• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق
دوستان عزیز در معرفی داروها - آوونکس بحث محل تزریق پیش اومد که بی نتیجه خاتمه پیدا کرد . ولی به نظرم مهمه چون اختلاف نظر زیاده و معلومه همه یک جور عمل نمی کنن.� :-X
اما چون اینجا مربوط به تزریق بود اینجا نوشتم. که فقط� تزریق آوونکس نباشه .نظر� شرکت سینووکس ، مراکز مشخص تزریق آن و پزشکان با هم یکی نیست.� یکی می گه تزریق در عضله ران اصلا نباید انجام شود ، یکی می گه در عضله ران هم می شود. این هم باید بالاخره روشن بشه . کی اطلاعات علمی داره ؟� :-X
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : mana22 , عکاسباشی
ناهید جون من اطلاعات علمی ندارم اما مامان من که پرستاره میگه باید در باسن تزریق بشه
من که نزدیک 7 ساله� :Smile هر شنبه عصر دارم تزریق می کنم :-X
یه جورایی اسیرش شدم هر جا می خوام برم مامانم میگه یادت نره امروز روز آمپولته!!! :o
سلام راستي وقتي تزريق ميكني ؟

مهسا جان مشكلي كه نداري
عوارض چي ؟

چه مسكنهايي قبل و بعد تزريق ميخوري
:Smile

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : mana22
نقل قول: یه جورایی اسیرش شدم هر جا می خوام برم مامانم میگه یادت نره امروز روز آمپولته!!! شوکه
مهسا جون خدا رو شکر که مامان دسته گل شما پرستارهستن و این خیلی میتونه برات خوب باشه که آمپولتو راحت میزنی دیگه مجبور نیستی بری بیرون بزنی ، تازه زمانش رو هم که بهت یاد آوری میکنن ،ناراحت هم هستی ؟!
راستش دکتر هم گفته نباید در ران زده بشه نه این که نشه زد اما به خاطر میزان اثر گذاریش و همینطور اثر بدش در عضلات ران ، اما از شرکتش که پرسیدم گفت میشه!خوب دارو ساز با دکتر و پرستار فرق داره.
مادر عزیز شما هم که تزریق در باسن رو درست میدونن یک دکتر عمومی هم که از طرف شرکت دارویی معرفی شده� همینو گفت پس دیگه تصویب شد : تزریق سینووکس در باسن� 8).اما خودبیمار نمیتونه بزنه یا خیلی با احتیاط و سخت میتونه .حالا من تعجب میکنم که یکی از دوستان گفت روی آوونکس نوشته در عضله ران ؟!چون هر دو هفتگی و عضلانی هستن نه زیر پوستی که هر جا بشه زد . ??? روی سینووکس که ننوشته کجا . :-X
فکر کنم برای مواقع ضروری و اورژانسی تزریق در ران را بهتره یاد بگیریم اما همیشه نزنیم. Sad :-X :-X
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
سلام ناهيد جان اولا بايد بگم نه مشكلي نيست توي ران هم ميشه تزريق كرد
ولي اگه لاغر هستين توصيه ميشه در باسن تزريق كنيم

بعدش هم كي گفته تزريق در باسن سخته
نه
من خودم هر هفته به خودم تزريق ميكنم
خيلي هم اسونه و اصلا هم درد نداره
خيلي خيلي راحته
فقط بايد دلشو داشته باشي و هم شجاع باشي
من يه ساله دارم به خودم تو باسنم اوونكس تزريق ميكنم بدون اينكه قبلش تزريقي بلد باشم
و اينكه
يكسال هم بتافرون ميزدم بدون دستگاه يعني با دست مبارك خودم� Wink

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
آخه من به هر دکتر و پرستاری التماس میکنم بهم یاد نمیده که چجوری از باسن خودم تزریق کنم ...� :'( :'( :'(
:-X
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

سينا جان

من بهت ياد ميدم
فقط بايد دل داشته باشي و حتما انجام بدي ها
نذاريمون سر كار� Wink
فريبا جان ميشه بگين اين سي ديها رو بايد از كجا تهيه كرد ؟

آدرس لطف كنين ممنون ميشم مرسي� Smile

(2009/10/09, 10:53 PM)ياس نوشته است: سلام راستي وقتي تزريق ميكني ؟

مهسا جان مشكلي كه نداري
عوارض چي ؟

چه مسكنهايي قبل و بعد تزريق ميخوري
:Smile

عزیزم من کشف کردم که هر چقدر در طول روز خسته تر بشم یعنی مثلا از سر کار بیام آمپول بزنم حالم خیلی بدتره.من در همچین مواقعی باید دو تا استامینوفن کديین بخورم یکی موقع خواب یکی هم فردا صبحش. اما بازم حالم بده
اما دو سه هفته هست که دقیقا موقع خواب آمپول می زنم.دیگه خیلی کمتر بدن درد و سردرد دارم فقط باید آرام بحش بخورم که خوابم ببره
راستی شما هم بعد از تزریق مشکل بی خوابی دارید؟؟؟
مهسا جان

والاه نه

ولي من باورت ميشه من قبلا اصلا مسكن نميخوردم
ولي الان مدتي هست كه استامينوفن ميخورم ولي نه كدئين بلكه ساده و گاهي اوقات هم ناپروكسن فقط يكي همين

نه من بيخوابي ندارم
راستي بايد اين دارو رو توي بعد از ظهر تزريق كرد نه شب اونم موقع خواب
بيشترين تاثير رو در بعد از ظهرها داره� 8)

منم ديگه مسكن نميخورم از موقعي كه ياسي دعوام كرد گفت نخور ديگه نخوردم حالمم اصلا بد نشده� Smile
ياسي جون مر30
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوارضی که با تزریق دگزامتازون پیش آمده صدف 39 49,438 2023/05/22, 09:14 AM
آخرین ارسال: abbas_ghanavati
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,154 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  اثربخشی و عوارض تزریق سینومر vahid.sh 44 34,424 2019/01/01, 01:05 PM
آخرین ارسال: mahbub
Lightbulb عوارض تزریق - تب و لرز، درد Narges 75 58,505 2017/10/03, 06:05 PM
آخرین ارسال: yas8866
  زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق nahid 97 75,527 2017/07/20, 09:07 AM
آخرین ارسال: آنا
Rainbow مصرف چای مرزه بعنوان مسکن درد بعد از تزریق سینووکس sharmin 11 11,255 2015/12/06, 12:17 AM
آخرین ارسال: seebche
  آزمایش خون بعد از تزریق nahid 12 8,251 2015/08/19, 11:31 PM
آخرین ارسال: web1001
  روزهای تزریق داروهای ربیف و رسیژن hamid 34 20,920 2015/07/19, 09:47 PM
آخرین ارسال: 1361hr87
  هواگیری سرنگ تزریق i_sh 8 33,422 2014/11/22, 12:54 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 32,723 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان