•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق
خیلی زحمت کشیدی ، دستت درد نکنه ، خدا همه بچه ها خصوصا تو و علیرضا رو که اینقدر به فکرین قوت بده و تو همه کارا موفق باشین.icon_questionicon_question
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : fireboud
از آقا فربد و آقا علیرضا تشکر میکنم مرسی که به فکر آوونکسیا و سینووکسیا هستین و وقت میذارین

من این word که واسه آوونکسه خوندم اولاش که قاطی کردنه اینو تو بروشور همراه دارو میدن بهمون اون عکسش واضح تره .ولی محل تزریق اونجا نیس

اما اینجا محل تزریق رو خوب نشون داده همون جاهاییه که دکترم گفته

اگه میخواین ترجمه کنین بذارین تو سایت بیزحمت فقط محل تزریق و نحوه تزریق رو بذارین چون بیمارا تو بروشور آماده سازی رو میبینن تازه اونجا فارسی توضیح داده و شکلاش واضح تره.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : fireboud
20 دقیقه طول کشید تا دانلود کنم

واسه خودش فیلمیه ها.....دقیقا همونی که خانم بنفشه تزریق میکنه منظورمه اینا خیلی خوبه آماده هست و کوچیک ....

ولی پرستارم میگفت دراز بکش که عضلت منقبض نشه ....

واای چه جوری تونست سوزن رو خودش فروکنهConfused

من عمرا بتونمSad

من این بار دیگه به جای عضله زدم تو رگ !!
دیدم سوزن انگار به مانع برخورده ، حدس زدم رگ باشه ، اهرمش رو بعقب کشیدم تا اگه رگه از خون آمدنش معلوم بشه ولی خونی ندیدم ، پس تزریق کردم و بعد از گذاشتن پنبه الکلی متوجه خون زیادی شدم که پنبه الکلی رو پوشوند ، با دست دیگه و دندونم بسته دیگر پنبه الکلی رو باز کردم و تعویض کردم تا خون رو بند آوردم.توی سرنگ هم برای اولین بار بود که کمی خون بود !! جای تزریق هم کمی درد گرفت و من از ترس این که محلولی که باید در یک هفته بتدریج اثر کنه ، یکدفعه در رگ خالی شده و ممکنه حالم بد بشه ، یه قرص کلونازپام که خواب آوره خوردم و تا صبح راحت خوابیدم .

توصیه من به شما امثال من اینه که تزریق رو یاد بگیرید اما تا ضرورتی نباشه ، خودتون نزنید.
من مدتیه که در ران تزریق میکنم ، در معرض دید بودنش خوبه ولی تشخیص محل درست عضله از محل رگ کار ساده ای نیست.

تو این فیلم سایت آوونکس دیدم که انگار خودش وسیله هواگیری داره ، ظاهرش که مثل سینووکس نیست ، اینطور که فهمیدم ،محلول آماده شده هست . درسته ؟
سوزنش هم حتما به ضخامت سوزن سینووکس نیست. سرنگ و سر سوزن سینووکس همون معمولی هایی هست که تو داروخانه ها برای هر تزریقی موجوده. یعنی نیومدن یه نوع بهتر و مخصوصی رو بسازن برای این دارو که هر هفته باید زده بشه.
چقدرم خانمه سریع سوزنو فرو کرد به عضلش !! بی رحم !!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
اصلا شک دارم خانمه ام اس داشته باشه

چون خیلی حرفه ای عمل کرد شاید معتاد تزریقی بودهlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

ناهید جان اطراف خونتون یه جای نزدیک واسه تزریق پیدا کن که همش بری اونجا.
وسیله ی هواگیری نداره...................

خودش بدون هواست

البته یه مدته اون مدل رو دیگه ایران وارد نمیکنه با ما دشمنی دارن

از این قدیمیا که قرصیه همش تو بازاره

من 2 ماه از اون آماده ها داشتم

تشکر شده توسط : nahid
یه سوالی دارم.در تزریق سینووکس به بازو فرق میکنه به پشت بازو تزریق بشه یا بالای بازو روی عضله سرشانه؟اگر تزریق مایل انجام بشه یا عمودی فرق میکنه ؟یعنی عمق تزریق مهمه؟اگه تزریق سریع انجام بشه ممکنه اثر دارو کم بشه چون قبلا گفته شد با تکان دادن مایع آماده تزریق سلولهای اون میمیرند ؟
یه درمانگاه هست میرم تزریق انجام میدم یکیشون روی بازو میزنه هیچ دردی احساس نمیکنم ولی یکی میاد پشت بازو میزنه و عمودی که یه بار به استخونم خورد و در بقیه مواقع هم که به پشت بازو میزنه بدجور دستم درد میگیره طوریکه دستم سر میشه.میخوام بدونم اگه فرق نداره به هرکی میخواست برام تزریق کنه بگم روی بازو بزنه.confused2
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
(2011/06/23, 09:44 PM)montazer نوشته است: یه سوالی دارم.در تزریق سینووکس به بازو فرق میکنه به پشت بازو تزریق بشه یا بالای بازو روی عضله سرشانه؟اگر تزریق مایل انجام بشه یا عمودی فرق میکنه ؟یعنی عمق تزریق مهمه؟اگه تزریق سریع انجام بشه ممکنه اثر دارو کم بشه چون قبلا گفته شد با تکان دادن مایع آماده تزریق سلولهای اون میمیرند ؟
یه درمانگاه هست میرم تزریق انجام میدم یکیشون روی بازو میزنه هیچ دردی احساس نمیکنم ولی یکی میاد پشت بازو میزنه و عمودی که یه بار به استخونم خورد و در بقیه مواقع هم که به پشت بازو میزنه بدجور دستم درد میگیره طوریکه دستم سر میشه.میخوام بدونم اگه فرق نداره به هرکی میخواست برام تزریق کنه بگم روی بازو بزنه.confused2

سینووکس رو که روی بازو نمی زنن Huh
عجب بازوی عضلانی ای دارین شماExclamation
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : montazer
(2011/06/23, 09:44 PM)montazer نوشته است: یه سوالی دارم.در تزریق سینووکس به بازو فرق میکنه به پشت بازو تزریق بشه یا بالای بازو روی عضله سرشانه؟اگر تزریق مایل انجام بشه یا عمودی فرق میکنه ؟یعنی عمق تزریق مهمه؟اگه تزریق سریع انجام بشه ممکنه اثر دارو کم بشه چون قبلا گفته شد با تکان دادن مایع آماده تزریق سلولهای اون میمیرند ؟

خب چه کاریه!!!تزریق بالای ران که بهتره

آوونکس تو دفترچش نوشته ترجیحا بالای ران زده بشه.جذبش بیشتر از باسن و جاهای دیگست.
این فیلمی که بچه ها واسه آوونکس آپلود کردن رو ببینین.
تزریق باید عمودی باشه و سوزن تا جایی که عضله اجازه میده باید فرو بشه.

اینا رو هم از دکتر پرسیدم هم پرستار مخصوص.

تشکر شده توسط : Prime , montazer
(2011/06/23, 11:19 PM)Milo نوشته است: سینووکس رو که روی بازو نمی زنن Huh
عجب بازوی عضلانی ای دارین شماExclamation
آخه میگن سینووکس رو باید چرخشی زد یعنی من و خیلیهای دیگه که میشناسمشون چهار نقطه یعنی باسن و بازوها چپ و راست رو تزریق میکنیم.برای دردناک نشدن محل تزریق یا جلوگیری از عفونت.من تا حالا فکر میکردم همه سینووکس روبه این شیوه تزریق میکنن.
(2011/06/23, 11:32 PM)sara.161 نوشته است: خب چه کاریه!!!تزریق بالای ران که بهتره

آوونکس تو دفترچش نوشته ترجیحا بالای ران زده بشه.جذبش بیشتر از باسن و جاهای دیگست.
این فیلمی که بچه ها واسه آوونکس آپلود کردن رو ببینین.
تزریق باید عمودی باشه و سوزن تا جایی که عضله اجازه میده باید فرو بشه.

اینا رو هم از دکتر پرسیدم هم پرستار مخصوص.
پس من برم به اینها بگم.یا نمیدونن یا بهشون اشتباه گفتن.
سریع تزریق کردن چطور مشکلی ایجاد نمیکنه؟من که سر این مساله به یکی دوتاشون گفتم شما تزریق نکنید.چون تا سوزن رو وارد میکنن بلافاصله با سرعت سرنگ و خالی میکنن وتمام.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوارضی که با تزریق دگزامتازون پیش آمده صدف 39 49,431 2023/05/22, 09:14 AM
آخرین ارسال: abbas_ghanavati
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,153 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  اثربخشی و عوارض تزریق سینومر vahid.sh 44 34,422 2019/01/01, 01:05 PM
آخرین ارسال: mahbub
Lightbulb عوارض تزریق - تب و لرز، درد Narges 75 58,502 2017/10/03, 06:05 PM
آخرین ارسال: yas8866
  زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق nahid 97 75,525 2017/07/20, 09:07 AM
آخرین ارسال: آنا
Rainbow مصرف چای مرزه بعنوان مسکن درد بعد از تزریق سینووکس sharmin 11 11,255 2015/12/06, 12:17 AM
آخرین ارسال: seebche
  آزمایش خون بعد از تزریق nahid 12 8,250 2015/08/19, 11:31 PM
آخرین ارسال: web1001
  روزهای تزریق داروهای ربیف و رسیژن hamid 34 20,918 2015/07/19, 09:47 PM
آخرین ارسال: 1361hr87
  هواگیری سرنگ تزریق i_sh 8 33,420 2014/11/22, 12:54 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 32,721 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان