امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توصیه های ایمنی برای بیماران مبتلا به ام.اس
(2010/02/01, 12:30 AM)mojtaba2iran نوشته است: earth عزیز
از اینکه جوابم را دادی ممنونم . آمدن به تهران برام مشکلی نداره ولی فکر کنم که از لحاظ تاریخ گیر بدن چون آنها می دانند که من از 6 ماه قبل تزریق داشتم و اگر تاریخ روی شیشه مال پارسال یا پیارسال باشه قبول نمی کنند . باز هم از لطفت تشکر می کنم ولی اگر حداقل یه چند تائی مال امسال داشتی خیلی خوب می شد که تاریخش مال بعد از امسال باشه
باز هم ممنون . همیشه موفق باشی دوست عزیز

در اين مورد متاسفم چون من فروردين 87 دكترم آمپولهايم را قطع كرد. شايد بتوني همينجا پيدا كني درقسمت گفتگوي اعضا درخواست كن شايد كسي پيدا بشه داشته باشه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : mojtaba2iran
منم تازه اومدم بگم كه پيداشون كردم
اما منم 3 سالي هستش كه بتافرون ميزنم اما earth راست ميگه به احتمال خيلي زياد همينجا بتوني گير بياري
شاد باشي و معذرت
رضا خدا بگم چي كارت كنه اصلاً مثل من كچل شي
گفتي بستني هوس كردم دخترمم مريضه نميتونم خونه ببرم اگه من از داغ بستني مردم همه بدونيد تقصير رضاستrolleyes
خوب باشيد و خوب بمانيد
(2010/01/31, 09:34 AM)محمود نوشته است: مجتبي جون منم فكر كنم يه 70-60 تايي داشته باشم ميرم ميگردم اگه پيداشون كردم خبر ميدم بهت
البته قابليم نداره قيمتش يه خنده از ته دله داداTongue

محمود جان سلام .
چند روز گذشت دیدم خبری ازت نشد خواستم بپرسم ببینم چه کار کردی آیا پوکه ها رو پیدا کردی . ممنون می شم جوابم رو بدی
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش

تمریناتی مفید برای بیماران ام اس

میانبری به دنیای سلامتی
تمرینات آرامبخش ذهن بهترین روش برای کنترل بیماری های جسمی و روانی

سبک صحیح زندگی از جمله موضوعات قابل تامل و بحث جامعه مدرن امروزی به شمار آمده که به عقیده بسیاری از متخصصان پیروی از الگوهای سالم زندگی را که باعث زندگی به بهترین سبک می شود را در پیشگیری از پیری زودرس و ابتلابه بیماری های فکری و جسمی و افزایش میانگین امید به زندگی مهم می دانند.
باتوجه به پیامدهای دنیای صنعتی امروز که الگوهای غلط غذایی، بی تحرکی و استرس را شامل می شود، بهره مندی از تمرینات ورزشی جسمی و ذهنی، نقش مهمی در کنترل استرس های محیطی و تامین سلامت روانی و جسمی دارد.
انجام تمرینات ورزشی یوگا یکی از سبک های صحیح زندگی به شمار می رود.
مطابق با تحقیقات انجام شده، افرادی که این نوع از تمرینات ورزشی را به طور مستمر انجام می دهند، از اندام متناسبی برخوردار بوده و جسم و روان سالمی دارند.

تکنیک تنفس صحیح
آموزش شیوه صحیح تنفس هنگام انجام تمرینات ورزشی که با عملکرد ذهن به طور مستقیم در ارتباط است از مزایای انجام این تمرینات است.
در روش تنفس معمولی بسیاری از افراد از طریق دهان نفس کشیده یا از تکنیک های صحیح تنفس پیروی نمی کنند.
در این حالت پیغام هایی به مغز فرستاده می شود که استرس را افزایش داده و کنترل شرایط استرس زا را دشوار می کند.شیوه تنفس صحیح هنگام انجام تمرینات یوگا، روزی آرام و بدون تنش عصبی و استرس را برای افراد به دنبال خواهد داشت.

اختلالات حرکتی
شیوه صحیح تعادل برقرار کردن هنگام ایستادن و راه رفتن یکی دیگر از مزایا انجام تمرینات ذهنی و جسمی است.
افزایش اعتمادبه نفس هنگام راه رفتن و پیاده روی و افزایش انعطاف پذیری در بیماران مبتلابه دیابت، ام اس و آرتریت روماتوئید از فواید انجام تمرینات ورزشی یوگا است.
مشکلات تنفسی
مطابق با مطالعات انجام شده، پیروی از الگوهای ورزشی جسمی و ذهنی، نقش مهمی در بهبود بیماری های تنفسی از جمله تنگی نفس، خس خس و آلرژی دارد.
آزمایشی که روی 300 فرد مبتلابه آسم انجام شد، نشان داد در افرادی که به مدت 40 روز از تمرینات یوگا پیروی می کردند، علائم بیماری تا 74 درصد تخفیف یافت.
انجام این تمرینات ذهنی و جسمی، به مدت 90 دقیقه هنگام صبح و یک ساعت هنگام بعدازظهر پس از 40 روز نتایج مثبتی را به دنبال داشت.
از طرف دیگر بهبود علائم بیماری در مبتلایان به برونشیت مزمن و آمفیزم پس از انجام تمرینات آرام بخش و تکنیک های تنفس از دیگر نتایج تحقیقات است.

مدیریت درد
افزایش ترشح هورمون های ضداسترس و ناقل های شیمیایی که برای کنترل درد تولید می شوند، از مزایای انجام تمرینات ذهنی و جسمی به طور مستمر است.
پژوهش ها نشان می دهد انجام تمرینات یوگا به طور مستقیم بر عملکرد سیستم عصبی مرکزی تاثیر گذاشته و مکانیسم کنترل درد را که در سیستم نخاعی انجام می شود، بهبود می بخشد.
به عبارت دیگر انجام اینگونه تمرینات ورزشی به نوعی باعث آزادسازی مسکن های طبیعی در بدن می شوند.دیگر تحقیقات حاکی از آن است تکنیک های تنفس صحیح، تمرینات مدیتیشن و ریلکسیشن و تمرینات کششی که باعث افزایش انعطاف پذیری عضلات می شود، استرس را کاهش داده و نه تنها از ایجاد کمردرد پیشگیری می کند، بلکه دردهای این ناحیه را کاهش می دهد.

داروخانه طبیعی
پیشگیری از کاهش قدرت بینایی و شنوایی، افزایش تمرکز هنگام انجام کارهای ذهنی، کاهش وزن، افزایش قدرت ارتباط و توسعه مهارت اجتماعی، جلوگیری از ابتلابه پیری زودرس، کنترل بیماری در دیابتی ها، افزایش خودآگاهی، کنترل فشار خون و پیشگیری از ابتلابه بیماری های قلبی و عروقی، بهبود بی خوابی و تخفیف علائم یائسگی در زنان از دیگر مزایای انجام تمرینات آرام بخش ذهن همراه با حرکات فیزیکی به شمار می آید.
من با دارو گیاهی وطنی درمان شدم که هزینه اش هم اصلا قابل مقایسه با این مبلغی که ذکر شده نبود.

با تغییر روش تغذیه هم علت بیماری را از بین می برم. حالا که در این تاپیک صحبت تغذیه و ماهواره شد برنامه تکامل هفته گذشته من و تو2 را نگاه کردید که با وجود 95% شباهت ژنتیکی انسان و شامپانزه و تنها تفاوت 5/1درصدی انسان با سایر حیوانات، تنها تغییر روش تغذیه باعث تکامل انسان، کوچک شدن دستگاه گوارش و بزرگ شدن مغز، کوچک شدن دندانها و در نهایت همین انسانی که الان ما هستیم، شد!!!!!
5/1درصد خیلی کم هست پس باید مواظب باشیم که دوباره..wink2

راستی یه چیز مهم که در این تاپیک توصیه شده که ماهی بخورید، اشتباه هست. ام اسی ها اصلا نباید ماهی بخورند. اگر بخاطر امگا3 هست، گوشت بوقلمون بخورید که همه خواص ماهی را داراست. بقیه توصیه ها درست هستند.
من هم ام اس داشتم.
من شنیدم یه جایی مثل ژاپن که ماهی و غذا های دریایی زیاد میخورن آمار ام اس کمه !

خب ربطش چه طوریه؟
من خودم ماهی زیاد میخوردم الان نه چون ترسیدم.قبلا هم قضیه ماهی رو شنیده بودم:38:
راستی میشه در مورد دارو های گیاهی وطنی بیشتر توضیح بدین؟
طرز تهیه
قیمت

ممنونمwink2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : raygany62625
(2011/02/27, 10:25 AM)شفا یافته نوشته است: من با دارو گیاهی وطنی درمان شدم که هزینه اش هم اصلا قابل مقایسه با این مبلغی که ذکر شده نبود.

با تغییر روش تغذیه هم علت بیماری را از بین می برم. حالا که در این تاپیک صحبت تغذیه و ماهواره شد برنامه تکامل هفته گذشته من و تو2 را نگاه کردید که با وجود 95% شباهت ژنتیکی انسان و شامپانزه و تنها تفاوت 5/1درصدی انسان با سایر حیوانات، تنها تغییر روش تغذیه باعث تکامل انسان، کوچک شدن دستگاه گوارش و بزرگ شدن مغز، کوچک شدن دندانها و در نهایت همین انسانی که الان ما هستیم، شد!!!!!
5/1درصد خیلی کم هست پس باید مواظب باشیم که دوباره..wink2

راستی یه چیز مهم که در این تاپیک توصیه شده که ماهی بخورید، اشتباه هست. ام اسی ها اصلا نباید ماهی بخورند. اگر بخاطر امگا3 هست، گوشت بوقلمون بخورید که همه خواص ماهی را داراست. بقیه توصیه ها درست هستند.

من خیلی با این چیزا مشکل دارم!
بهتره بدون منبع حرفی نزنیم. تشویق آدم ها به استفاده از داروی خاص یا قطع دارو و استفاده از داروی گیاهی که (حتی اگر هم موثر باشه) داکیومنته نیست و منشا علمی نداره خیلی خطر ناکه! مراقب توصیه ها مون باشیم.
برای اینکه یه دارو مورد استفاده قرار بگیره موثر بودنش شرط اوله! اما شرط لازم مطالعه ی بلند مدت و آزمایش و تحقیق و بررسی عوارض است.

در مورد این میمون و انسان هم این نظریه ی شما سالهاست رد شده و الان جایی بگید می خندن بهتون! ژنوم انسان و میمون شاید 95% شبیه هم باشه ولی ربطی نداره! این نظریه مال هیجانات اولیه ی دانشمندان در چندین سال پیش وقتی که دی ان ای رو کشف کردن بود.
 تشکر شده توسط : نازلی , raygany62625 , المیرا
سلام.من تقریبا 10ماهه که مبتلا شدم ولی تاحالا حمله نداشتم داروی سیناوکسم استفاده میکنم.میخام بدونم دوباره دچاره حمله میشم؟لطفاکمکم کنین!خیلی داغونم!Confused
انسان نقطه ای است بین دو بی نهایت
بی نهایت لجن و بی نهایت فرشته
*بنگر به طرف کدام یک می روی!؟*
 تشکر شده توسط : raygany62625
(2011/03/02, 07:04 PM)mahsa66 نوشته است: سلام.من تقریبا 10ماهه که مبتلا شدم ولی تاحالا حمله نداشتم داروی سیناوکسم استفاده میکنم.میخام بدونم دوباره دچاره حمله میشم؟لطفاکمکم کنین!خیلی داغونم!Confused

اولا اینجا چرا؟
دوما اگه تا حالا حمله نداشتی چطوری می تونی دوباره دچار حمله بشی؟
سوما شما که ام اس ات اینقدر خوب و آرومه چرا داغونی؟
 تشکر شده توسط : نازلی , raygany62625

عزیزم خدا را شکر کنید که حمله نداشته اید چرا منتظر حمله هستید ام اس شما خاموش است چرا می خواهید بیدارش کنید وقتی می گویید داغونید یعنی استرس و اضطراب داریید و اینها برای شما سم است و بیماری را بیدار می کند بی خیال باشید خوش باشید خداوند چقدر دوستتان دارد از زندگی لذت ببرید icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_question
 تشکر شده توسط : raygany62625 , المیرا

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رژیم غذایی برای مولتیپل اسکلروزیس (MS) ArashFN 0 720 2022/07/18, 05:39 PM
آخرین ارسال: ArashFN
  راه هایی برای زندگی راحت تر با ام اس yas8866 7 3,395 2018/01/13, 11:53 PM
آخرین ارسال: hadisss
  کشف نشانگرزیستی بیماری‌های خود ایمنی niloofary 1 2,821 2017/02/08, 10:02 AM
آخرین ارسال: niloofary
  اطلاعاتی در مورد مشکلات بینایی در بیماران ام.اس aztab 14 11,780 2016/02/23, 10:29 PM
آخرین ارسال: sweetbasil
  بازیهای آنلاین برای مبتلایان به ام اس! mohammad.ali 4 5,218 2015/11/26, 01:11 AM
آخرین ارسال: SSA
  11 نکته برای جلوگیری از ام.اس chipchip 0 3,057 2014/07/25, 06:33 PM
آخرین ارسال: chipchip
  سیستم ایمنی زنان قوی تر از مردان است warrior 1 5,053 2014/01/26, 06:41 AM
آخرین ارسال: sooorooosh
  در خواست همکاری برای تهیه بروشور دارو sooorooosh 14 9,716 2013/10/22, 09:03 PM
آخرین ارسال: shokolat
  جایگزینی اسیدهای چرب بعنوان روشی برای مقابله باام اس sargol 0 2,389 2013/03/24, 03:54 PM
آخرین ارسال: sargol
  شرط و شروط سفرهای نوروزی بیماران خاص hamdam 1 2,479 2013/03/19, 10:48 AM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان