه. يعني بايد بيينن با توجه به همه منع هاي مصرف و هشدارها و عوارض جانبي، مي ارزه شما مصرف كنيد يا نه.
 تشکر شده توسط : hamdam , hamid , movahedi , ehsan 10054 , nahal , pariya1361 , پریا حقیقت پور
دارو ساختن این موجودات خنده داره
قبل از اینکه ام اس کاری بکنه,دارو کلک بیمار رو میکنه

اونم با این هزینه,من که میگم همش دکان بازی هست
خاطرتون جمع باشه که تاثیری نخواهد داشت
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : nahal , pariya1361 , پریا حقیقت پور
کاش یه روزی برا نوع ppms یه دارویی بیاد بیشتره دوستان
rrms دارند
...
 تشکر شده توسط : یه غریبه , FBF , nahal , MFhealth , azita , pariya1361 , پریا حقیقت پور
(2013/07/10, 09:28 AM)بهرنگ نوشته است:
(2013/07/09, 09:22 PM)sooorooosh نوشته است:
که فوق العاده خطرناکه.

خیلی ممنون سروش از تو ضیحاتت.یعنی مثل داروی شیمی درمانی هست.خود من هم یکی دو نوعش رو استفاده کردم.که یکی بدترم کردم.یکی بی اثر بود.
دوست عزیزم فرق میکنه-درسته که جفتشون سیستم ایمنی رو ضعیف میکنن یعنی هم تکفیدرا هم گروه شیمی درمانی اما نه به اون اندازه ی هم گروه شیمی درمانی خیلی قوی هست. داروهای خوبین اگر بدن عوارضشون رو تحمل کنه
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : یه غریبه , برگ 7 , nahal , pariya1361
(2013/07/10, 09:30 AM)hamdam نوشته است: این دارو بعد از گذر زمان علایم سخت سایکولوژیک ایجاد می کند و از این نظر هشدارهایی بر تجویز و مصرف آن داده شده است.
mishe lotfan begin eno koja khoondin? na to catalog chizi neveshte na dr chizi goft raje be en ghazie age chizi ke migin dorost bashe kheili moheme haminjoori nemishe chizi goft
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : sooorooosh , nahal , نازی ی , Sina , ساسان , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  المتوزوماب ( لمترادا) تحول جدید برای درمان MS esmaeil 78 61,827 2014/11/17, 11:54 AM
آخرین ارسال: مهوش
  معرفی تخصصی درمان ها sooorooosh 3 4,706 2014/11/02, 11:41 AM
آخرین ارسال: sooorooosh
  همه چیز در مورد داروهای موثر در درمان بیماری آیدا 6 11,748 2014/01/07, 09:53 AM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  کسانی که دنبال مصرف داروی خوراکی هستن دقت کنن.... sooorooosh 0 2,693 2012/04/29, 09:24 PM
آخرین ارسال: sooorooosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست