•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکفیدرا،جدیدترین درمان خوراکی ام اس
ممنون از اطلاعات مفیدت مینا جانicon_question
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : مینا میلانی
من مدت ۷ هفته هست که تکفیدرا رو شروع کردم. خوشبختانه عوارض جانبی خیلی کمی داشته. ولی بدلیل اینکه مقاومت بدن رو پایین میاره و خطر عفونت و یا مشکل کبدی وجود داره باید هر ماه آزمایش خون و ادرار بدم که تعداد گلبوبهای سفید و همچنین آنزیمهای کبدی چک بشه.بیماری که در اروپا بر اثر مصرف تکفیدرا فوت کرد بخاطر عفونت مغزی بود. برای همین روی آزمایش خون مرتب حساس تر شدن.
 تشکر شده توسط : hyd69hyd , مینا میلانی , امیر1384 , ساسان , elham 66 , alireza1111
تو ایرانم ساختن تکفیدرا ب نام bg12 ک قراره از تابستون بیاد.تو کانادا درمان قطعی نیومده یا حداقل میدونید چقدر فاصله دارن تا درمان قطعی؟
 تشکر شده توسط : امیر1384 , ساسان
(2015/04/25, 10:23 PM)mohamad2214 نوشته است: تو ایرانم ساختن تکفیدرا ب نام bg12 ک قراره از تابستون بیاد.تو کانادا درمان قطعی نیومده یا حداقل میدونید چقدر فاصله دارن تا درمان قطعی؟
نه متاسفانه هنوز درمان قطعی نیومده. در کانادا تا جایی که من میدونم آخرین دارویی که وارد بازار شده همین تکفیدرا هست. ولی دوستان تو یه موضوع بحث دیگه (امیدهای تازه) چند تا مقاله گذاشتن که خبر از تحقیقات جدید میده.
 تشکر شده توسط : مینا میلانی , امیر1384
(2015/04/25, 10:23 PM)mohamad2214 نوشته است: تو ایرانم ساختن تکفیدرا ب نام bg12 ک قراره از تابستون بیاد.تو کانادا درمان قطعی نیومده یا حداقل میدونید چقدر فاصله دارن تا درمان قطعی؟
نه دوست عزیز. ایران از نظر علم پزشکی کشوری بسیار پیشرفته است و اینطور که من متوجه شدم دوستان از جدیدترین پیشرفتها مطلع هستند و من گاهی شده بعضی اطلاعات جدید را از همین سایت میگیرم. من مطمینم اگر درمان قطعی بوجود بیاد شما عزیزان در ایران زودتر از ما در کانادا یا هر جای دیگر دنیا مطلع میشوید. شاد باشید
 تشکر شده توسط : Afraa , یاسی , امیر1384
یعنی یه روزی میشه دوباره بتونم بدووم،کوه برم،ورزش گذشتم و انجام بدم.
از این جور زندگی‌خسته شدم.برعکس عده ای از همدردام که خدا رو شکر ام اسشون پیشرفته نیست و ام اس و دوست میدونن من از ام اس خسته شدم.حاظرم نصف عمرم و بدم و داروی درمان قطعی ام اس بیاد چند صباح جوونیم و بدون لنگیدن و خستگی زندگی کنم.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : یاسی , سیدرضا , مینا میلانی , خاطره68 , امیر1384 , 0MID , kaveh_plus , ساسان , farda20032020 , kiana , lilit
(2015/04/26, 08:32 AM)majid1 نوشته است: یعنی یه روزی میشه دوباره بتونم بدووم،کوه برم،ورزش گذشتم و انجام بدم.
از این جور زندگی‌خسته شدم.برعکس عده ای از همدردام که خدا رو شکر ام اسشون پیشرفته نیست و ام اس و دوست میدونن من از ام اس خسته شدم.حاظرم نصف عمرم و بدم و داروی درمان قطعی ام اس بیاد چند صباح جوونیم و بدون لنگیدن و خستگی زندگی کنم.
دوست عزیزم تحقیقات زیادی در حال انجام است و من در پست دیگری نوشته بودم که انجمن ملی ام اس امسال 28 میلیون دلار برای تحقیقاتی برای درمان قطعی ام اس سرمایه گذاری کرده. امیدهای زیادی برای درمان در چندین سال اینده وجود داره و همه ما با هر سطح از این بیماری ارزویی جز این نداریم. من نمیدونم این بیماری تا چه حد محدودتان کرده اما سعی کنید تا میتونید برای خودتان سرگرمی درست کنید و سرتان را گرم کنید. امیدوار باشید و تا میتونید از خودتان مراقبت کنید.
 تشکر شده توسط : majid1 , mahdie , paeazan , آسو , امیر1384 , 0MID , ساسان , elham 66
شرکت سیناژن کپسول دی متیل فومارات رو تولید کرده با نام تجاری سینوتک.امیدوارم هر چه زودتر به بازار بیاد.
 تشکر شده توسط : elham 66
آیا میشه به طریقی اون رو وارد کشور کرد؟ مثلا با پست خریداری بشه یا نه؟ اگه کسی امتحان کرده راهنمایی کنید

sad2 confused2
گویا تیر ماه ایرانیش توزیع میشه
منبع من دکتر خودمه
ده پانزده روز پیش دکتر بودم
خب من از مهر تا حالا بتافرون نمیزنم و دکترم میگفت اینجوری نمیشه بدون دارو , ولی حالا که این مدت دارو مصرف نکردی یکماه دیگه هم روش تا تکفیدرا (همون ایرانیش) بیاد و برات اون رو بنویسمicon_biggrin
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : ساسان , طاهره. , elham 66 , alireza1111 , tinookhe , hadisss , سها

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  المتوزوماب ( لمترادا) تحول جدید برای درمان MS esmaeil 78 62,530 2014/11/17, 11:54 AM
آخرین ارسال: مهوش
  معرفی تخصصی درمان ها sooorooosh 3 4,789 2014/11/02, 11:41 AM
آخرین ارسال: sooorooosh
  همه چیز در مورد داروهای موثر در درمان بیماری آیدا 6 11,866 2014/01/07, 09:53 AM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  کسانی که دنبال مصرف داروی خوراکی هستن دقت کنن.... sooorooosh 0 2,740 2012/04/29, 09:24 PM
آخرین ارسال: sooorooosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان