امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقدیر انجمن بیماران MS ایران از سازمان تأمین‌اجتماعی
نایب‌رئیس انجمن بیماران MS ایران با ارسال نامه‌ای به سرپرست معاونت درمان سازمان تأمین‌اجتماعی از تعدیل قیمت داروی MS توسط این سازمان قدردانی کرد.

به گزارش تأمین، در نامه ارسال شده از سوی دکتر محمدعلی صحرائیان به دکتر ادیب‌نیا سرپرست معاونت درمان سازمان تأمین‌اجتماعی آمده است: بدون تردید رمز موفقیت و پیشرفت اعتلای امور مرتبط با افراد نیازمند در گرو تلاش مؤثر و خدمات شایسته کسانی است که صادقانه در پیشبرد و تحقق اهداف آن ایفای نقش می‌نمایند.
وی تصریح کرد: تمامی اعضای انجمن بیماران ام‌اس ایران و همه بیماران از جنابعالی و دیگر همکاران آن سازمان که منشأ خیر هستید و کمک به تعدیل قیمت داروی جمعیت هدف این انجمن را فراهم آورده‌اید، تشکر و قدردانی نموده و بر این باوریم که این همه ایثار و تلاش موردنظر باری‌تعالی خواهد بود.
شایان ذکر است در پی اقدام سازمان تأمین‌اجتماعی مبنی بر پوشش بیمه‌ای هر دو نمونه ایرانی و خارجی داروی بتافرون به منظور کاهش آلام و افزایش رضایتمندی بیمه‌شدگان این سازمان، انجمن بیماران MS از این سازمان تقدیر کرده است.

منبع:www.tamin.ir
 تشکر شده توسط : Saina , ساغر , najva , مولتی ام اس , hamid , edarzi , زهرا59 , شهرزاد , سیما جون
اگه واقعا اینطوره که بتافرون گرون نمی شه ، دستشون درد نکنهconfused2confused2confused2confused2confused2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
خداکنه کوتاه مدت نباشهangry2angry2angry2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
واقعا دستشون درد نکنهicon_questionlove28
توی این مدت همش توی این فکر بودم که اگه گرون بشه چطوری ماهی 368000تومن میتونم بدمHuh
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
(2011/10/21, 11:35 PM)liliyam نوشته است: نایب‌رئیس انجمن بیماران MS ایران با ارسال نامه‌ای به سرپرست معاونت درمان سازمان تأمین‌اجتماعی از تعدیل قیمت داروی MS توسط این سازمان قدردانی کرد.

به گزارش تأمین، در نامه ارسال شده از سوی دکتر محمدعلی صحرائیان به دکتر ادیب‌نیا سرپرست معاونت درمان سازمان تأمین‌اجتماعی آمده است: بدون تردید رمز موفقیت و پیشرفت اعتلای امور مرتبط با افراد نیازمند در گرو تلاش مؤثر و خدمات شایسته کسانی است که صادقانه در پیشبرد و تحقق اهداف آن ایفای نقش می‌نمایند.
وی تصریح کرد: تمامی اعضای انجمن بیماران ام‌اس ایران و همه بیماران از جنابعالی و دیگر همکاران آن سازمان که منشأ خیر هستید و کمک به تعدیل قیمت داروی جمعیت هدف این انجمن را فراهم آورده‌اید، تشکر و قدردانی نموده و بر این باوریم که این همه ایثار و تلاش موردنظر باری‌تعالی خواهد بود.
شایان ذکر است در پی اقدام سازمان تأمین‌اجتماعی مبنی بر پوشش بیمه‌ای هر دو نمونه ایرانی و خارجی داروی بتافرون به منظور کاهش آلام و افزایش رضایتمندی بیمه‌شدگان این سازمان، انجمن بیماران MS از این سازمان تقدیر کرده است.

منبع:www.tamin.ir

لطفا در مورد مدت زمان استفاده از داروی رسیژن برام بگین. مرسی

خدا خیرشان بدهد حالا قیمت بتافرون چند شده؟ من اصلا گیر نمیارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
اینجا با بیمه خدمات درمانی 186700 تومن با بیمه تامین اجتماعی 225000 تومن.
حتی 10 عدد کپسول گاباپنتین من خریدم و پرسیدم و آقای داروخونه گفت با بیمه خدمات درماتی میشه فلان قدر با بیمه تامین اجتماعی باز میشه فلان قدر یعنی فقط قیمت داروهای خاص نیست که با این دو تا بیمه با هم فرق دارن. کلن همه ی دارو ها همینطوری هستن.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
دوستان این خبر برای 6 ماه پیش هست
زمانی که بتافرون شد حدودا 186.000 و بعد دوباره رسید به 98.000 تومن
ولی الان قیمت بتافرون در تهران 256.000 هست و در شهر های دیگه هم اگر ارزون تر باشه به دلیل اینه که از سری قبل موجود دارن
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud , TootFarangi
(2012/04/27, 03:56 PM)hamid نوشته است: دوستان این خبر برای 6 ماه پیش هست
زمانی که بتافرون شد حدودا 186.000 و بعد دوباره رسید به 98.000 تومن
ولی الان قیمت بتافرون در تهران 256.000 هست و در شهر های دیگه هم اگر ارزون تر باشه به دلیل اینه که از سری قبل موجود دارن

ببخشید من تاریخ رو ندیدم شرمنده ashamed0006.gif
ولی بتافرون رو فعلا خدمات درمانی داره اینجا میده 186 تامین اجتماعی دوماه هست داره 250 میده اینو دوستان انجمنی که یکم به یکم دارو می گیرن گفتن من که 8ام هستم فعلا نرفتم داروم رو بگیرم بی خبرم .
به هر حال بازم شرمنده من تاریخ رو دفت نکردم confused
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : hamid

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارائه خدمات هوشمند به بیماران ام اس محمود 41 32,773 2019/06/02, 08:29 AM
آخرین ارسال: parisaa
  بودجه بیماران خاص کاهش یافت nahid 3 2,074 2019/01/03, 01:38 PM
آخرین ارسال: minas
  راه‌اندازی شبکه مراکز جامع خدمات بیماران خاص nahid 0 1,343 2018/11/12, 06:15 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,234 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  بیماران خاص نگران دارو نباشند nahid 0 1,766 2018/07/24, 07:35 PM
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,894 2018/01/17, 06:34 PM
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,933 2017/12/14, 06:46 PM
  ورود جلیقه های خنک کننده ویژه بیماران MS به بازار yummy 66 39,593 2017/02/14, 07:58 PM
آخرین ارسال: pesareshoja_ir71
  رئیس سازمان غذا و دارو: واردات ربيف مغایر با اصل اقتصاد مقاومتی است. Mehdish 16 8,784 2016/05/23, 10:11 AM
  چشم انداز درمان با سلول بنیادی در ایران.... sooorooosh 9 7,472 2016/05/21, 02:45 PM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان