• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تخفیف بهای برق
بچه ها نمیدونم تا چه قدر راسته تاریخشو هم که میبینین برای سال قبله....اما من قبلا تو شرکت برق کار میکردم برای همین دوستای برقیم فورواردش کردن
گفتم شاید به درد یه عده بخوره

فایل‌(های) پیوست شده
.png   download.png (اندازه: 34 KB / تعداد دفعات دریافت: 204)
 تشکر شده توسط : hamid , blue sky , fahiime , movahedi , maryamgoli , موجود گیاه خوار , hamid_147 , ERMES , pariya1361 , omid_nejad , mostafa00
(2013/03/02, 08:06 PM)khatereh. نوشته است: بچه ها نمیدونم تا چه قدر راسته تاریخشو هم که میبینین برای سال قبله....اما من قبلا تو شرکت برق کار میکردم برای همین دوستای برقیم فورواردش کردن
گفتم شاید به درد یه عده بخوره
من وقتی این مطلب روخوندم برای من این سوال پیش اومدآیااین مطلب واقعیت داره یاصرفادرحدنوشته هست شمامدیران گرامی مث اینکه این سوال منوغیرمنطقی دونستین وحذفش کردین خواهشابمن یک جواب بدین.من برای خودم نمیگم که برای خاله ام که آسم داره ومدام نیازبه اکسیژن داره پرسیدم اینجاکه اسمی ازبیماران آسمی نبرده آیااین مطلب شامل این بیماران هم میشه.الان امیدوارم قبل حذف کردن پستم یکی لطف کنه وجوابموبده
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : blue sky , movahedi , maryamgoli , DavidBili , pariya1361 , Ermia
انجمن مشهد گفته قبض برق خونمونو ببریم برا تخفیف
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : sargol , khatereh. , movahedi , maryamgoli , pariya1361
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱

مبتلایان به بیماری‌های خاص مانند تالاسمی، هموفیلی،‌ام اس، دیالیز و سرطان که از تجهیزات برقی پزشکی مانند اکسیژن استفاده می‌کنند از تخفیف ۳۰ درصدی بهای برق بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش ایلنا، مجید نامجو وزیر نیرو با ارسال بخش نامه‌ای به شرکت مادر تخصصی توانیر بر بهره‌مندی از تخفیف ۳۰ درصدی صورت حساب بهای برق تحت عنوان «تخفیف بیماری‌های خاص» تأکید کرده است.

وی در این بخش نامه خاطرنشان کرده است: بهای برق آن دسته از مشترکین خانگی که برای نگهداری از مبتلایان بیماری‌های خاص شامل تالاسمی، هموفیلی،‌ام اس، دیالیز و سرطان و بیماری‌های صعب العلاج که نیاز به تجهیزات برقی پزشکی خاص نظیر اکسیژن در منزل دارند، با ارائه تأییدیه از معاونین درمان دانشگاه‌های علوم پزشکی یا مدیران شبکه بهداشت و درمان شهرستان‌ها بر اساس تعرفه خانگی و با احتساب ۳۰ درصد تخفیف محاسبه و دریافت شود.

وی یادآور شد: تخفیف مذکور تحت عنوان «تخفیف بیماریهای خاص» در صورت حسابهای برق درج شود.

با تشکر از آقا سروش بخاطر اشاره به این خبر

"فردا تابستونه. کلر گازی بزنین" کدومه ما که کولر دو تیکه روشن کردیمlove28
خبر خوشحال کننده ای بود
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : sooorooosh , paeeze , DavidBili , movahedi , maryamgoli , برگ 7 , f.a , habibe , pariya1361 , behzad mkh
کاش نمیزدن بیماریهای خاصconfused
کل همسایگان محترم میفهمن آخهconfused
 تشکر شده توسط : movahedi , maryamgoli , برگ 7 , f.a , یوسفی نازنین , الیزابت تیلور , pariya1361 , آرین آقاامیری , mostafa00
برق که صورت حساب نمیاد دیگه!confused2

اگرم بیاد چند ماه دیگه جمع میکنن

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : hessam , movahedi , maryamgoli , f.a , pariya1361
خواش میشود. امروز ابلاغیه رو دیدمSmile (16)
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeazan , movahedi , maryamgoli , f.a , pariya1361
ما مگه چه لوازم پزشکی داریم که مصرف برق هم داشته icon_cryباشه که جلوی در همسایه ها معلوم بشه بیماری خاص داریم تازه اونا به چی بیماریهایی فکر نکنندconfusedconfusedconfusedconfused
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : paeeze , یه غریبه , movahedi , maryamgoli , pariya1361
خب سروش گفت بریم تخفیف بگیریم و اسم ام اس هم در خبر هست وگرنه متن خبر که چنگی به دل نمیزنهconfused
باید بریم دنبالش کنیم ببینیم چی به چیهN_aggressive (35)
برا ما که قبض میاد
چرا باید همسایه بفهمه؟
چقدر نگران اینا هستینconfused
تخفیف هم ندن که ندن مگه تا حالا معطل تخفیف اینا بودیم؟
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : paeeze , hessam , movahedi , maryamgoli , یوسفی نازنین , pariya1361 , دلان , saeid.jahansouz
بعضی وقتا دوز کنجکاوی همسایه ها بالا میرهconfused
اگه کسی به نتیجه رسید ممنون میشم بهمون بگهicon_question
 تشکر شده توسط : movahedi , maryamgoli , pariya1361 , saeid.jahansouz

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام آرآی رایگان و با تخفیف SSA 64 95,911 2019/11/28, 08:22 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 24,810 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان